Horoskop na piątek 1 lipca 2022 r

Ostrzeżenie o księżycu

Żadnych przerw w zakupach ani ważnych decyzji. Księżyc jest w Lwie.

Baran (21 marca-19 kwietnia)

Dzisiaj jest mieszana torba; Jest to jednak trudne! Twój władca, ognisty Mars, jest w konflikcie z wielkim tatusiem Plutonem, zachęcając do bezwzględnej i złośliwej aktywności. Stąpaj ostrożnie! Nie rób niczego, czego będziesz później żałować. Na szczęście interakcje z innymi są często pozytywne i przyjazne.

Byk (20 kwietnia-20 maja)

Chociaż relacje rodzinne i problemy domowe są ciepłe i wspierające; Jednak coś, co dzieje się za kulisami, może wymagać Twojej uwagi. (Jeśli uważasz, że coś będzie podejrzane, to tak jest!) Uważaj na wszystko, co wydaje się być niekorzystne dla twoich zainteresowań.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

To dziwny dzień, a Bóg wie, że jesteś nieustanną ciekawością. Pod wieloma względami relacje z rodzeństwem, krewnymi i sąsiadami są pozytywne i opiekuńcze. Jednak możliwe są walki o władzę z grupą lub przyjacielem. Utrzymuj nos w czystości. Jedź autostradą.

Rak (21 czerwca-22 lipca)

Masz dziś dużo energii, aby skutecznie radzić sobie z walkami o władzę i nieporozumieniami. Być może będziesz musiał zmierzyć się z kimś, kto rzuca ci wyzwanie. Jeśli tak, upewnij się, że Twoje działania są powyżej. Unikaj pokusy bycia nieuprzejmym lub agresywnym.

Lew (23 lipca-22 sierpnia)

Księżyc dobrze tańczy z Jowiszem i Wenus w Twoim znaku, co budzi w Tobie dobre uczucia, a co za tym idzie – przyjazne relacje z innymi. Jednak gdy Mars jest w konflikcie z Plutonem, możliwe są spory w kontrowersyjnych kwestiach. Bądź pozytywną energią.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Niezależnie od tego, czy uwikłasz się w walkę o władzę nad wspólną własnością, dziedziczeniem lub wspólnymi obowiązkami, możesz być pozytywnie nastawiony do sposobu, w jaki sobie radzisz. Dzieje się tak, ponieważ w środku jesteś szczęśliwy, co oznacza, że ​​nie reagujesz przesadnie.

READ  Wojna rosyjsko-ukraińska: aktualizacje na żywo i wiadomości z Krymu

Waga (23 września-22 października)

Dzisiaj jest mieszanka. Możesz zauważyć, że relacje ze współpracownikami i bliskimi przyjaciółmi pogarszają się, gdy dochodzi do jakiejś walki o władzę. Oczywiście mogło być gorzej. Dzięki temu możesz się zrelaksować, rozmawiając z przyjacielem lub kimś w grupie. (Zaakceptuj wsparcie wszędzie tam, gdzie je znajdziesz.)

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Dziś wyglądasz pozytywnie w oczach innych. W rzeczywistości pracodawcy, rodzice i VIP-y są pod wrażeniem! Tymczasem twoja praca, zwierzę domowe, a nawet twoje zdrowie sprawiają, że czujesz się źle. To może być podróż służbowa. Wykorzystaj swoje umiejętności radzenia sobie.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Możliwe są spory o opiekę nad dziećmi i kłótnie o zabawę lub sytuacje społeczne. Jednak te rzeczy zdarzają się tylko z kilkoma osobami w twoim życiu, inne relacje pozostają nienaruszone i przebiegają płynnie. I tak to się dzieje. Bądź cierpliwy.

Koziorożec (22 grudnia-19 stycznia)

Bądź cierpliwy wobec członków rodziny, ponieważ kłótnie i nieporozumienia są równie prawdopodobne. Na szczęście sprawy finansowe będą pomyślne. Możesz uzyskać praktyczne wsparcie od kogoś, kogo kochasz. Może to kwestia tego, kto dzwoni?

Wodnik (20 stycznia-18 lutego)

Bądź delikatny w rozmowie z innymi, ponieważ możesz być nieświadomym bykiem w sklepie z porcelaną. Zasadniczo chcesz to po swojemu. A może powinieneś skonfrontować się z kimś innym, kto chce ich drogi? Dziś możesz przyznać, że nie zgadzasz się ze swoim mądrym postępowaniem.

Ryby (19 lutego-20 marca)

Walka o władzę emocjonalną o mienie lub pieniądze może mieć miejsce dzisiaj. Strzeż się zachowań kompulsywnych lub nagłych chęci zrobienia czegoś, co na dłuższą metę nie jest dla ciebie dobre. Oprzyj się pokusie zaspokojenia przemijającego pragnienia, które jest wątpliwe.

Jeśli masz dzisiaj urodziny

Aktor i komik Dan Aykroyd (1952) dzieli twoje urodziny. Jesteś wrażliwą, kochającą osobą, która ceni rodzinę i przyjaciół. Jesteś intuicyjny, pomysłowy i masz świetną pamięć. To dla ciebie rok nauki i nauczania. Czas spędzony w samotności na rozwijaniu się i pogłębianiu wiedzy będzie dobrze spędzonym czasem. Pod koniec roku entuzjazm wzrośnie.

READ  Dolary czy ruble? Rosyjskie spłaty zadłużenia są należne i niepewne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *