Biegacz zmarł po upadku z okna sali gimnastycznej w Indonezji

22-letnia kobieta wypadła z okna na trzecim piętrze podczas ćwiczeń na siłowni w Pontianak w Indonezji. Kobieta, której nazwisko nie zostało ujawnione, korzystała z bieżni przez około 30 minut, po czym zeszła z maszyny i wytarła twarz ręcznikiem. Czasy Indii. Straciła równowagę, potknęła się do tyłu i spadła dwie stopy za bieżnią przez otwarte okno.

Materiał z kamer monitoringu uchwycił moment przed wypadkiem. Na nagraniu widać kobietę ćwiczącą na końcu rzędu bieżni w zatłoczonej sali gimnastycznej. Kiedy schodzi z bieżni, pas maszyny przesuwa ją do tyłu. Potyka się i widać, jak spada przez otwarte okno za nią. Mimo wysiłków, by złapać się ramy okna, nie udało jej się powstrzymać upadku.

Kobieta z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala, jednak mimo wysiłków zespołu medycznego nie przeżyła. Sekcja zwłok wykazała poważne obrażenia głowy.

„Freak” w wypadku na bieżni zabija matkę czwórki dzieci

Niebezpieczne warunki pracy

Według doniesień ofiara chodziła na siłownię ze swoim młodszym bratem i chłopakiem. Jej chłopak poprosił ją, żeby ćwiczyła z nim na drugim piętrze, ona jednak wolała korzystać z bieżni na górnym poziomie. Lokalna policja prowadzi dochodzenie w sprawie zdarzenia, przesłuchuje świadków i zasięga opinii ekspertów; Zauważyli, że położenie bieżni tak blisko okna stwarzało niebezpieczną sytuację.

Siłownia, której pozwolenie na prowadzenie jest obecnie kwestionowane, przeprosiła rodzinę kobiety i po śmiertelnym upadku zamknęła swoją działalność na trzy dni.

READ  Prawdziwy Pixel Fold został ujawniony po raz pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *