James Gordon opuszcza „The Late Late Show” w 2023 r.

Gospodarz „The Late Late Show” ma opuścić swoje miejsce w 2023 roku, do tego czasu minie osiem sezonów.

Gordon był emocjonalny W czwartek wieczorem podczas rozmowy o swojej decyzji w swoim monologu.

„Kiedy zaczynałem tę podróż, zawsze tak będzie. To będzie podróż, przygoda. Nigdy nie uważałem tego za swój ostateczny cel” – powiedział. „Nigdy nie chciałem, aby ten program w jakikolwiek sposób przesłonił jego odbiór. Zawsze chciałem go zrealizować. Myślę, że za kolejny rok będzie to dobry czas, aby iść naprzód i zobaczyć, co jeszcze tam jest”.

Gordon dodał, że następny sezon powinien być „najlepszym rokiem” serialu i „wychodzić z bankiem”.

„Siedem lat temu James Gordon przyjechał do Stanów Zjednoczonych i szturmem zdobył telewizję. Raport został przesłany do CNN.

Program Gordona był miejscem narodzin popularnych gatunków muzycznych, takich jak „Crosswalk the Musical” i „Carpool Karaoke”, które pomogły w dalszym występie. Ponad miliard Pomimo pory snu YouTube obejrzał program i wywołał rozmowę.

„Podczas mojej dwuletniej pracy w CBS miałem przywilej przyjrzeć się bliżej twórczemu geniuszowi Jamesa i cieszyć się jego cenną współpracą z CBS jako aktor i producent” – dodał Seekes. „Chcemy, aby był tam przez długi czas, ale jesteśmy bardzo dumni z tego, że uczynił CBS swoim amerykańskim domem, a ta współpraca przedłuży jeszcze jeden sezon w „The Late Late Show”.

Gordon prowadzi program od 2015 roku.

READ  Tesla obiecuje obniżyć koszty produkcji EV o połowę, Musk ukrywa plan przystępnych cenowo samochodów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *