World Series Game 3 przełożony: Deszcz przesuwa Phillies-Astros na wtorek, zmienia harmonogram Jesieni Classic 2022

Dobre zdjęcia

The Houston Astros I Filadelfia Filadelfia World Series 2022 będzie musiał poczekać jeszcze jeden dzień na wznowienie. MLB ogłosiło w poniedziałek wieczorem, że trzeci mecz Fall Classic został przełożony z powodu deszczu. Zamiast tego reszta serii zostanie rozegrana we wtorek i przesunięta o jeden dzień. Będzie jeszcze jeden dzień podróży między grą 5 i, jeśli to konieczne, grą 6.

Oto nowy harmonogram World Series:

  • Poniedziałek, 31 października: Odłożony
  • wtorek, listopad 1: Mecz 3 w Filadelfii o 20:03 ET
  • Środa, Listopad 2: Mecz 4 w Filadelfii 20:03
  • czwartek, listopad 3: Mecz 5 w Filadelfii o 20:03 ET
  • piątek, listopad 4: Święto
  • sob., listopad 5: Gra 6 o 20:03 ET w Houston (jeśli to konieczne)
  • niedziela, listopad 6: Gra 7 o 20:03 ET w Houston (jeśli to konieczne)

Lekki deszcz zaczął się w Citizens Bank Park około godziny 18:00 i nasili się około godziny 21:00 czasu wschodniego i będzie trwał do wczesnych godzin we wtorek. Obecne warunki sugerują, że Astros i Phillies mogą rozpocząć trzeci mecz zgodnie z planem, ale jeśli deszcz pogorszy się w nocy, będą musiały zawiesić, a mecz zostanie zawieszony. MLB podejmuje wszystkie decyzje związane z pogodą w okresie posezonowym i woli rozgrywać dziewięć nieprzerwanych inningów po zakończeniu ligi.

Oto godzinowa prognoza z CBS News Filadelfia:

W grze 3 prognozowany jest deszcz przez całą noc.

CBS News Filadelfia

Po wznowieniu World Series we wtorek, leworęczny Ranger Phillies Suarez (10-7, 3.65 ERA) i Lance McCullers Jr. (4-2, 2.27 ERA) będą startować.

Przypadkowo Filadelfia była miejscem najbardziej niesławnego kryzysu pogodowego MLB World Series. Piąty mecz World Series 2008 został zawieszony w szóstej rundzie z powodu deszczu. The Promienie Mecz zakończył się remisem 2-2 w poprzedniej połowie zmiany, podczas gdy kluby grały w deszczu. Następnie ówczesny komisarz Bud Selig ogłosił, że wszystkie mecze World Series będą obejmować pełne dziewięć rund.

„Nie pozwolę, aby tak się stało.” Selig powiedział The Associated Press, gdy zapytano go o możliwość skrócenia przez deszcz World Series. „Muszę użyć własnego osądu. Gra byłaby opóźniona, dopóki pogoda nie pozwoliłaby nam kontynuować. Mogło to być 24 godziny lub 48 godzin, czy kto wie?”

Następnego dnia nastąpił piąty mecz, w którym Phillies wygrali swoje pierwsze mistrzostwo World Series od 1980 roku dzięki siódmej inauguracji singla RBI Pedro Feliza.

READ  Reformy emerytalne we Francji: Macron zgłasza chęć podniesienia wieku emerytalnego do 64 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *