Minister turystyki Sandiaka Uno mówi o indonezyjskiej turystyce po pandemii podczas Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju Zgromadzenia Ogólnego ONZ

TEMPO.CO, Dżakarta Minister Turystyki i Gospodarki Kreatywnej, Sandiaga UnoW poniedziałek ogłosił, że odwiedzi Nowy Jork w USA 11 kwietnia 2024 r., w drugi dzień Eid. Sandhyaka powiedział, że ma harmonogram wystąpień na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ na temat jakości i zrównoważonej turystyki.

„Przy ONZ będę mówił o transformacji indonezyjskiej turystyki po pandemii Covid-19” – powiedziała Sandiaga w biurze indonezyjskiego Ministerstwa Turystyki i Gospodarki Kreatywnej.

Wyjaśnił, że turystyka indonezyjska po pandemii Covid-19 w większym stopniu skupi się na jakości długoterminowych wyjazdów turystycznych. Ponadto turystyka indonezyjska koncentruje się na wycieczkach zakupowych, co będzie miało większy wpływ na lokalną gospodarkę, która została mocno dotknięta pandemią.

Odnosi się do un.org Strona internetowa „Tydzień zrównoważonego rozwoju” Zgromadzenia Ogólnego ONZ odbędzie się w dniach 15–19 kwietnia 2024 r. w siedzibie ONZ w Nowym Jorku, USA. Spotkanie wysokiego szczebla w sprawie turystyki odbędzie się 16 kwietnia.

W wywiadzie dla prasy przeprowadzonym w poniedziałek 8 kwietnia 2024 r. Sandhyaka zasugerował, że mogą to być jego ostatnie miesiące na stanowisku ministra turystyki. Przypomniał, że on i jego zespół w Ministerstwie Turystyki i Gospodarki Kreatywnej stanęli przed niezwykłymi wyzwaniami podczas pandemii Covid-19, ponieważ 45 milionów Indonezyjczyków było zależnych od sektora gospodarki kreatywnej.

Odpowiadając na pytania, czy nadal chciałby być ministrem w nowej administracji, Sandhyaka upierał się, że jest to prerogatywa przyszłego prezydenta. Przypomniał jedynie, że obywatele Indonezji powinni zachęcać wybranego prezydenta i wszystkie zainteresowane partie, aby wniosły wszystko, co w ich mocy, dla Indonezji.

Święty Segarvati

Wybór nauczyciela: Ministerstwo odradza turystom podróżującym z Umrah i nalega, aby pielgrzymi podróżowali z licencjonowanymi agencjami

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *