Rebel Wilson: LGBTQ + zespół potępia „okropne” SMH odrzuca odchodzącego aktora SMH | Zbuntowany Wilson

Kiedy Sydney Morning Herald skontaktował się z nim w sprawie jego nowego związku, szef LGBTIQ + Health Australia powiedział, że Rebel Wilson został wepchnięty w „straszną sytuację”.

Gwiazda Hollywood Zostało ujawnione w piątek Była w związku z amerykańską projektantką mody Ramoną Acuromą, co skłoniło ją do złożenia gratulacji. Ale potem wybuchły kontrowersje The Herald podał w sobotę Chcąc zrobić historię, skontaktował się z nią w czwartek.

Zarejestruj się każdego ranka, aby otrzymywać ważne wiadomości z Guardian Australia

Harold dał Wilsonowi dwa dni na odpowiedź. Po tym, jak ujawnił swoją własną historię, jej autor, Andrew Hornary, powiedział, że gazeta została „zauważona” i że poprzedni kontakt Wilsona był „wielkim błędem”.

W poniedziałkowej notatce dla czytelników redaktor Herald Bevan Shields powiedział, że gazeta nie publikuje Wilsona, ale „po prostu zadaje pytania i zawiera termin odpowiedzi na rutynowe praktyki”. Prezenter radiowy ABC Rafael Epstein nazwał to „obrzydliwym”.

„Och, zadajemy pytania…”

Jak myślisz, co dokładnie myślała, kiedy zadawałeś jej pytania?

Nieuczciwy

Niski poziom wynajmu

Jak czuliby się ci dziennikarze i redaktorzy, gdyby zadano te pytania dotyczące ich życia osobistego? pic.twitter.com/9MivpB1E1L

– Raf Epstein (Raf_Epstein) 12 czerwca 2022

Nicky Bath, dyrektor generalny LGBTIQ + Health Australia, powiedziała, że ​​istnieje proces, w którym ludzie wyrażają swoją seksualność i że jest to bardzo osobisty i wrażliwy czas.

„To są osobiste decyzje” – powiedział. „Kogo najpierw wyrażasz, jak i kiedy robisz.

„Kiedy ludzie wychodzą, ważną kwestią jest to, że zdecydowali się to zrobić, i jest wokół nich odpowiednie wsparcie, aby upublicznić ważną część ich życia.

„Wywieranie na sobie presji, aby wyjść, tak naprawdę nie pomaga i ma wpływ [people’s] Zdrowie psychiczne. „

W piątek rano Wilson zamieścił na Instagramie hashtag #loveislove, myśląc: „Disney szuka księcia”.

„Ale tym razem naprawdę potrzebowałem księżniczki Disneya” – napisał.

W sobotę Hornery napisał w e-mailu do przedstawicieli Wilsona w czwartek rano, że ma „dwa dni na skomentowanie swojej nowej relacji z projektantką rekreacyjną w Los Angeles, Ramoną Acromą”.

„Wielki błąd”, napisał Hornary. „Wilson chciał zobaczyć tę historię”.

„To ich sprawa dla tych, którzy umawiają się na randki”, pisał, ale Wilson „chętnie pielęgnowała taką ciekawość, kiedy miała pod ręką chłopaka, który był myśliwym”. Wilson prawdopodobnie nie doświadczył homoseksualizmu i napisał, że „orientacja seksualna nie jest już czymś do ukrycia”.

W niedzielę Wilson napisał na Twitterze, że to „bardzo trudna sytuacja” i że stara się sobie z nią radzić ze współczuciem.

Dziękuję za opinie, to bardzo trudna sytuacja, ale postaram się poradzić sobie z nią z życzliwością

– Rebel Wilson (RebelWilson) 12 czerwca 2022

Tarcze napisały Gdyby nowy partner Wilsona był mężczyzną, gazeta zadałaby to samo pytanie. Shields powiedział, że nie podjął żadnej decyzji co do tego, co opublikuje lub co opublikuje, ale każda decyzja zostanie poinformowana o jakiejkolwiek odpowiedzi Wilsona.

„To nie jest spójna wiadomość” – napisał. „Gratulacje dla Wilsona i Acromy”.

Chociaż społeczność uważa osoby LGBTI za „wszystko w deszczu”, prawda jest taka, że ​​„homoseksualizm żyje i ma się dobrze w Australii” – powiedział Bath.

„Bardzo rozczarowujące jest znalezienie się w takiej sytuacji, wiedząc, że do 2022 r. osoby z LGBTIQ + będą miały lepsze zdrowie psychiczne. [issues]”Powiedział.

Powiedział, że coming out powinien być szczęśliwym czasem dla ludzi, aby porozmawiać o tym, kim są i że proces dla Wilsona został „zepsuty” przez Herolda. Wskazał na australijską Radę Prasową Standardy praktykiOdnosi się do potrzeby szacunku i zgody podczas omawiania tożsamości seksualnej lub płciowej danej osoby.

Bevan
Twoja gazeta nie ma prawa od Boga, by wiedzieć cokolwiek o czyimkolwiek życiu osobistym
Nie mówię, że przemawiam w imieniu Rebel Wilson
Ale dla osób LGBTQIA + konsekwencje braku niczego poza szaleńczym atakiem na to, kto drukuje plotki, mogą mieć katastrofalne konsekwencje. https://t.co/mzrpHTsoU5

– Magda Szubański AO (Magda Szubański) 13 czerwca 2022

Skontaktowano się z Shields i Heraldem w celu uzyskania dalszych komentarzy.

READ  Sąd Najwyższy odrzucił wniosek Trumpa o przystąpienie do sprawy Mar-a-Lago

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *