MuchBetter: krótka recenzja nowego e-portfela

Zapewne podczas buszowania po kasynach online zetknęliście się z nazwą MuchBetter. Czym jest ta usługa? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Zapraszamy do lektury recenzji tego popularnego e-portfela. Podpowiemy wam, jak zarejestrować nowe konto MuchBetter i jak pomyślnie przejść weryfikację. Opowiemy również o zabezpieczeniach stosowanych przez ten system płatniczy, opłatach i ewentualnych limitach, a także powiemy dwa słowa o ich karcie Mastercard i aplikacji mobilnej.

Recenzja MuchBetter – kilka słów o marce

Aplikacja MuchBetter jest stosunkowo nowym rozwiązaniem płatniczym i należy do kategorii e-portfeli. W skrócie, powstało ono w celu usprawnienia transakcji online z naciskiem na kasyna i domy bukmacherskie. Od momentu jej założenia, ponad tysiąc partnerów handlowych podpisało umowy z tym operatorem i honoruje dziś transakcje za pośrednictwem tego systemu. Można ją wygodnie wykorzystać do przechowywania, wysyłania i przenoszenia pieniędzy między użytkownikami. MuchBetter oferuje swoje usługi użytkownikom z całego świata w tym oczywiście i z Polski.

Brytyjska firma płatnicza MuchBetter została założona w 2016 roku i posiada licencję FCA, podobnie jak wiele innych popularnych e-portfeli, chociażby Revolut. Spółka podlega jurysdykcji Wielkiej Brytanii i uznawana jest za autoryzowanego emitenta pieniądza elektronicznego.

W ciągu ostatnich kilku lat MuchBetter otrzymał wiele nagród, w tym:

 • SBC Awards 2019: Mobile Payment Solution of the Year
 • Emerging Payments Awards 2019: Najbardziej innowacyjne rozwiązanie płatnicze dla usług mobilnych lub finansowych
 • MPE Awards 2019: Nagroda za najlepszą innowację dla startupu
 • The Cards & Payments Awards 2019: Najlepszy program płatności alternatywnych lub cyfrowych.
 • Payments Awards 2018: Payment Innovation of the Year
 • EGR Awards B2B 2018: Services Rising Star

Usługa ta cieszy się dużym uznaniem graczy na całym świecie.

MuchBetter – rejestracja

Rejestracja konta MuchBetter jest szybka i prosta dzięki funkcji eWallet-Optimizer. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami. Utworzenie nowego konta zajmuje dosłownie kilka minut i w tym celu nie musimy korzystać z wyszukiwarki internetowej.

 1. Zarejestruj swoje konto poprzez stronę główną MuchBetter lub aplikację mobilną.
 2. Wprowadź swój numer telefonu, kod dostępu (hasło) i wybierz walutę konta (PLN, EUR itd.) w formularzu rejestracyjnym. Wprowadź swoje dane osobowe: imię, nazwisko, e-mail, datę urodzenia i adres. Zaakceptuj politykę prywatności i warunki użytkowania.
 3. W otwartym oknie będziesz musiał podać 6-cyfrowy kod bezpieczeństwa, który MuchBetter prześle na podany numer telefonu.
 4. Po potwierdzeniu kodu otrzymasz SMS z linkiem do aplikacji.
 5. Zainstaluj aplikację, wprowadź dane rejestracyjne, zasil swoje konto i zacznij korzystać z MuchBetter!
 6. Ostatnim etapem jest weryfikacja. Jest ona niezbędna do zwiększenia limitów, a także będziesz mógł otrzymać darmową kartę MuchBetter MasterCard (tylko dla krajów UE).
READ  Minister wspiera studentów Lampung, którzy prowadzą fabrykę kawy

Recenzja MuchBetter – weryfikacja

Weryfikacja tożsamości w MuchBetter jest dostępna bezpośrednio w aplikacji i trwa zaledwie kilka minut. Będziemy do tego celu potrzebowali aparatu w telefonie i dokumentu tożsamości: paszportu, dowodu osobistego lub prawa jazdy.

 1. Następnie należy umożliwić aplikacji dostęp do aparatu,
 2. Robimy zdjęcie dokumentowi z obu stron.
 3. MuchBetter sprawdzi przesłane zdjęcia dokumenty w ciągu kilku minut.

Po pomyślnym potwierdzeniu, MuchBetter zwiększy limity na koncie użytkownika i będziemy mogli przelewać pieniądze innym posiadaczom konta. Jeśli złożymy odpowiedni wniosek, otrzymamy także darmową kartę MasterCard oraz urządzenie do płatności zbliżeniowych.

Gdzie można korzystać z MuchBetter?

Recenzowana usługa powstałą z myślą o fanach hazardu online. Kasyno z płatnością MuchBetter przyjmuje depozyty w mgnieniu oka bez dodatkowych prowizji. Wśród innych miejsc honorujących tę płatność znajdziemy między innymi:

 • portale bukmacherskie w sieci
 • sklepy internetowe
 • internetowe salony z pokerem
 • sklepy kibicowskie online (np. sklep Evertonu)
 • usługi gastronomiczne

Limity w MuchBetter

Przy pierwszym założeniu konta, będziemy mogli zasilić je kwotą do $2,500. Po udanej weryfikacji kwota ta rośnie do 4500 dolarów dziennie, 22 500 dolarów miesięcznie i 90 000 dolarów rocznie. Jest to więc idealna płatność dla osób, które z hazardu korzystają okazjonalnie i nie uczyniły z niego swojego źródła utrzymania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *