2022 bezpłatne śledzenie agencji NBA: Zach LaVine, Bradley Beal zwracają się z ofertami Supermax; Knicks dostają Jalena Brunsona

Dobre zdjęcia

Powstaje bezpłatna agencja NBA, która rozwija się w szybkim tempie. Od czwartkowego wieczoru drużyny i zawodnicy mogą oficjalnie rozpocząć negocjacje nowych kontraktów. Jednak fani NBA nie będą musieli długo czekać na ważne wiadomości. Godziny przed otwarciem bezpłatnej agencji, Kevin Durant Poproszono o wymianę z daleka Brooklyn Nets. Żądanie KD wywołuje wstrząs w całej lidze, a posiadanie jednego z najlepszych graczy w koszykówce w bloku handlowym będzie decydować o tym, ile drużyn wystąpi w tym sezonie.

Zach LaVine i Bulls zgodzili się na pięcioletni kontrakt supermax o wartości 215 milionów dolarów, aby powrócić do Chicago, podczas gdy Bradley Beal zawarł pięcioletni kontrakt supermax o wartości 251 milionów dolarów z Wizards. James Harden jest nadal dostępny, ale oczekuje się, że ponownie podpisze kontrakt z 76ers.

Tymczasem Jalen Brunson podobno zgodził się na czteroletnią umowę o wartości 104 mln USD New York Knicks. Również były numer jeden w klasyfikacji generalnej, Deandre Ayton, mógł zrezygnować Słońca Tego lata. Szerszenie Tymczasem Forward Miles Bridges jest ograniczonym wolnym agentem Ale w środę został aresztowany w Los Angeles.

Chcesz mieć w jednym miejscu najlepsze wyniki dla wolnych agentów? CBS Sports przedstawia nasz darmowy tracker agencji NBA 2022. Sprawdź najnowsze ruchy poniżej.

2022 Bezpłatne śledzenie agencji NBA

READ  Trzech z pięciu studentów rannych w strzelaninie w stanie Michigan jest w stanie krytycznym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *