Dlaczego Kevin Durant odwiedził Phoenix; Damian Lillard, najnowsze informacje o Królach i Wojownikach

Oto kilka przemyśleń na Dzień 2 NBA Wychodzi darmowa agencja…

Loteria Kevina Duranta, dzień drugi

Wszystkie oczy są tam Feniks Jeśli chodzi o Durant, The Sieci Uważa się, że gwiazda celuje w Słońce jako preferowany następny cel. Ale ja pisałem szczegółowo w czwartek O tym, jak transakcja skoncentrowała się na ograniczonym centrum wolnych agentów Deandre Ayton I trochę do przodu Mikal Mosty Chociaż obie strony mogą działać, początkowo wydaje się, że potrzeba więcej. Lub, mówiąc wprost, coś innego.

Jak zauważył Christian Winfield z New York Daily News po przeboju Rudy’ego Goberta do Minnesoty Spadł w piątekCena wywoławcza sieci Durant — dwa All-Stars, jak powiedzieliśmy — Mogło iść w górę. Nie ma mowy, żeby słońca się wymieniły Devin BookerZgodził się na czteroletnie przedłużenie o 224 miliony dolarów.

Cama Johnsona warto obserwować jako potencjalnego gracza, który mógłby przesunąć igłę dla Nets. Ale szczerze mówiąc, może być za wcześnie, aby wiedzieć, czy Durantowi spełni się jego życzenie o Dolinie Słońca.

Czekając, zajmijmy się bardziej makro pytaniem: czemu Czy Durant koncentruje się na Phoenix jako najlepszym miejscu do kontynuowania swojej znakomitej kariery? W grę może wchodzić wiele czynników — szansa na rewanż, bliskość Los Angeles, jego związek z Bookerem i jego szacunek. Chris Paul. Ale jeśli chodzi o dynamikę osobistą, jego bliski związek z trenerem Suns Montym Williamsem może być na szczycie listy.

Obaj spędzili razem jeden sezon w Oklahoma City, kampanii 2015-16, w której Williams był głównym trenerem pod wodzą Scotta Brooksa, a Durant był w swoim ostatnim meczu. grzmot dni przed wyjazdem złoty Stan W wolnej przedsiębiorczości. Oboje byli już blisko w tym sezonie, ale ta więź jeszcze bardziej się pogłębiła po tragicznym odejściu żony i matki Williamsa z ich pięciorgiem dzieci, Ingrid. 9 lutego 2016, wypadek samochodowy. Krótka historia, której nigdy nie zapomnę z tamtych czasów…

All-Star weekend Toronto W tym roku planowałem zatrzymać się w drodze powrotnej na zachód, aby przeprowadzić wywiad z Durantem w Oklahoma City (jestem niedaleko Sacramento). Ale zanim rozeszły się wieści o odejściu Ingrid, długoletni menedżer firmy Durant, Rich Kleiman, zadzwonił do mnie, aby poinformować mnie, że rozmowa się skończyła. Naturalnie zapytałem dlaczego.

Podzielił się druzgocącą wiadomością o tym, co się wydarzyło i opisał Duranta – podobnie jak wielu bliskich Williamsowi – jako zdruzgotanego. Wszystkie te lata później ci, którzy przeżyli tę sytuację z Williamsem, mówią, że szacunek Duranta dla Williamsa ogromnie wzrósł, gdy zobaczył, jak tak pięknie radził sobie z całym tym bólem. (Jeśli nie widziałeś niesamowitej przemowy Williamsa na pogrzebie Ingrid, Proszę zrób.)

READ  Czy wiadukty, przejścia podziemne i kolejne przejścia mogą uratować Bali przed załamaniem ruchu turystycznego?

Krótko po tym, jak Durant podjął kontrowersyjną decyzję o dołączeniu do Warriors, ponownie połączył się z Williamsem w amerykańskiej drużynie, która zdobyła złoto olimpijskie w Rio i była prowadzona przez Duranta. Od tamtej pory pozostają blisko. Czy to oznacza, że ​​jest związany z Phoenix? Ani trochę. Ale tym razem może pomóc ludziom zrozumieć niektóre z jego motywacji.

Jeśli chodzi o perspektywę Miami, która również wydaje się być w grze, powiedziałbym, że na tym froncie jest znacząca przeszkoda. Wygląda na to, że Durant chce grać tylko w jednym Ciepło Zespół składający się z Jimmy Butler, Pam Adebajo I Kyle Lowry. Nawet jeśli Heat zgodziłby się przenieść Butlera w ramach umowy, aby zaspokoić (zrozumiałe drogie) zapotrzebowanie Sieci, zrobienie tego od początku nie spodobałoby się Durantowi.

Jak zauważyli inni, sam Adebayo ma problem poza Durantem, który chce, aby został. Ponieważ drużyny nie mogą zatrzymać dwóch graczy, którzy przybyli w drodze wymiany, na wyznaczonych rozszerzeniach typu rookie-max, Brooklyn musi dokonać wymiany. Ben Simmons Sprowadź Adebayo. Jeśli najlepsza oferta Heat jest w centrum Bohater Tylera, nie rozumiem, jak to ma jakąkolwiek przyczepność. Opierając się na preferowanych miejscach Duranta, Słońca wydają się mieć szansę na zrobienie tu trochę magii.

W Garym Paytonie II Portland I to Damian Lillard Efekt tętnienia

Kontrakt Paytona z Portland – trzy lata, 28 milionów dolarów, Według naszych Shams Saranya – Zawiera wszystkie rodzaje warstw. Po pierwsze, strona Golden State.

W tym samym czasie Obawy dotyczące luksusu wojowników Co zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że każdy wydany dolar jest pomnożony przez siedem, optyka tej straty będzie trudna dla właściciela Joe Lacoba i jego zespołu. Payton był kluczową częścią ich elitarnej defensywy, świetnie pasował do ataku i absolutną zmianą gry w finałach NBA po powrocie po złamaniu łokcia, ale był także ulubieńcem fanów.

To są problemy pierwszego świata dla fanów, którzy widzieli, jak jego zespół dominował w ciągu ostatniej dekady, ale mimo to jest to problem. Źródło posiadające wiedzę na temat rozmów Payton-Warriors powiedziało, że Golden State zaoferował podatnikom dwuletnie tymczasowe zwolnienie (zaczynające się od 6,4 miliona dolarów rocznie).

Według Chrisa Haynesa z Yahoo Sports, umowa Paytona z Portland Zawiera opcję odtwarzacza. Na marginesie, źródła mówią Krokowe curry I Draymond zielony były częścią procesu z Paytonem, ale najwyraźniej nie udało się go przekonać do pozostania.

READ  Jedzenie wzmacnia przyjaźń Kataru i Indonezji w Medan

Dodajmy do tego porażkę Warriors Otto Portera Jr. z Toronto w piątek i decyzję Nemanji Bjelicy. Graj dla mistrzów Turcji Fenerbahce, i spędziliśmy w Zatoce ok. 12 godzin. W miarę odbicia – na więcej niż jeden sposób – ponowne podpisanie kontraktu z wolnym agentem, środkowym/kolegą kibicem, Kevonem Looneyem Trzyletni kontrakt o wartości 25,5 miliona dolarów Piątek to absolutna konieczność.

Teraz przejdźmy do kąta Portland.

Powszechnie zakłada się, że Lillard zaakceptuje dwuletnią ofertę przedłużenia o wartości ponad 100 milionów dolarów. Oczekuje się, że będzie w drodzeŹródła twierdzą, że Trail Blazers nadal potrzebują silnego poza sezonem, aby przekonać Lillarda do pozostania w kampanii 2026-27 (będzie miał 36 lat). Ostateczny termin upływa dopiero na początku sezonu zasadniczego, co, jak mi powiedziano, nie jest jeszcze pewne.

The Dotacja na siano Dodatkowo (przez Handluj z DetroitChęć Lillarda do gry z 28-letnim napastnikiem była tajemnicą, więc poza sezonem był to duży krok we właściwym kierunku na tym froncie. Rozwijali się jako koledzy z drużyny, zanim wygrali złoto z drużyną USA na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 roku. Obrona Granta jest koniecznością, ponieważ Portland zajmował 27, 29 i 29 miejsce w rankingu defensywnym w ciągu ostatnich trzech sezonów.

Jak powiedział dyrektor generalny Blazers, Joe Cronin, projekt był znakiem zapytania Wybór, aby podnieść tajemniczego człowieka Zacieniony ostry Siódmy wybór z Kentucky to długa gra. The Anfernie Simons Transakcja była kolejnym pozytywem, chociaż cena była intrygująco wysoka (cztery lata, 100 milionów dolarów) dla strażnika z czwartego roku, który nie grał zbyt znaczącej koszykówki w Portland (oczywiście Lillard grał w 29 meczach z powodu żołądka operacja, a Portland poszedł 27-55). duzy człowiek Jusuf Nurkić Zgadza się na czteroletnią umowę o wartości 70 milionów dolarów, dzięki której Lillard jest faworytem w mieście.

A jeśli chodzi o Payton, jest to ruch, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Lillarda. Nie tylko rozpaczliwie potrzebuje po swojej stronie elitarnych obrońców skrzydłowych, ojciec Lillarda Paytona jest blisko Gary’ego Paytona, rozgrywającego w Hall of Fame i rodzeństwa z Oakland w Kalifornii.

Co więcej, Payton II, jego ojciec i Lillard są reprezentowani przez ich wyłącznego agenta, Aarona Goodwina z Goodwin Sports Management. Payton II ma związek z Północnym Zachodem, ponieważ był ulubieńcem podczas swoich dwóch lat w stanie Oregon (2014-16).

READ  Minister Edukacji uroczyście otworzył Indonezyjskie Muzeum Batiku

Innymi słowy, strata Wojowników to zysk Trail Blazerów, którzy starają się utrzymać erę Lillardów przy życiu.

(Playoff) Postęp Królowie?

Jak dotąd kocham Kings of Season — nawet jeśli jest niedoskonały. Trener pierwszego roku Mike Brown z pewnością będzie miał trudności z ochroną tego zespołu na wysokim poziomie, a to oznacza, że ​​ich pułap jest wystarczająco niski, aby kontynuować najdłuższą suszę w lidze. Zwłaszcza biorąc pod uwagę liczbę wysokiej jakości zespołów na Zachodzie (np. The Wilki drewna!).
Ale dodatek Malik święty, Kevina Huerdera I Keegan Murray Istnieją solidne rozwiązania ich nieszczęść związanych ze strzelaniną i zawierają bardzo rozsądne kontrakty (dwa lata, 19 milionów dolarów dla Saint .). Za pośrednictwem bezpłatnej agencji; Cztery lata, 50,5 miliona dolarów dla Huertera Przez handel z Atlanta) Centralny bohater serii De’Aaron Fox ma coś wspólnego z tymi ruchami, ponieważ Królowie musieli znaleźć sposób, aby zapewnić mu rodzaj drugoplanowej obsady, która mogłaby przenieść jego grę na nowy poziom. Domantas Sabonis Thrive (pamiętaj, że 26-letni napastnik All-Star jest wolnym agentem latem 2024 roku).

Historia Foxa w Kentucky z Monkiem sprawia, że ​​ten ruch jest bardziej znaczący i potencjalnie może mieć wpływ. Monk (najwyższy w karierze 13,8 punktu; 39,1 procent z głębokości przy 5,1 próbach na mecz) był rzadkim jasnym punktem. SzafkiPoza tym straszna kampania 2021-22. Co więcej, ruch pustelnika nieoficjalnie potwierdza gotowość królów do pozwolenia Donte DiVincenzo na chodzenie w ograniczonej wolnej agencji.

To był ich wybór, aby stworzyć Murray Jaden Bluszcz Czwarty wybór będzie dyskutowany i analizowany w nadchodzących latach, ale produkt Iowa jest powszechnie postrzegany jako wyjątkowy młody gracz, który może natychmiast pomóc.

Ponieważ królowie toczą nieustanne rozmowy z Atlantą, z pewnością czeka ich więcej. Johna Collinsa (skoncentrowany na kontrakcie) Harrison Barnes) już od kilku miesięcy. Dzięki zdolności drużyn takich jak Kings do rozwoju w roli trzeciej drużyny, mogą pojawić się możliwości związane z sytuacją Durant.

Nie musisz zgadzać się z podejściem, ale jest to drużyna w trybie wygrana-teraz. Ponownie. Biorąc pod uwagę presję wywieraną na to biuro, nastąpił znaczny postęp, ponieważ dyrektor generalny Monte McNair i zastępca dyrektora generalnego Wes Wilcox pracują w ostatnich latach swoich kontraktów.

(fot. Mikal Balam, Kevin Durand i Chris Paul: Brad Penner/USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *