2022 NFL drabinka playoffs: dywizja Round Lookhead trzyma rachunki szefów w remake’u meczu o mistrzostwo AFC

W tej chwili runda play-off piłki nożnej jest już w książkach. Cóż prawie. Poniedziałkowy rewanż NFC West między 49ers i Rams Super Wild Card zbliża się do oficera na weekend. Następnie przechodzi do sekcji rundy, gdzie poziom nr 1 Pakowacze i Tytani Wszyscy wejdą do tańca, ponieważ będą musieli zbliżyć się do Super Bowl LVI.

Kiedy i gdzie odbędą się kolejne duże mecze play-off? A który mecz jest najbardziej oczekiwany? Zobacz nasz przegląd sekcji Instant, aby uzyskać wszystkie szczegóły:

AFC

Kiedy: Sobota, 16:35 ET
TELEWIZJA: CBS | Strumień: Najważniejszy + (Kliknij tutaj)
Linia: Tytani-3, O / U 47

Drużyny bengalskie jeżdżą więcej po zakończeniu 31-letniej suszy w fazie playoff Testerzy Runda dzikiej karty. Cincinnati przyjedzie do Nashville pod przywództwem rozgrywającego, jednego z najlepszych przestępców NFL Joe Burrow, biegiem z powrotem Joe Mixon I odbiorcy Jammer Chase, Dee Higgins i Tyler Boyd. Bengalczycy będą monitorować poziom defensywy Trey Hendrickson I prewencja obronna Larry Okunjobi W tym tygodniu. Hendrickson doznał kontuzji nogi w związku z protokołem wstrząsu mózgu, Okunjobi Riders.

Tytani mieli wolny weekend po zdobyciu torby play-off AFC. Nawet jeśli przegrasz Derrick Henry W połowie sezonu Tytani rozegrali skuteczny sezon 12-5 w sezonie zasadniczym, osiągając najlepszy wynik w lidze, dozwolone jardy do pośpiechu i jeden z najlepszych w lidze pod względem występów w trzeciej strefie i w czerwonej strefie. Obrona Tytanów była 25. przeciwko przełęczy, co jest złym znakiem dla przybycia do Burroughs.

Kiedy: Niedziela, 18:40 ET
TELEWIZJA: CBS | Strumień: Najważniejszy + (Kliknij tutaj)
Linia: Głowice-2, O / U 54,5

Runda dywizji rozpocznie się w weekend rewanżem zeszłorocznych mistrzostw AFC. To między dwoma zespołami, które zdobyły 89 punktów w dzikich kartach, wygrywają z Nową Anglią i Pittsburghem. W sobotę, kiedy Pills zdobyli siedem przyłożeń przeciwko drużynie, stali się pierwszym zespołem w NFL, który nie puntował się, nie strzelał do kosza z gry ani nie dokonywał strat. Patrioci. W niedzielę szefowie wykonali sześć kolejnych podań, w tym pięć podań przy przyziemieniu Patrick Mahomes.

READ  Wiadomość od Dyrektora Generalnego ds. Imigracji

Liderzy wygrali 38-24 z Billsem w zeszłorocznym meczu o mistrzostwo AFC. Ale byli na bliskim końcu wyniku 38-20 w piątym tygodniu. Josh Allen Obrona liderów spaliła się do 315 jardów i trzy podania przyziemienia. Obrona bawołu zmusiła Mahomsa do dwóch przechwyceń, próbował. Sezonowe 54 karnety. Pigułki zmieniły kluczową grę w grę defensywną Micah Hyde, dając swojemu zespołowi prowadzenie 31-13 po oddaniu przechwytu z 26 jardów na wynik w środku trzeciej kwarty.

NFC

49 w Packers

Kiedy: Sobota, 20:15 czasu ET
TELEWIZJA: Lis
Linia: Pakowacze-5, O / U 47,5

W meczu z historią play-off Packers i 49ers spotykają się po raz dziewiąty od sezonu 1995 w okresie postsezonowym. Kiedy najlepsi Packers odpoczywali w niedzielę, 49 graczy zablokowało bilety na rundę dywizji. kowboje Na terenie AT&T. San Francisco otrzymało programy sprzęgła od syndyka wykroczenia Deepo Samuel I biegnie z powrotem Eliasz Mitchell, W tym samym czasie usunięto zabezpieczenie 49ers Doug Prescott Pięć razy utrzymywał Cowboys za zaledwie 17 punktów.

Obie drużyny rozegrały trzeci tydzień jednego z najlepszych meczów sezonu regularnego NFL. Green Bay objął prowadzenie 17-7 w przerwie, zanim potrzebował jazdy w ostatniej chwili, aby wygrać 30-28 na Lewis Stadium. Największą gwiazdą gry jest Packers Whiteout Tawante Adams, 132 jardy i złapany 12 podań za jeden wynik. Jego połowy zostały ustawione na 17 i 25 jardów Mason Crosby 51-jardowy rzut z pola w ostatniej grze meczu.

Kiedy: Niedziela, 15:05 czasu polskiego
TELEWIZJA: NBC
Linia: TBD

Drużyna, która wygra mecz w poniedziałkowy wieczór, zmierzy się w rundzie ligowej z broniącymi tytułu mistrzami. Kiedy zostali ranni w ataku Tristan Wirfs, The Buchananers napotkali niewielkie zamieszanie w niedzielę 31-15. Orły. Tom Brady Dwa przyłożenia zostały rzucone na 271 jardów, podczas gdy obrona Buchanana miała dwa przechwyty. Jalan boli.

READ  Prokurator okręgowy Manhattanu, Alvin Bragg, kilka lat temu widział sprawę przeciwko Trumpowi jako „gotową do oskarżenia”.

Nie są skonfrontowani Kardynałowie, Ale Buchanan ponownie zmierzył się z Baranami w trzecim tygodniu. Los Angeles wygrało mecz 21-7, 34-24. Brady rzucił na 432 jardy w nieudanej próbie, podczas gdy Rams podniósł 343 jardy i cztery przyłożenia od rozgrywającego. Mateusz Stafford. Jego dwa podania przy przyziemieniu poszły Miedziana fabuła, Który prowadził NFL w regularnych przyjęciach sezonu, jardach i przyłożeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *