Wyniki USFL, aktualizacje: wyniki na żywo, analizy, gdy Stars and Breakers zmierzą się w drugim meczu niedzielnego tripleheader

Philadelphia Stars kontrolowali pierwszą połowę swojego debiutu USFL przeciwko New Orleans Breakers, ale Breakers mają przewagę 9-7 w pierwszej połowie dzięki pomyłkom w pierwszej połowie przez Stars. Bryan Scott rzucił przechwycenie do Vontae Diggsa, który otrzymał 37 jardów za przyłożenie i dał Breakersowi wynik 7-0, a New Orleans zablokował punt Matta Mengla dla bezpieczeństwa, co dało Breakersowi 9-0 na rozpoczęcie meczu.

Gwiazdy kontrolowały grę inaczej, prowadząc Breakers w sumie od 162 do 90 jardów i mając czas posiadania przez 20 minut w pierwszej połowie. Scott skrócił 11-play, 94-jardowy przejazd z sześcioma jardami podania do Bugu Howarda – jedynego ofensywnego przyłożenia w grze – aby zmniejszyć deficyt do 9-7.

Z odczytem NFL dla draftu 2022 w Las Vegas i fanami piłki nożnej spragnionymi opłacalnej wiosennej ligi, USFL ma nadzieję, że może stać się ostoją w życiu tych, którzy pragną gridiron i nie chcą od niego przerwy. Jeśli to ty, a prawdopodobnie tak jest, zapnij pasy – widzieliśmy już thriller w Zwycięstwo ogierów Birmingham w inauguracji sezonu w sobotni wieczóra w pierwszym niedzielnym meczu Houston Gamblers ledwo powstrzymało wściekły powrót Michigan Panthers, których niedoszły TD w ostatniej grze był niekompletny w strefie końcowej.

Oto spojrzenie na dotychczasowe wyniki Stars i Breakers:

SOBOTA
Birmingham Ogiery 28, New Jersey Generałowie 24
NIEDZIELA
Houston Gamblers 17, Michigan Panthers 12 (finał)
New Orleans Breakers 9, Philadelphia Stars 7 (połowa)
Bandyci z Tampa Bay kontra Pittsburgh Maulers, godz. 21:00 czasu wschodniego, FS1, fuboTV.

Przyklej się do bloga na żywo poniżej, aby zobaczyć najważniejsze informacje i aktualizacje wszystkich akcji!

READ  Dow spada o 1200 punktów za najgorszy dzień od czerwca 2020 r. po letnim raporcie o inflacji