Więcej mężczyzn? Finałowy mecz Pucharu Stanleya był naznaczony kontrowersją wokół kontrowersyjnego gola w trybie lawinowym OT

TAMPA, Floryda. – Jeśli to jest nielegalny skład, to nie jest pierwsza drużyna, która awansowała do playoffów Pucharu Stanleya. W rzeczywistości wielu to zapamięta Błyskawica w Zatoce Tampa Rozstali się z jednym w zeszłym roku.

Jednak trener Lightning, John Cooper, w środę wieczorem zmienił nieodebrane połączenie w punkt centralny, po tym jak doszło do najbardziej ekstremalnych momentów – aby pomóc w dogrywce. Lawina Kolorado Wygraj 3-2 w finale Pucharu Stanleya i wyjdź na prowadzenie 3-1 – jego drużyna nie może przetrawić niszczącej straty, która poważnie wpłynie na jego pewność siebie w trójki, mówiąc, że „nadal muszą grać”.

Naseem Kadri Dramatyczne zamknięcie jego szybkiego powrotu z operacją kciuka w kontrowersyjnej sztuce sprawiło, że piękno przepłynęło obok Andriej Wasilewski OT powinien był zagwizdać o lawinie Coopera pod koniec 12-minutowej, 2-sekundowej, 11-sekundowej zmiany.

Pięciu łyżwiarzy pozwoliło, gdy Kadri zdobył bramkę, znajdowało się na śniegu, ale powtórki pokazują, że zastosowali najmniej hojną zmianę linii i najbardziej nielegalną zmianę linii.

Kadri był w lodzie przez cztery sekundy, trzymając koziołka w poprzek niebieskiej linii, gdy się odwracał – w stanie uśpienia Nathan McKinnon – Wreszcie przyszła ławka. W powtórce wydaje się, że Kadri myślał, że się zmieni Valerie Niczuszkin, Który został na śniegu i zaangażował się w dramat. Podczas gdy McKinnon siedział na ławce z niebieską linią na lodzie, Kadri wślizgnął się w strefę ataku.

W piątym meczu, który odbył się w piątek wieczorem w Denver, gol Kadriego dał Avalanche zwycięstwo z trzecim tytułem w Pucharze Stanleya.

„Podoba mi się ta liga” – powiedział Cooper w singlu „strumień świadomości”, który został ostatecznie przerwany, zanim opuścił scenę. „To największa liga na świecie. Ludzie, którzy ją prowadzą, są niesamowici. Chodzi o to. To dla mnie spełnienie marzeń, zwłaszcza jako kanadyjskiego dzieciaka, dorastającego i przeżywającego wszystko, co się wydarzyło. pokonywania strat i porażek i walczyli o trzeci z rzędu finał Pucharu Stanleya. W erze kapelusza… jest to bardzo trudne, a liga chce równowagi, gdy zasady są przeciwko tobie.

READ  Łódź przewożąca kilkudziesięciu muzułmańskich uchodźców Rohingya wywróciła się u wybrzeży Indonezji

„I kocham tę ligę. To sprawia, że ​​jest to trudne. Spójrz na to, co przeszli przez ten zespół i toczące się walki. Wszyscy jesteśmy razem: zawodnicy, trenerzy, wszyscy. Ale to ugryzie więcej niż inne bo… to możliwe… nie wiem. To jest dla mnie trudne. Trudno mi mówić. Muszę mówić.

The NHL Zdając sobie sprawę z kontrowersji po meczu, rozmawiał z czterema urzędnikami Ice. Każdy z czterech może zadzwonić. W oświadczeniu wydanym do SportowcyLiga powiedziała: „Więcej ludzi na lodzie i karze to wezwanie do osądu”.

„Po meczu, aktywność hokejowa spotkała się z czterema działaczami zgodnie z ich zwykłym protokołem” – powiedziała liga. „Omawiając zwycięski gol, każdy z czterech dyrektorów radził, aby nie widzieć w grze zbyt wielu ludzi w lodzie w środowisku. Ta rozmowa nie jest przedmiotem przeglądu wideo przedstawicieli Hockey Apps lub Ice.

Zgodnie z podręcznikiem zasad NHL, gracze mogą zostać zmienieni w dowolnym momencie gry, jeśli znajdują się w odległości pięciu stóp od ławki, a nie są w grze w momencie dokonywania zmiany. Według uznania sędziów na lodzie, zmiennik musi wejść na lód, zanim ławka jego kolegów z drużyny znajdzie się w odległości pięciu stóp (więc wyraźnie w jego drużynie musi być więcej graczy), a następnie ławka może zostać nałożona na drobne grzywny gdy zawodnik wycofuje się z powierzchni lodu i gdy jego ławka gracza znajduje się w promieniu pięciu stóp, a jego zmiennik znajduje się na śniegu, wycofany zostanie uznany za wycofującego się z lodu. nazywać się „wielu ludzi na lodzie”.

READ  Dżakarta Expo otworzył prezydent Jokowi

Skontaktowano się z dwoma byłymi sędziami NHL Sportowcy Recenzenci filmu powiedzieli, że ich zdaniem w spektaklu nie było zbyt wielu mężczyzn. Były dróżnik powiedział, że luźne zmiany podatkowe zdarzają się cały czas, gdy jest blisko, i że niewielu funkcjonariuszy wysadziłoby taką grę w dogrywce. Zauważył, że na ławce było siedmiu graczy, w tym dwóch takich jak McKinnon w Lightning, a gracze, którzy po nich przyszli, również byli zaangażowani w grę.

Aby dodać do chaosu po meczu, sześciu narciarzy z arkusza początkowego było na celowniku zwycięstwa, szóstego obrońcy. Eric Johnson. Powtórki pokazują jednak, że był to rzeczywiście uczciwy i przypadkowy błąd, ponieważ Johnson nigdy nie był w śniegu przed i po zwycięskiej bramce.

Paradoksalnie, ostatni sezon postu, Błyskawica Balet teatralny Tampa Payne strzelił gola w drugim meczu serii play-off przeciwko Nowojorscy wyspiarze Z siedmioma graczami w grze. Funkcjonariusze nie trafili, a cel został obliczony.

Chociaż wynik środowego meczu 4 był kontrowersyjny, prawda jest taka, że ​​lawina została zniszczona przez przegraną dwóch bramek nad McKinnonem i golami. Andrzej Cogliano, I był najlepszym zespołem w dogrywce. Pokonali Tampa Bay 10-3 w dogrywce, bez żadnego zwycięskiego rekordu Arthuri Legonen I przez trafioną poprzeczkę Bowen Byram.

„Nie jestem pewien, co on myśli, więc dlaczego by tego nie obliczyć”, powiedział Kadri o komentarzach Coopera. „To trochę mnie dezorientuje. Byk trafił na koniec sieci, koniec historii. Nie wiem, dlaczego to powiedział.

Prawda jest taka, że ​​jest wielu mężczyzn, z których najtrudniej jest uciec drużynom. I to nie jest tak, że Kadri wpadł w ucieczkę. O trzeciej poślizgnął się w strefie błyskawicy.

READ  Minister Erlanka Hartardo mówiła o propozycji podwyższenia podatku VAT do 12 proc

Niezależnie od tego, dobrze, że Lightning zapomina o tym impetu i pozostawia wątpliwy charakter serii Coopera z Game 4, która zakończyła się w środę.

Jeśli go nie przejdą, seria zakończy się w piątek, a Avs podniesie Puchar Lorda Stanleya.

(Zdjęcie: Geoff Burke / USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *