Aaron Rodgers: New York Jets i Green Bay Packers osiągnęli porozumienie handlowe, aby wysłać czterokrotnego MVP do Jets.

(CNN) Green Bay Packers i New York Jets zgodzili się na wymianę długoletniego rozgrywającego Packers Aarona Rodgersa do Big Apple, dyrektor generalny Packers, Brian Gudkunst, powiedział dziennikarzom w poniedziałek.

Gutekunst powiedział, że transakcja nie została jeszcze sfinalizowana, ponieważ obie strony dopracowują szczegóły, ale spodziewa się, że transakcja zostanie wkrótce zamknięta.

Długo oczekiwana wymiana podobno wysłała czterokrotnego najcenniejszego gracza NFL do Jets wraz z 15. ogólnym wyborem Packers w drafcie NFL 2023. ESPN I Sieć NFL.

Packers otrzymają 13. ogólny wybór Jets w drafcie w tym miesiącu, jeden z wyborów Jets w drugiej rundzie i wybór w pierwszej rundzie draftu 2024, jeśli Rodgers rozegra co najmniej 65% ofensywnych meczów Jets w tym sezonie. , donosi Adam Schefter z ESPN.

39-letni Rodgers spędził całą swoją 18-sezonową karierę w NFL w Packers, gdzie poprowadził drużynę do zwycięstwa 31-25 w Super Bowl XLV w 2011 roku.

NFL Draft rozpoczyna się w czwartkowy wieczór w Kansas City w stanie Missouri.

Podczas rutynowego występu „Program Pata McAfee” W marcu Rodgers powiedział, że jego pragnieniem jest kontynuowanie gry w NFL, szczególnie dla Jets.

„(Z) mojej strony – miłość, uznanie i podziękowania za wszystko, co Green Bay dla mnie zrobił. Tyle miłości, podziękowań i serc otwartych dla fanów Packers i co to oznacza dla ich rozgrywającego” – powiedział w marcu. „A rzeczywistość sytuacji – to jest – Packers chcą kontynuować. Dali mi to do zrozumienia w wielu słowach.… Poinformowali o tym innych ludzi w bezpośrednich słowach. .

„Wciąż mam ten ogień i chcę grać i chcę grać w Nowym Jorku, a to tylko kwestia zrobienia tego w tym momencie”.

CNN skontaktowało się z Packers i Jets, aby uzyskać więcej informacji.

Rodgers zdobył nagrody MVP w 2011, 2014, 2020 i 2021 roku.

Pomimo wszystkich indywidualnych sukcesów, Rodgers i Packers nie zdobyli więcej pierścieni mistrzowskich, pokonując kilka bolesnych porażek w play-offach na przestrzeni lat.

READ  Epidemia Govt-19 naciska na niższy poziom, aby odnotować wzrost populacji USA

W ostatnich latach Rodgers wyrażał niezadowolenie z wydarzeń w Green Bay, od braku broni ofensywnej, z którą mógłby pracować, po powołanie swojego pozornego następcy, Jordana Love, w pierwszej rundzie draftu 2020.

Rodgers wielokrotnie wskazywał, że przejście na emeryturę jest opcją odwiedził ciemne odosobnienie W tym sezonie szuka jasności co do swojej przyszłości.

Chociaż jego zdolność do unikania nacierających obrońców zmniejszyła się z wiekiem, Rodgers nadrabia to swoją celnością i odwagą, podczas gdy ma talent do manipulowania obroną zgodnie z jego wolą.

W zeszłym sezonie Packers mieli ciężki start, ale Rodgers poprowadził drużynę do rekordu 4-8 w serii czterech zwycięstw i do playoffów w pojedynku 18. tygodnia z Detroit Lions. Green Bay Packers przegrali 20-16 na koniec sezonu.

Przyczynili się do tego raportu Ben Morse i Steve Almasi z CNN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.