Gąsienica przenosi siedzibę z okolic Chicago do Irving

Caterpillar Inc., firma przemysłowa. Przenosi swoją siedzibę z podmiejskiego Chicago do Irving.

Firma zatrudnia obecnie około 120 pracowników w biurze Irvinga, a rzeczniczka Caterpillar Kate Kenny powiedziała, że ​​wielkość jej lokalnej siły roboczej zależy od przyszłych potrzeb biznesowych. Międzynarodowy producent sprzętu budowlanego i górniczego, silników, generatorów i silników jest obecny w Teksasie od lat 60. XX wieku.

„Uważamy, że podjęcie tego kroku leży w najlepszym interesie firmy, co wspiera strategię firmy Caterpillar w zakresie rentownego wzrostu, a my pomagamy naszym klientom budować lepszy, bardziej zrównoważony świat” — powiedział w oświadczeniu prezes i dyrektor generalny Jim Ambilby.

Caterpillar, który w zeszłym roku miał 51 miliardów dolarów przychodu, stanie się piątą co do wielkości spółką publiczną z siedzibą w północnym Teksasie. Podąża tylko za Exxon Mobil, McKesson, AT&T i Energy Transfer. Exxon przenosi swoją siedzibę w Dallas-Ford Worth Do Houston w przyszłym roku.

Ta akcja wygeneruje D-FW Dom dla 24 firm z listy Fortune 500. Dziesięciu z nich będzie w Irving, które sam się rozliczy „Kwatera Główna” Miasto. Pierwsze źródło Builders z siedzibą w Dallas Niedawno ogłoszono jego relokację Do Irvinga.

Caterpillar nie poprosił o zachętę do przeniesienia siedziby, powiedział Kenny.

Beth Bowman, prezes i dyrektor generalny Izby Handlowej Irving-Los Colinas i partnerstwa na rzecz rozwoju gospodarczego Irving, mówi, że firmy wybierają ogólnie Irving i TFW ze względu na przyjazne dla biznesu środowisko, korzystną strukturę podatkową i ludzi.

„Naszym celem jest upewnienie się, że Caterpillar, cały ich zespół w swojej globalnej siedzibie, wchodzi w społeczność, której chcą, i nie możemy się doczekać ich integracji” – powiedział Bowman.

Gubernator Greg Abbott powiedział, że przeniesienie firmy było „świadectwem nieograniczonych możliwości, jakie oferuje Teksas”. Zauważył, że przeprowadzka będzie domem dla 54 firm z listy Fortune 500 w Teksasie.

READ  Li Qiang wziął udział w 26. szczycie Chiny–ASEAN

„Firmy każdej wielkości i ze wszystkich środowisk mogą prosperować w Lone Star State, ponieważ pokonaliśmy światowej klasy środowisko gospodarcze napędzane najniższymi kosztami operacyjnymi w kraju, rozsądnym środowiskiem regulacyjnym i niskimi kosztami życia. Dzięki wyjątkowej jakości życia” – powiedział Abbott. w oświadczeniu.

Kenny, globalny menedżer firmy ds. mediów i spraw publicznych, powiedział, że przyciąganie talentów było kluczowym czynnikiem w tym przeprowadzce.

„Mamy nadzieję, że obecność na rynku Dallas Ford-Worth zapewni możliwość przyciągnięcia nowych talentów i zapewni dodatkowe możliwości kariery dla naszych obecnych pracowników”, powiedział Kenny. „Irving Location zapewnia globalny dostęp dla naszych pracowników, klientów i dealerów w pobliżu dwóch głównych lotnisk”.

Caterpillar Inc. Jason Kaiser (z lewej), wiceprezes działu energii elektrycznej i Jaime Mineart, dyrektor generalny ds. detalicznych rozwiązań elektrycznych, rozmawiali z mediami podczas wizyty w biurach Caterpillar na Williams Square w Irving w maju.(Ben Torres / Specjalny Współtwórca)

Biuro Caterpillar na Milestone Williams Square w Irvingu oferuje pracownikom połączenie centrum Dallas i podmiejskich dzielnic mieszkaniowych, a także różne punkty cenowe domów i hrabstwa szkół średnich, powiedział Kenny.

W 2017 roku firma przeniosła swoją globalną siedzibę do Peoria, Illinois, Deerfield, Illinois, przejmując dawną siedzibę producenta alkoholi premium. W tym czasie firma Caterpillar nie otrzymała żadnej zachęty ze strony Deerfield ani stanu. Jak stwierdzono w nim Chicago Tribune. Kenny powiedział, że biuro w Deerfield zatrudnia 230 pracowników i oczekuje, że z czasem firma przeniesie się do Irving.

Powiedział, że firma pozwoli na płynne przejście na wynajem biura w Deerfield.

Firma Caterpillar zatrudniała w zeszłym roku 107 700 pracowników na całym świecie, a 63 400 znajduje się poza Stanami Zjednoczonymi. Jej największymi segmentami działalności była branża budowlana, która w ubiegłym roku zarobiła 22,1 mld USD oraz 20,3 mld USD w energetyce i transporcie. Ma też fundusze.

Ponad 62% sprzedaży i przychodów firmy pochodzi spoza kraju, a ponad 4 miliony produktów Caterpillar działa na całym świecie. 124 oferty pracy w Teksasie są obecnie zamieszczane na stronie Caterpillar, z ofertami pracy w Irving, Sequin, Houston i całym stanie.

READ  Wojna rosyjsko-ukraińska: aktualizacje na żywo i wiadomości z Krymu

W zeszłym roku firma Zintegrowani pracownicy z pionu elektroenergetycznego W Los Colinas.

Według analityka Bloomberg Intelligence Industry Analyst Christophera Ciolino, North Texas przejmuje centralę firmy, która „jest gotowa skorzystać z ożywienia gospodarczego, a bodźce infrastrukturalne przyspieszą wzrost w 2023 roku”. Finansowanie infrastruktury może wygenerować przychody od 27 do 38 miliardów dolarów dla producentów sprzętu budowlanego w ciągu najbliższych pięciu lat.

Seolino planuje dwucyfrowy wzrost przychodów spółki, napędzany silnym popytem, ​​wyższymi cenami surowców i przedłużającą się recesją.

Dział serwisowy Caterpillar, który współpracuje z klientami w celu przedłużenia żywotności drogich maszyn, odzwierciedla jego ogromny potencjał wzrostu w ciągu najbliższych czterech lat, napisał Ciolino w maju po dniu inwestora w Grabwinie. Firma spodziewa się podwoić swoje przychody z usług do 26 miliardów dolarów do 2026 roku.

Ciolino pisze, że firma czerpie korzyści z inicjatyw OZE poprzez sprzedaż turbin i generatorów potrzebnych do modernizacji sieci wydobywczej i energetycznej. Obsługuje autonomiczną flotę okrętów podwodnych składającą się z 525 silników w 20 lokalizacjach na całym świecie.

Caterpillar dołącza do Kubota Tractor Corporation, producenta ciężkich maszyn w bogatym w logistykę północnym Teksasie. Firma z siedzibą w Japonii Zmieniła swoją siedzibę w USA Od Kalifornii do Grapevine w 2017 r., aby obsługiwać amerykańskich dealerów oraz zakłady produkcyjne i dystrybucyjne w Kansas i Gruzji.

Sieć dealerów Caterpillar obejmuje 44 lokalizacje w Stanach Zjednoczonych i 116 lokalizacji poza granicami kraju.

Caterpillar Inc.  Biura po lewej, na Williams Square w Irving.
Caterpillar Inc. Biura po lewej, na Williams Square w Irving.(Ben Torres / Specjalny Współtwórca)
Gigant przemysłowy Caterpillar wybiera Północny Teksas na działalność oddziałów i setki miejsc pracy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *