Nie, Twoje konto nie jest faktycznie zawieszone

Jeśli nie możesz dziś uzyskać dostępu do swojego konta na Instagramie, wiedz, że nie jesteś sam. Instagram potwierdził, że istnieje problem, który uniemożliwia niektórym osobom dostęp do ich kont na Instagramie. Oznacza to, że Twoje konto nie zostało zbanowane pomimo błędów, które widzisz…

Instagram nie działa: czy Twoje konto jest zawieszone?

Użytkownicy Instagrama udostępnili na Twitterze w poniedziałek rano, że nie mogą uzyskać dostępu do swoich kont. W niektórych przypadkach skłoniło to użytkowników Instagrama do myślenia, że ​​ich konta zostały zbanowane lub dezaktywowane. Na szczęście tak nie jest.

A Aktualizacja Na swoim koncie Instagram Communications na Twitterze firma wyjaśnia: „Wiemy, że niektórzy z was mają problemy z dostępem do swojego konta na Instagramie. Zajmujemy się tym i przepraszamy za niedogodności.

To dziwna usterka. Aplikacja Instagram ładuje się dla większości użytkowników, ale nie są oni w stanie uzyskać dostępu do swoich określonych stron profilu. Niektórzy użytkownicy widzą nawet błędy wskazujące, że ich konta zostały zbanowane lub zawieszone. Wielu dotkniętych problemem użytkowników widzi również dramatyczny spadek liczby obserwujących.

Masz problemy z Instagramem dziś rano? Jakie rodzaje błędów widzisz? Daj nam znać poniżej w komentarzach.

FTC: Używamy automatycznych linków afiliacyjnych, które generują dochód. Dalej.


Aby uzyskać więcej informacji o Apple, sprawdź 9to5Mac na YouTube:

READ  Fla. rządowy Pierwsze aresztowania nowej jednostki ds. przestępstw wyborczych DeSantis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *