Szefowie kontra. Steelers zdobywa punkty: Kansas City pogrzeba Pittsburgh za pięcioma podaniami Patricka Mahomsa przy przyziemieniu

W grze, która przywołała wspomnienia z ich biegu w Super Bowl 2018, dzika karta AFC weszła do finału, wygrywając 42-21 nad Steelers w niedzielę wieczorem, zanim uderzyła lawina punktów, zanim Chiefs zaczęli powoli.

Kansas City zbiło trzy z pierwszych pięciu udziałów i dokonało dwóch sprzedaży. Kiedy potknięcie DJ Watta Darrella Williamsa wróciło do wyniku 26 metrów dalej, liderzy przegrali 7-0. Wynik obudził liderów, którzy wcześniej spali, ponieważ konsekwentnie trafiali na sześć przyłożeń. Pięć przyłożeń pochodziło od prawej ręki Patricka Mahomsa, który posłał prowadzenie do rundy dywizji, rzucając ponad 400 jardów. To był trudny finał dla Pittsburgha i rozgrywającego Bena Rothlisbergera, który ponownie pokazał swoją porażkę, prowadząc Steelersów w dwóch strzelonych golach pod koniec meczu.

48-jardowe przyłożenie Mahomesa do przewagi 21-7 w przerwie wyrównało rekord NFL ustanowiony przez Travisa Kellsa, który osiągnął 100 jardów otrzymujących w czterech kolejnych meczach play-off. Kansas City zakończył grę dwoma szybkimi przyłożeniami, aby rozpocząć drugą połowę w oparciu o naruszenie. Po tym w końcu pojawiło się poczucie winy Steelersa, ale było już za późno.

Za chwilę dostaniemy głęboką awarię, ale w międzyczasie zajrzyj na naszego bloga na żywo poniżej, aby odzyskać grę w czasie rzeczywistym.

READ  Gdy Elon Musk zmienia zdanie na Twitterze, whiplash dla personelu w dzień wolny