Microsoft Surface Event Live Blog: Wszystkie ogłoszenia zostaną wydane

Aktualizacja

Teraz otrzymuję wersję demonstracyjną nowej funkcji NPU (jednostki przetwarzania neuronowego) dostępnej wyłącznie w Surface Pro 9 z 5G. Funkcje kamery i mikrofonu AI, w tym korekcja wzroku, automatyczne kadrowanie, efekty rozmycia, wyrazistość głosu i fokus głosu. Microsoft twierdzi, że te efekty są bardziej realistyczne w porównaniu z innymi urządzeniami, które osiągają te efekty za pomocą samego oprogramowania.

„Surface Pro 9 z 5G” to wersja z chipem Microsoft SQ3 opartym na ARM. Wygląda na to, że Intel przegapił w tym roku model komórkowy.

Kamera internetowa Surface Pro 9 ma szersze pole widzenia i jest ustawiona pod nieco innym kątem, dzięki czemu zawsze jesteś w kadrze, nawet gdy używasz podpórki.

Ogłoszono, że GoodNotes wkrótce pojawi się w systemie Windows.

Demo Surface Slim Pen 2 jest już dostępne… i to nic nowego.

(Źródło obrazu: Microsoft)

Zapowiedziano również specjalną edycję Liberty Edition urządzenia Surface Pro 9 z żywym niebieskim motywem kwiatowym, przypominającym tapetę Windows 11 Bloom. Brzmi szalenie!

„Każda część Surface Pro 9 jest skrupulatnie wykonana”

9 kolorów Surface Pro

(Źródło obrazu: Microsoft)

Surface Pro 9 jest oficjalny! Teraz z nowymi kolorami w postaci „Sapphire” i „Forest”, Intel 12. generacji i układami Microsoft SQ3. To pierwszy Surface PC z możliwościami 5G i dołącza do Surface Pro XI w głównej linii Surface Pro.

Następnie Surface Pro!

iCloud dla Windows wkrótce zintegruje Zdjęcia z aplikacją Zdjęcia w systemie Windows 11. Właśnie ogłoszono: Apple Music i Apple TV nadchodzą na Xbox i Windows!

Teraz podkreśla nowe funkcje ułatwień dostępu w systemie Windows 11, w tym napisy na żywo, dostęp głosowy i głosy naturalne dla Narratora.

Zatrzymajmy się teraz, aby przyjrzeć się niektórym nowym funkcjom udostępnionym w ramach aktualizacji systemu Windows 11 w wersji 22H2.

„Laptop to wciąż popularne urządzenie, dzięki któremu ludzie mogą załatwiać sprawy”.

Microsoft nazywa wyświetlacz Surface Laptop 5 nowym z Dolby Vision IQ. Niestety nie ma częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Surface Laptop 5 jest nawet o 50% wydajniejszy niż Surface Laptop. 18 godzin pracy na baterii!

Co ciekawe, Microsoft wydaje się nie oferować Surface Laptop 5 z opcjami AMD Ryzen w tej generacji. Układy Intel 12. generacji z serii U.

Laptop powierzchniowy 5 kolorów

(Źródło obrazu: Microsoft)

Najpierw jest Surface Laptop 5! Teraz z Intel 12. generacji, Thunderbolt 4 i nową kolorystyką Sage! Wciąż ten sam stary projekt.

zjawisko powierzchniowe

(Źródło obrazu: Microsoft)

Panos Panay otwiera przedstawienie. Mówi o tym, jak Surface jest zaprojektowany, aby ludzie mogli zaprezentować pierwsze urządzenie, które pojawi się dzisiaj.

Trevor Noah opisuje zbiór różnych urządzeń powierzchniowych z ostatniej dekady.

I zaczyna się wydarzenie! Zaczynamy od wyjścia na powierzchnię z krótkim 10-letnim widokiem.

3 minuty!

Zostało nam jeszcze 20 minut! Spodziewaj się, że Panos Panay zajmie centralne miejsce, aby otworzyć wydarzenie. Ponownie spodziewamy się zobaczyć nowego Surface Pro, nowego Surface Laptop, nowe Surface Studio oraz garść akcesoriów i aplikacji/usług. – Jack Bowden

Została tylko godzina! – Jack Bowden

Surface Laptop 4 AMD 2021 Hero

(Źródło zdjęcia: Daniel Rubino / Windows Central)

Ostatnim wielkim ogłoszeniem na PC, jakiego oczekujemy od Microsoftu na tym wydarzeniu, jest nowy Surface Laptop 5! Plotki na ten temat są bardzo lekkie, ale wiemy, że nie oczekuje się dużego odejścia od Surface Laptopa 5.

Będzie miał w środku układy Intel 12. generacji, ale co ciekawe, nie spodziewamy się opcji AMD Ryzen po raz pierwszy od 2019 roku. Ponadto widzimy obsługę Thunderbolt 4 i nową kolorystykę Sage. – Jack Bowden

Front Surface Pro 8 z osłoną typu

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Kolejnym nowym urządzeniem, którego możemy się spodziewać, jest Surface Pro 9. W co wierzymy Pierwsze połączenie układów Intela i ARM. Wcześniej Microsoft zarezerwował swoje układy ARM dla specjalnej linii urządzeń „Surface Pro X”, ale w tym roku może być pierwszym rokiem, w którym Microsoft zintegruje Surface Pro X z główną linią Surface Pro.

Więcej plotek Sugerujemy, że Surface Pro 9 będzie dostępny w nowych kolorach, w tym w kolorze zielonym i niebieskim, oprócz zwykłych srebrnych i czarnych. Wewnątrz można spodziewać się chipów Intela 12. generacji i niestandardowego SoC SQ3 ARM firmy Microsoft opartego na Snapdragon 8cx Gen3. 5G powinno być również włączone do Surface PC po raz pierwszy w modelu ARM! – Jack Bowden

Studio powierzchniowe 2

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Jednym z urządzeń, które spodziewamy się jutro zapowiedzieć, jest nowe Surface Studio, które, jak sądzę, będzie się nazywało Surface Studio 2+. Oczekujemy Układ Intel Core i7-11370H 11. generacji jest sparowany z kartą graficzną NVIDIA RTX 3060, co zapewnia duży wzrost wydajności w porównaniu ze starszym Surface Studio 2.

Minęły cztery lata od ostatniej aktualizacji Surface Studio, więc wielu miało nadzieję, że zobaczy zaktualizowany projekt. Niestety okazuje się, że może tak nie być Zgłoszenie FCC Przypadkowo ujawnił swoją konstrukcję i jest identyczny z poprzednią generacją. -Zach Bowden

READ  W odpowiedzi na rzekomy wyciek wyników wyborów M.K

Zaktualizowano: wtorek, 11 października 2022

Witamy w blogu na żywo Windows Central poświęconym wydarzeniu sprzętowemu Microsoft Surface, które odbyło się jesienią 2022 r. Spodziewamy się, że jutro rano rozpocznie się nagrany strumień wideo przed 10 rano, a ja będę tutaj, aby omówić cały sprzęt zgodnie z zapowiedziami. Po raz pierwszy od 2018 roku spodziewamy się odświeżonego Surface Studio, odświeżonego Surface Laptopa i odświeżonego Surface Pro.

Wydarzenie to oznacza 10 lat Surface, więc może nawet zobaczymy coś, co upamiętni tę okazję. Więc zajrzyj tutaj jutro po wszystkie wiadomości! Wydarzenie ma rozpocząć się o godzinie 10:00 czasu wschodniego. – Jack Bowden

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *