Horoskop Strzelca na wrzesień 2022 r.

Twój horoskop z września dla Strzelca

Dołącz do Susan Miller Stars

Co przyniesie Ci wrzesień! Cała akcja odbywa się pod „kątami” wykresu słonecznego, co oznacza, że ​​jest to miesiąc o wysokiej intensywności dla Twojej kariery, domu i bliskiego związku, który masz w miłości lub biznesie. Astrologowie wiedzą, że planety związane z zachodnim, południowym, wschodnim i północnym (odpowiednio pierwszym, czwartym, siódmym i dziesiątym domem) punktami kompasu działają z podwójną siłą, jak dzikie ogiery. I to właśnie masz na wrzesień! Jest wiele do odblokowania, więc zaczynajmy.

Gdy zaczniesz we wrześniu, Twoja kariera może z łatwością zająć centralne miejsce. Ważny Księżyc w nowiu pojawił się pod koniec ubiegłego miesiąca, 27 sierpnia, przy 4 stopniach Panny. Ten nów księżyca oświetlił wierzchołek twojego wykresu, co oznacza twój słoneczny dziesiąty dom prestiżowych wyróżnień, nagród i osiągnięć. Jeśli liczysz na imponującą promocję lub ofertę w funtach szterlingowych konkurencyjnej firmy na czołowe stanowisko, to jest to miesiąc, w którym możesz osiągnąć ten cel. Jeśli jesteś samozatrudniony, możesz awansować dzięki świetnemu pomysłowi i lukratywnemu, wartościowemu nowemu klientowi, który myśli, że tylko ty możesz poradzić sobie z doskonałą pracą z przeszłości.

Ewentualnie, bez względu na to, czy pracujesz dla siebie, czy dla innych, możesz otrzymać rozgłos swojej ostatniej pracy, która jest tak dobra, że ​​tylko marzyłeś o zwróceniu uwagi mediów. Jest to możliwe, gdy wejdziesz we wrześniu i w nadchodzących tygodniach.

Ponieważ jest to jedyny nów księżyca, jaki będziesz mieć w 2022 roku, napisałem trochę o tym nowiu w twoim sierpniowym raporcie w zeszłym miesiącu, więc być może czekałeś na tę przerwę. Minie kolejny rok, zanim pojawi się kolejny nów księżyca. Dzięki temu nowiu w Pannie jasne jest, że Twoje umiejętności w zakresie pisania, nauczania, edytowania, tłumaczenia lub prowadzenia badań zostaną docenione. Panna jest znana z precyzji i szczegółowości — jeśli Twoja praca odzwierciedla tę jakość, będziesz musiał użyć packi na muchy, aby odeprzeć stado chętnych pracodawców, którzy chcą Cię zatrudnić. (Cóż, żartuję, ale na pewno będziesz popularny.) Prawie każdy będzie chciał cię mieć w swoim kącie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *