Jeremy Renner w krytycznym, ale stabilnym stanie po wypadku z pługiem śnieżnym – Kalendarium

Jeremiego Rennera jest „Stan krytyczny, ale stabilny z obrażeniami po wypadku związanym z pogodą podczas odśnieżania dziś rano” – powiedział jego rzecznik w rozmowie z Deadline on Sunday.

Renner, dwukrotnie nominowany do Oscara, jest gwiazdą powracającego serialu Paramount+ Burmistrz Kingstown I cuda Sokole Oko W serialach i filmach Disney+ The Avengers i Captain America.

Deadline usłyszał wiadomość o wypadku i tym, że Renner został przewieziony do szpitala w niedzielę. Jego rzecznik powiedział, że jego rodzina jest teraz z nim i „otrzymuje doskonałą opiekę”. Damy Ci znać więcej, gdy go usłyszymy.

Jak w nim stwierdzono Reno Gazette-Journal, Renner jest właścicielem domu w okolicy, w pobliżu Mount Rose-Ski Tahoe. Zimowa burza nawiedziła region w Nowy Rok, w wyniku czego 35 000 domów w hrabstwach Washoe, Carson, Douglas, Story i Leon w północnej Nevadzie zostało pozbawionych prądu od dzisiejszego ranka. Według do papieru.

Renner był nominowany do Oscara dla najlepszego aktora w 2010 roku Ranna szafkai otrzymał Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego w następnym roku Miasto.

Burmistrz Kingstown Jego drugi sezon rozpocznie się 15 stycznia na Paramount+. Serial został stworzony przez Taylora Sheridana i Hugh Dillona i wyprodukowany przez 101 Studios, Bosque Ranch Productions, MTV Entertainment Studios i Paramount Network dla Bar+.

Renner wystąpiła wcześniej w dramacie Sheridana z 2017 roku Wiatr jest rzeką.

READ  Maszynki do strzyżenia a Pelicans zdobywają punkty, na wynos: Brandon Ingram prowadzi Nowy Orlean, aby wygrać z Los Angeles i zdobyć Nie. 8 nasion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *