Dan Lemon, prezenter CNN, nagle opuszcza sieć

W ostatnich tygodniach liderzy CNN Mr. Mieli nadzieję, że Lemon dostosuje się do swojej nowej roli w porannym programie i że oceny pójdą w jego ślady.

Jednak w środę p. Niedługo potem Lemmon wraca na pierwsze strony gazet Bardzo kontrowersyjny Wymiana samolotu z republikańskim kandydatem na prezydenta Vivekiem Ramasamym. Podział pogorszył się, gdy mężczyźni zaciekle debatowali nad kwestiami historii Czarnych i Drugiej Poprawki; Pan. Współprowadząca Lemon, Mrs. Można zobaczyć Harlowa siedzącego cicho obok niego, czasami przenoszącego wzrok gdzie indziej i przewijającego ekran na swoim smartfonie.

Incydent rozgniewał kilku dyrektorów CNN, powiedzieli ludzie.

Pan. Lemon dołączyła do CNN w 2006 roku z lokalnej stacji NBC w Chicago. W 2011 roku zrobił furorę, kiedy przyznał we wspomnieniach to, o czym wielu jego kolegów już wiedziało: był gejem. W tamtym czasie niewielu krajowych nadawców wiadomości telewizyjnych było publicznych. Pan. Lemon był otwarty na temat tego, co opisuje jako niebezpieczeństwa ujawnienia się jako czarny mężczyzna, dzieląc się swoimi obawami, że „ludzie mogą mnie unikać”.

„CNN This Morning” przedstawia byłego gospodarza porannego programu, Mr. To znakomita inicjatywa Lichta, który zastąpił Jeffa Zuckera na stanowisku prezesa CNN w maju 2022 roku i nadzorował główne zmiany w sieci od czasu, gdy Warner Bros. Discovery kupił swoją spółkę macierzystą. Media MegaFuzja. Dziesiątki pracowników CNN zostało zwolnionych, a niektórzy kluczowi producenci i prezenterzy odeszli.

„CNN This Morning” zaczął powoli w rankingach i z trudem dotrzymał kroku swojemu poprzednikowi, „New Day”. W swoim wystąpieniu w zeszłym tygodniu w Paley Center for Media, Mr. Licht powiedział, że poranki to „najbardziej konkurencyjna” godzina w telewizji.

„Rozpoczęcie nowego programu wymaga czasu” – powiedział. „Więc absolutnie ma rosnące bóle i będzie nadal ewoluować”. Projekt będzie teraz ewoluował bez pana Lemona.

We wrześniowym radosnym oświadczeniu p. Lemon opisał możliwość poprowadzenia nowego porannego programu jako „dreszcz” i pochwalił Mr. Podziwiany Licht. „Byłem szczerze wstrząśnięty, kiedy Chris Licht poprosił mnie o to, i jestem zaszczycony jego wiarą we mnie” – napisał wówczas gospodarz.

READ  NFA zapewnia 81,5% karłowatej pomocy żywnościowej

„Ustawcie alarmy chłopaki,” Mr. Lemon dodał: „Ponieważ będziemy się dobrze bawić”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *