Gubernator Bali Wayne Koster Czapki z głów przed przyjazdami turystów

Gubernator Bali, Wayne Koster, przedstawił pomysł „systemu kwot”, który ograniczyłby liczbę podróżnych, którzy mogą wjechać na wyspę, powołując się na obawy dotyczące niesfornych turystów.

Kolejka górska powiedział dziennikarzom w Padung w czwartek wieczorem Gdy Bali dochodzi do siebie po epidemii, jest niezadowolony z rosnącej liczby turystów łamiących zasady i obrażających lokalną kulturę.

„Nie przyjmujemy już masowej turystyki. Będziemy kontrolować [tourist numbers] Wdrażając system kwot” – powiedział.

Koster wyjaśnił, że jeden z potencjalnych systemów kwotowych wymagałby od zagranicznych turystów zarejestrowania się na rok przed planowaną wizytą na Bali.

„Jeśli jest limit, ludzie muszą stać w kolejce. Ci, którzy chcą przyjechać w przyszłym roku, mogą się już rejestrować. To jest metoda, którą chcemy zastosować” – powiedział.

Kolejka górska wyróżnili rosyjskich turystów jako najbardziej problematyczną grupę na Bali27 na 101 cudzoziemców Został wygnany z wyspy Z Rosji od stycznia.

„Jeśli będziemy to kontynuować, przyciągniemy tylko tanich turystów, którzy mogą jeść Walcowany ryż (liść bananowca lub ryż zawinięty w papier), wypożyczyć i zepsuć motocykle [traffic laws]I wreszcie kradną z bankomatów” – powiedział.

kokosy.co

Rosjanie nie należą już do pierwszej piątki narodowości odwiedzających Bali

Wygląda na to, że faza miesiąca miodowego między Rosją a Bali zaczęła się ochładzać, a obywatele tego kraju wypadli z pierwszej piątki listy odwiedzających…

3 maja 2023 r

READ  Ministrowie mówią ustawodawcom, że rybacy nadal potrzebują pomocy rządu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *