Kevin Spacey został postawiony w stan oskarżenia w londyńskim sądzie pod zarzutem molestowania seksualnego

Spacey przemówił podczas krótkiego przesłuchania praktycznego, aby potwierdzić jego imię i nazwisko, datę urodzenia i adres w Londynie, a następne przesłuchanie wyznaczono na 14 lipca.

Został bezwarunkowo zwolniony za kaucją po tym, jak jego prawnik powiedział sądowi, że musi wrócić do Stanów Zjednoczonych, aby pracować i spotkać się z rodziną między rozprawami sądowymi.

62-letni aktor „House of Cards” został oskarżony o cztery przypadki napaści na tle seksualnym na trzech mężczyznach w zeszłym miesiącu i piąty zarzut o podżeganie osoby do nieautoryzowanej aktywności seksualnej.

Prawnik Spacey’a powiedział sądowi, że „zdecydowanie zaprzecza” wszelkim zarzutom kryminalnym.

Aktor pojawił się w Westminster Magistrates’ Court w czwartek w jasnoniebieskim garniturze, ciemnym krawacie i okularach i spotkał się z licznymi reporterami i fotografami.

Zarzuty przeciwko niemu obejmują dwa zarzuty napaści seksualnej na mężczyznę w Londynie w 2005 roku; Trzecia największa liczba napaści seksualnych przeciwko innej osobie w Londynie w 2008 roku; I ostatni rachunek przeciwko osobie z Gloucestershire w zachodniej Anglii w 2013 roku. Piąty zarzut dotyczy incydentu z 2013 r. dotyczącego natrętnej infiltracji.

Według londyńskiej policji metropolitalnej mężczyzna rzekomo zaangażowany w incydenty z 2005 roku ma teraz 40 lat, podczas gdy dwaj mężczyźni rzekomo zaangażowani w incydenty z 2008 i 2013 roku mają teraz 30 lat.

Pod koniec maja brytyjska Prokuratura Koronna potwierdziła zarzuty wobec Space, ale nie była w stanie właściwie wykorzystać zarzutów do poniedziałku, kiedy przebywał w Wielkiej Brytanii.

Spacey zdobyła dwie nagrody Akademii za role w „The Usual Suspects” i „American Beauty” oraz była dyrektorem artystycznym Old Wick Theatre w Londynie w latach 2003-2015.

Zagrał w serialu politycznym Netflix „House of Cards” i powrócił do aktorstwa w zeszłym roku.

READ  Dan Lemon, prezenter CNN, nagle opuszcza sieć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *