Najlepsze zwiastuny i ogłoszenia z pokazu gier Xbox i Bethesda 2022

Prezentacja gier Xbox i Bethesda ujawnia mnóstwo niesamowitych wiadomości, pierwsze spojrzenie Starfield Aby otrzymywać wiadomości na temat Obserwacja 2 I Diablo IV.

W przypadku tego wydarzenia Xbox skupia się tylko na grach, w które będzie można zagrać w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Więc przynajmniej nie musisz długo czekać. Jeśli to przegapiłeś, oto zestawienie największych ogłoszeń i zwiastunów.

Hollow Night: Jedwabna piosenkaNajbardziej oczekiwana kontynuacja Celebrity Pusta noc Niezależny tytuł ma zostać wydany pierwszego dnia dla subskrybentów Xbox Game Pass. Zwiastun pokazuje piękną grafikę i rozgrywkę systemu operacyjnego, ale nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

To jest oficjalne: Obserwacja 2 Darmowa gra i wczesny dostęp będą dostępne 4 października. Camille będzie także zawierać nowego bohatera czołgów o imieniu Królowa Junger. Więcej informacji na temat gry Blizzard zostanie ujawnionych podczas wydarzenia 16 czerwca.

Bethesda w końcu dała nam obszerny przegląd tworzenia postaci i umiejętności budowania statków Starfield, Gra działa od 2018 roku. Wyczekiwana eksploracja kosmosu wydaje się być najbardziej obiecująca w zwiastunie gry. Chociaż ludzkie postacie nadal wydają się być stworzone przez Bethesdę.

Współpracuje z Xbox Osobowość Wymyśl Atlas programisty Osobowość 3 Przenośny, Osobowość 4 Złota, Osoba 5 Królewska Na konsole Xbox i PC. Osoba 5 RdzaPrzyjdę pierwszy 21 października.

Diablo IV – Wreszcie – zarówno Xbox, jak i PC mają się ukazać w przyszłym roku. Podczas prezentacji Blizzard zademonstrował potencjał gry na łóżko i przedstawił piątą i ostatnią klasę: Nekromantę.

Następny Forza Motorsport Pochodzi z wieloma aktualizacjami

Nowy Forza Motorsport Wyposażony w funkcje śledzenia promieniowania Xbox Series X, oferuje „nowy poziom rzeczywistości”. Niektóre inne zmiany obejmują zmiany dnia i temperatury, zarządzanie oponami i paliwem, dogłębny rozwój samochodu i nie tylko.

Puste jest nieskończone Nadchodzi pelikan Symulator lotu Microsoft

Symulator lotu Microsoft: 40. rocznica dodatek – już dostępny – nie Aureola jest nieskończonaPelikan, który potrafi latać w grze. Będzie współpracować z Smithsonian National Air and Space Museum w ramach „rodzaju współpracy”, której szczegóły zostaną podane później.

READ  Eileen Gu wygrywa złoto w wielkim powietrzu dzięki sztuczce, której nigdy nie próbowała

Czerwona jesień Już w 2023 r.

Xbox nadał nowy wygląd Czerwona jesieńKooperacyjna strzelanka pierwszoosobowa (FPS) z żołnierzami odstraszającymi wampiry w Red Fall, fikcyjnym mieście w Massachusetts. Czerwona jesieńZostał stworzony przez Arcan Studios, zespół, który za nim stoi PogardaPo raz pierwszy pojawił się na E3 w zeszłym roku.

Arka 2 Już w 2023 roku z Vin Diesel

Jeszcze raz spojrzałem na Vin Diesel Arka 2. Prehistoryczna piaskownica przetrwania rozgrywa się na obcej planecie Arat i ma pojawić się na Xbox w przyszłym roku.

Forza Horizon 5 Hot Wheels Ekspansja nadejdzie w lipcu

Taki jak wcześniej Forza Horizon Gry, Forza Horyzont 5 Dostaje również pakiet rozszerzeń Hot Wheels, który pozwala tworzyć i ścigać się na niestandardowych trasach wykonanych z wirtualnych elementów toru. W nadchodzącym dodatku 19 lipca pojawią się również nowe samochody, w tym 2021 Hennessy Venom F5 i 2000 Hot Wheels Theora II.

Nowy Minecraft Podział jest w drodze

Legendy Minecrafta Spinoff to nowa strategia działania, która prosi Cię o „zjednoczenie świata”. Znajome, pudełkowate postacie w przyczepie blokują hordy wrogów na koniach i pokazują własne grupy.

Pokutować Nowa gra fabularna od twórców Jesień: Nowe Vegas

Pierwszą rzeczą, którą musisz zauważyć Pokutować Jego niepowtarzalny styl artystyczny. Akcja gry toczy się w XVI-wiecznej Bawarii i pochodzi z tego samego studia Absidian, które nas przywiozło. Jesień: Nowe Vegas.

Morze złodziei Sezon siódmy wprowadza nowe opcje dostosowywania łodzi

Następny sezon Morze złodziei Nazwany „Kapitanami przygody” i będzie dostępny 21 lipca. Wprowadza możliwość kupowania, nazywania i dostosowywania statków.

The Elder Scrolls Online Dostaje nowy obszar do odkrycia

Nadchodzi nowy obszar The Elder Scrolls Online – Wysoka Wyspa to seria wysp położonych w archipelagu Sistres, na których musisz chronić populację Bretonów przed Zakonem Wstąpienia.

READ  Boris Epstein, były doradca kampanii Trumpa, przyznał, że rok 2020 jest częścią spisku fałszywych wyborców.

Hideo Kojima połączył siły z Xbox Studios, aby stworzyć tajemniczą nową grę

Hideo Kojima, deweloper jest bardzo znany ze swojej pracy Metalowe koło zębate Seria, która pojawiła się podczas wydarzenia, zauważyła, że ​​jego studio łączy siły z Xboxem nad nową grą. Szczegóły są nadal szczupłe, ale nikt nie może pomóc, ale zastanawia się, czy ma to coś wspólnego z tym Nagranie Campbella wyciekło, prosząc Kojimę o usunięcie reportera.

Luźna oś czasu tytułów karnetów

Wreszcie Xbox pokazał zestaw nadchodzących gier w przepustce na PC i Xbox przez cały następny rok. Obejmuje to wiele gier, które Xbox drażnił dzisiaj Obserwacja 2, Osoba 5 Królewska, Czerwona jesieńI Starfield.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.