Brendan Fraser: Postać, która nauczyła mnie, że grubi ludzie są „niesamowicie silni” | Festiwal Filmowy w Wenecji

Aktor Brendan Fraser powiedział, że granie chorobliwie otyłego mężczyzny nauczyło go, że ludzie o podobnych ciałach są „niesamowicie” silniejsi psychicznie i fizycznie.

Dolina, pierwsza scena turnieju Festiwal Filmowy w Wenecji W niedzielę już wywołał szum spekulacyjny, że może być na dobrej drodze do zdobycia Oscara.

Ruch Darren AronofskyLaureat Złotego Lwa festiwalu w 2008 roku za film Zapaśnik, oparty na sztuce Samuela de Huntera o tym samym tytule, opowiada historię Charliego, który próbuje ponownie nawiązać kontakt z ludźmi, z którymi rozstał się pod koniec życia. Ostatnia szansa na odkupienie nastoletniej córki.

Fraser — który przemawiał na niedzielnej konferencji prasowej — był megagwiazdą lat 90. i przez dwie dekady był nieobecny w topowych projektach. „Dało mi to uznanie dla ludzi, którzy wyglądają podobnie. „Nauczyłem się, że trzeba być niesamowicie silną osobą fizycznie i psychicznie, aby przetrwać w tym stworzeniu” – powiedział.

„Fizyczne ruchy Charliego ograniczają się do jego domowego miejsca w łóżku. Jego historia opowiadana jest za zamkniętymi drzwiami. Jest światłem w ciemnym miejscu. Myślę, że to poetyckie, że trauma, którą niesie, znajduje odzwierciedlenie w ciężarze jego ciała.

Od lewej: Darren Aronofsky, Brendan Fraser, Sadie Sink i Hong Chau w Wenecji w niedzielę. Zdjęcie: Stefania D’Alessandro/Getty Images

„Musiałem nauczyć się nawigować w zupełnie nowy sposób. Rozwinąłem mięśnie, o których istnieniu nie wiedziałem. Pod koniec dnia, gdy cały sprzęt został usunięty, poczułem zawroty głowy, tak jakbyś czuł, że spływasz łodzią do doków w Wenecji.

W filmie występują także Sadie Sink z Stranger Things, Ty Simpkins, Hong Chau i Samantha Morton. Aronofsky powiedział, że poczuł „głębokie emocje”, kiedy po raz pierwszy zobaczył sztukę Huntera w Nowym Jorku. Ale reżyser potrzebował jeszcze 10 lat na nakręcenie filmu, bo granie zajęło mi około 10 lat. [it],” powiedział.

READ  Szef bezpieczeństwa publicznego w Teksasie zeznał, że funkcjonariusze mogli zatrzymać Wolde trzy minuty po tym, jak bandyta wszedł do szkoły.

„Obsadzenie Charliego było ogromnym wyzwaniem z wielu powodów. Rozważałem wszystkich, wszelkiego rodzaju aktorów. Każda gwiazda filmowa na ziemi. Ale nic z tego tak naprawdę nie kliknęło, nie poruszyło mnie, po prostu nie było w porządku. Dwa lata temu złapałem zwiastun niskobudżetowego brazylijskiego filmu z Brendanem w roli głównej i zapaliła się żarówka.

Fraser, najbardziej znany ze swoich ról w Mumii, George of the Jungle oraz Gods and Monsters, opowiedział o swojej karierze i powiedział, że rola była dla niego największym wyzwaniem.

„Byłem w nich inny [George of the Jungle] W dniach. Moja podróż do miejsca, w którym teraz jestem, polegała na odkrywaniu jak największej liczby postaci, co było dla mnie największym wyzwaniem.

„Myślę, że Charlie jest najbardziej heroiczną osobą, jaką kiedykolwiek grałem, ponieważ jego moc polega na dostrzeganiu dobra w kimś innym i wydobywaniu go z niego. W tym procesie jest w podróży zbawienia.

Hunter, który zaadaptował scenariusz, wspomina, że ​​kiedy 12 lat temu po raz pierwszy pisał sztukę, był nauczycielem akademickim i błagał swoich uczniów, aby napisali coś prawdziwego i uczciwego. „Wydobyłem z tego te cudowne, piękne rzeczy. Chciałem napisać historię o nauczycielu angielskiego, który desperacko próbuje nawiązać kontakt z młodą osobą… Myślę, że literatura zawsze jest w tym przesiąknięta i chcę, aby Charlie był pisarz, zapalony czytelnik. Podobało mi się

Aronofsky dodał: „W ciągu ostatnich kilku lat wielu z nas tak wiele straciło. W łączności międzyludzkiej panował taki podział. Kino dotyczy łączności międzyludzkiej. i czyjś umysł, którego, jak sądzę, świat potrzebuje.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *