Lwy kontra Podsumowanie Packers: Detroit wysyła Packers do pakowania z końcowym zwycięstwem 20-16

The Detroit Lions Może nie być żadnych play-offów na linii, ale oni na to nie pozwolą Pakowacze Green Bay Wejdź z łatwością w sezon posezonowy. Detroit zaczął powoli, ale. Obrona zatrzymała ich wcześnie. Ofensywa w końcu ożyła i dzięki dwóm zagrywkom Lions przełamali zdenerwowanie i wygrali 20-16, co było ogromnym zwycięstwem dla franczyzy, nawet jeśli nie awansowali do play-offów.

Pierwszy kwartał

Lwy wygrały losowanie i odłożyły, dając Packers pierwszą szansę na wejście na planszę. Green Bay zebrał dwa pierwsze upadki w niektórych zagraniach w złym kierunku, aby dostać się do środka pola. Następnie Aaron Rodgers celował głęboko w Allena Lazarda, a Jerry Jacobs został oflagowany za interwencję w podaniu z 46 jardów. Ale Detroit trzymało się mocno na linii 5 jardów i utrzymywało Packersów do rzutu z gry. Pakowacze 3-0.

Lions nie byli w stanie odpowiedzieć na pierwszy atak, szybko przechodząc trzy i odpadają po tym, jak dwa chwiejne rzuty Jareda Goffa wypadły niekompletnie. Ale wtedy ofensywa Lions otrzymała niewielką pomoc od ich obrony.

Packers byli trochę bardziej agresywni, zajmując czwarte miejsce i kilka cali od własnej linii 29 jardów. Alex Anzalone przeczytał sztukę jak książkę i rzucił Lazarda za porażkę.

Lwy upadną pierwsi, ale to wszystko. Michael Badgley był dobry od 37, a wynik był wczesny 3-3 remis.

Packers nadal spowalniali piłkę po ziemi. Jednak połączyli się z ogromną 27-jardową przewagą z Christianem Watsonem na 25-jardowej linii Lions. Jednak obrona Lions znów byłaby wysoka, a Aidan Hutchinson zakończył passę Green Bay z 8,5 workami w sezonie.

Mason Crosby był świetny z 49 jardów 6-3 pakowaczy.

Ofensywa Lions wyglądała, jakby w końcu zaczęli działać, ale Amon-Ra St. Złapanie Browna z 15 jardów zostało przewrócone podczas powtórki, a Detroit został zmuszony do uderzenia.

READ  Turystów na Bali zachęca się do uiszczenia podatku turystycznego po przyjeździe

Drugi kwartał

Packers dokonali konwersji na trzecim i czwartym miejscu, znajdując Roberta Doniona na 20 jardów i ustawiając Green Bay na pozycji do rzutu z gry.

Ale Hutchison zmusił Crosby’ego do kolejnego gola z dystansu, aby odebrać swoją drugą grę w meczu – ponownie po trzeciej próbie. 9-3 Pakowacze.

The Lions uderzyli Jamesona Williamsa z 66 jardów, ale został odwołany po wyraźnym wezwaniu Matta Nelsona. Ale Detroit wciąż był w stanie przenieść piłkę. Josh Reynolds strzelił 16 biegów. Ale wyzywająca gra Swifta umieściła ich za kijami, a Michael Badgley nie trafił do bramki z 46 jardów.

Green Bay poszedł do środka pola, a Lions wyglądali na utkniętych w martwym punkcie. Ale debiutant Lions, James Houston, wyskoczył ze spalonego przy próbie czwartej i szóstej, a Packers wykorzystali łatwą czwartą i pierwszą, aby ożywić jazdę.

Jednak Lions zdobyli kluczowe posiadanie po tym, jak John Kaminski wyrzucił piłkę do domu Aarona Jonesa na 1:16 przed końcem.

Detroit odebrało dwa pierwsze upadki St. Browna i Khalifa Raymonda. Podanie do Swifta przyniosło kolejne 19 i wjechało na terytorium Packers, ale wykrwawiło zegar na mniej niż 10 sekund przed końcem, ponieważ Don Campbell zdecydował się nie wykorzystywać czasu na koniec zespołu w tym momencie. Szybkie podanie do St. Brown dało Badleyowi szansę na odkupienie się rzutem z gry z 48 jardów. Ale osobisty faul na Green Bay przy rzucie z gry dał Badgleyowi zbyt łatwą próbę, którą wykonał. 9-6 Piekarze.

W trzecim kwartale

Ofensywa Lwów była neutralna, po dwóch niecelnych podaniach Goffa szybko skończyła się trójką.

W międzyczasie Aaron Jones pokonał Packers 17 jardami, przełamując po drodze kilka wślizgów. Następnie Rodgers znalazł Lazarta w wieku 15 lat, aby przenieść się na terytorium Lions. Ale Kerby Joseph miał niezłe zerwanie podania. Packers ostatecznie spróbowali rzucić gola z gry z 53 jardów, ale Crosby trafił w poprzeczkę.

READ  Indonezyjski wulkan Kawa Igen wypluwa elektryzującą błękitną lawę i płomienie w dół góry, oszałamiające powierzchnie wideo

Atak Lions przejął kontrolę na linii 43 jardów. Jamaal Williams – biegacz na 1000 jardów w tym przedsezonowym meczu – zyskał 13 jardów przy pierwszej próbie. Goff następnie poszedł głęboko do Khalifa Raymonda na 43 jardy.

Następnie Williams uderzył go, by zdobyć przyłożenie, wyrównując rekord Lions w liczbie przyłożeń w pośpiechu w jednym sezonie i robiąc to. 13-9 Lwy Gra w piłkę.

Ofensywa Packers jest odpowiedzią. Rodgers oddał głęboki strzał Christianowi Watsonowi, który przebiegł wzdłuż 14-jardowej linii, zyskując 45-jardowy zysk, zanim Amani utknął z nim i złapał piłkę.

Dwie sztuki później Rodgers uderzył Lazarda. 16-13 Pakowaczy.

Lions szybko wyszli za trzy i odpadli po tym, jak Jameson Williams rzucił decydujący rzut z drugiego rzutu, który zatrzymałby Detroit na terytorium Packers.

Wydawało się, że Kerby Joseph wybrał Aarona Rodgersa do zmieniającej grę gry, ale obrońca John Kaminsky został wezwany do nielegalnej kary za rękę bez twarzy, która zanegowała grę i dała Green Bay pierwszą próbę. Czwarta ćwiartka.

Czwarta ćwiartka

Obrona Lions zatrzymała się, aby rozpocząć kwartę, a James Houston znalazł Rodgersa.

Goff zaczął od własnej linii 25 jardów. Podanie do St. Brown i bieg do Williamsa spowodowały pierwsze upadki jeden po drugim i przesunęły się na linię 50 jardów. Ekran dla Swift najpierw zdjął kolejny. Ale Detroit utknęło w martwym punkcie po tym, jak zdecydowało się na remis na trzecim i ósmym miejscu. Swift podniósł szóstkę, ustawiając czwarte i 2. Zamiast iść do kosza z gry z 43 jardów, Lions poszli po to, a DJ Sark poprowadził go aż do linii 22 jardów Packers.

Chwilę później zdarzył się dziwny moment, kiedy obrońca Packers, Quay Walker, został wyrzucony z meczu po tym, jak popchnął trenera lekkoatletycznego Lions, który opiekował się kontuzjowanym De’Andre Swiftem.

READ  Nowe badanie wymienia jenoty z Wuhan jako możliwe źródło COVID-19

Kilka sztuk później Jamal Williams ustanowił rekord franczyzy w pośpiechu niszczycieli czołgów w sezonie. Lwy prowadzą 20-16 Jeszcze sześć minut.

Kerby Joseph w końcu zaliczył kilka zagrań podczas jazdy Packers, kiedy pokonał Rodgersa na pływaku. Joseph zwrócił go na 45-jardową linię Packers, aby dać Detroit szansę na odłożenie gry na 3:27 przed końcem.

Amon-Raw St. Brown objął wczesne prowadzenie po złapaniu tyłka. Kara za trzymanie sprawiła, że ​​znaleźli się poza zasięgiem rzutów z gry, ale sprytny hak i drabina przywróciły ich do zasięgu rzutów z gry z szansą na konwersję na trzecie i trzecie miejsce, aby wygrać.

Detroit prowadził piłkę i zabrakło mu 1,5 jarda, co dało im trudny koniec. Strzel do kosza z gry, awansuj o 7 na mniej niż 1:10 do końca meczu lub spróbuj go odłożyć na później. Didorit poszedł na całość, a DJ Sark zebrał jardy potrzebne do zwycięstwa.

Co za koniec sezonu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *