DK Metcalf, Seahawks zgadzają się na trzyletnie przedłużenie o 72 miliony dolarów, obecnie szósty najlepiej opłacany szerokopasmowy odbiornik NFL

Bill Streicher/USA DZIŚ Sport

The Seattle Seahawks Nie musisz się martwić impasem z DK Metcalf (Według ESPN Trzyletnie przedłużenie 72 milionów dolarów – gwarantowane 58,2 miliona dolarów (potwierdzona przez CBS Sports Josina Anderson, według ESPN). Metcalf zbliżał się do ostatniego roku swojej debiutanckiej umowy.

Metcalf otrzyma 30 milionów dolarów premii za podpisanie kontraktu, najwięcej dla szerokiego odbiorcy w historii ligi. Umowa utrzymałaby Metkopfa w Seattle do 27 roku życia, ponieważ miałby remisować ze Stefonem Diggsem jako szósty najlepiej opłacany skrzydłowy w NFL. Tylko Tyreek Hill (30 milionów dolarów), Davante Adams (28 milionów dolarów), DeAndre Hopkins (27 250 000 dolarów), Cooper Kupp (26 700 000 dolarów) i AJ Brown (25 milionów dolarów) mają więcej.

Metcalf, który zgłosił się do obozu Seahawks, nie będzie ćwiczył bez nowego kontraktu i nie martwi się długoterminowym przedłużeniem. Były rozgrywający Seahawks Russell Wilson pogratulował byłemu koledze z drużyny nowego kontraktu.

Metcalf ma już swój historyczny start w Seattle, z 216 chwytami na 3170 jardów i 29 przyłożeniami w pierwszych trzech sezonach – średnio 14,7 jardów na złapanie. Jest jednym z ośmiu graczy NFL 200 złapanych, 3000 jardów, 25 otrzymanych przyłożeń i średnio ponad 14 jardów na złapanie po pierwszych trzech sezonach – remisuje z takimi jak Randy Moss i Jerry Rice. Wzgórze Dyrek i wiele innych.

Metcalf zakończył ostatni sezon z 75 chwytami na 967 jardów i 12 przyłożeniami. Zakończył z najlepszym w karierze procentowym spadkiem 3,1.

Seahawks podpisali kontrakt z Metcalfem na najbliższą przyszłość, dając mu szansę przetestowania rynku wolnego agenta w kwiecie wieku, jeśli zechce.

READ  Najnowsze wieści o przejściu Toma Brady'ego na emeryturę: zapowiedzi na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *