Niespodziewane wyjście Tuckera Carlsona oszałamia ludzi na orbicie Donalda Trumpa

Ogłoszenie Donalda J. Donalda w poniedziałek, że Fox News rozstaje się ze swoim najlepiej ocenianym prezenterem w czasie największej oglądalności, Tuckerem Carlsonem. Orbita Trumpa wprawiła ludzi w osłupienie. Według osoby mającej bezpośrednią wiedzę, sam były prezydent był zaskoczony tą wiadomością, a p. Jego najstarszy syn, Donald Trump Jr., bliski przyjaciel Carlsona, opisał decyzję sieci jako „rozdzierającą serce”.

„Myślę, że zmieni to wszystko na zawsze” – powiedział Donald Trump Jr. powiedział W „The Charlie Kirk Show” Mr. Nazwał Carlsona „prawdziwym liderem konserwatyzmu” i „talentem, który zdarza się raz na pokolenie”.

Pan. Trump i jego rodzina nie są już Mr. Przypadkowemu obserwatorowi wiadomości wybaczono by myślenie, że nie ma związku z Carlsonem. Systemy głosowania w Dominium.

Na początku 2021 r. p. Gdy Trump desperacko próbował obalić wybory w 2020 r., Mr. Carlson napisał powiernikowi, że nienawidzi prezydenta „z pasją”. Opisał także pana Trumpa jako „demoniczną siłę”.

Kiedy teksty zostały opublikowane w marcu, Mr. Trump został ranny, a p. zadzwonił Carlson, osoba zaznajomiona z Outreach powiedziała. Ale obaj szybko to naprawili. Od tego czasu nadal rozmawiają, wymieniają wiadomości tekstowe i wydają się mieć bliższe relacje niż kiedykolwiek wcześniej, Mr. Według dwóch bliskich Trumpowi osób, które są zaznajomione z ich związkiem i nie chcą o nim rozmawiać, kontakty są prywatne.

W wywiadzie dla Grega Kelly’ego z Newsmax, Mr. Nagrany krótko po odejściu Carlsona, pan Trump zaoferował swoje wsparcie dla byłego gospodarza. „Jestem zszokowany. Jestem zdumiony” – powiedział pan Trump. „Myślę, że Tucker był wspaniały. On, zwłaszcza w ciągu ostatniego roku, był dla mnie okropny.

Do komentarza p. Carlson nie odpowiedział.

W zeszłym roku p. Niektórzy doradcy Trumpa, p. Carlson, Mr. Obawiali się, że główny rywal Trumpa, gubernator Florydy Ron DeSantis, wydaje się być gotowy do poparcia potencjalnej kandydatury na prezydenta. Pan. Carlson dał panu DeSantisowi dużo czasu antenowego i pochwalił jego politykę. Ale przez ostatnie sześć tygodni p. Trumpa i p. Jak często mówił Carlson, Mr. Dla DeSantis Mr. Zespół Trumpa coraz bardziej wierzył, że Carlson się nie zważy. Fox News.

READ  Sędzia może przychylić się do wniosku Trumpa, aby specjalny kapitan dokonał przeglądu dokumentów zajętych przez FBI

Pod koniec marca prezydent Rosji Władimir V. Nazywając Putina „zbrodniarzem wojennym” Decyzja pana DeSantisa Wiedząc, że Carlson był zniesmaczony, zespół Trumpa jeszcze bardziej polubił swoje szanse.

Republikański senator z Ohio J.T. Vance’a, Mr. Trumpa i p. Bliski współpracownik Carlsona opisał odejście prezentera Fox News jako szokujące.

„Tucker jest najpotężniejszym głosem przeciwko gigantycznym, bezsensownym wojnom i gospodarce, która stawia plutokratów nad robotnikami” – powiedział. Vance powiedział w wiadomości tekstowej. „To ogromna strata dla ruchu konserwatywnego, który wierzy, że zasługuje na własny elektorat. Myślę, że wyląduje na nogach i nadal będzie miał potężny głos. Jeśli tego nie zrobią, oznacza to dla kraju katastrofę.

„Opuszczenie Fox było najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjąłem. Dobrze dla ciebie, @TuckerCarlson. Jesteś wolny i nieocenzurowany!” Gary Lake, republikanin, który przegrał zeszłoroczny wyścig o fotel gubernatora w Arizonie, napisał w eseju. Ćwierkać. W 2021 r. pani Jezioro w lewo.

Reprezentantka Lauren Bobert, republikanka z Kolorado, uderzyła w poniedziałek optymistycznym tonem Ćwierkać: „Gdziekolwiek pójdzie Tucker Carlson, tam pójdzie Ameryka!”

Joe Kent, republikanin, kandydował do Kongresu w stanie Waszyngton i przegrał. Tweetowane„Nie mogę się doczekać uruchomienia Tucker News Network, ludzie tego domagają się!”

Pan. Bliski sojusznik Trumpa powiedział, że Trump był bardziej paliwem rakietowym niż jakikolwiek inny kandydat na falach radiowych Foxa. Carlson powiedział, że jest zadowolony, że nie mógł dostarczyć. Jednak dla niektórych kandydatów z republikańskich prawyborów, Mr. Utrata Karlssona oznacza, że ​​mają do pokonania pole minowe.

Na przykład tydzień temu p. Carlson powiedział p. Opis przez DeSantisa rosyjskiej inwazji na Ukrainę jako „sporu terytorialnego” wywołał dzwonki alarmowe i fale krytyki wśród republikanów w Waszyngtonie i niektórych darczyńców. Pan. Nominacja pana DeSantisa To początek obaw o jego oczekiwaną kandydaturę ze strony niektórych, którzy widzieli w nim najlepszego kandydata do powstrzymania Trumpa.

READ  Sekretarz Obrony Austin powiedział, że potwierdzono, że ma infekcję Govt-19

Doradca Trumpa, który przemawiał pod warunkiem zachowania anonimowości, powiedział po sprawie Dominion, że każdy opowiadający się za Trumpem prezenter w Fox News miał cel na plecach.

Pan. Wieloletni doradca Trumpa, Roger J. Kamień Jr., Mr. Stary przyjaciel Carlsona powiedział również w wywiadzie, że Fox News „zasadniczo odwołał najbardziej wpływowego konserwatywnego komentatora w kraju”. Czas zabić dojną krowę jako zabezpieczenie”.

Pan. Przewiduje, że Carlson zabierze ze sobą swoją „ogromną publiczność”, dokądkolwiek się uda.

Alice McFadden Dostarczony raport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *