Według jego twórców, przyszłość „Spider-Mana” i MCU

Godzilla zaprezentował się najlepiej z Shang-Ci, Jamesem Bondem, Venomem i zespołem „Fast and Furious”. Ale rozpoczęcie kasy po epidemii – zmiana porządku kultury – zajęło więcej czasu, niż wydawało się Hollywood.

W końcu stało się to w czwartek, kiedy „Spider-Man: Bez drogi do domu„Oscylował wyłącznie w teatrach.

Według Sony Pictures Entertainment, która koprodukowała film z należącym do Disneya Marvel Studios, „No Way Home” zebrało 50 milionów dolarów z pokazu „Preview”, który rozpoczął się w czwartek o godzinie 15:00. To trzeci najwyższy wynik zapowiedzi w hollywoodzkich książkach historycznych po „Avengers: Endgame” (60 mln dolarów) i „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” (57 mln dolarów).

Otrzymano „No Way Home” w weekend w Ameryce Północnej Ekscytujące recenzje, ze sprzedażą biletów przekraczającą 150 milionów dolarów. Żaden film nie zarobił więcej niż 90 milionów dolarów w swojej pierwszej weekendowej wyprzedaży ”.Gwiezdne wojny: Skywalker narodziny„W 2019 r., według ComScore.

„No Way Home”, wyreżyserowany przez Johna Wattsa, oznacza koniec trylogii, w której Tom Holland gra Petera Parkera i Gentayę MJ. Ale seria o wartości 200 milionów dolarów to ukoronowanie prawie 20 lat filmów o Spider-Manie – w sumie osiem – ponieważ czerpie z postaci, których nie widziano w „Spider-Man 3” w 2007 roku i „Niesamowity Spider-Man 2” w 2014 roku .

Dwie osoby były zaangażowane w posiadanie tej lub innej umiejętności od momentu jej powstania: Amy Pascal I Kevina Faiza. Jako Najlepszy Menedżer Filmowy Sony w latach 1999-2015 Pascal był odpowiedzialny za pięć pierwszych filmów o Spider-Manie; Zrobiła ostatnie trzy. Faiz pracował nad różnymi umiejętnościami we wczesnych filmach o Spider-Manie, początkowo były stosunkowo mało znane, i był ostatnimi trzema producentami w swojej roli jako szef Marvel Studios.

Oboje rozmawiali ze mną przez wideo ze swoich domów w Los Angeles. To fragmenty dialogu, w którym – uwaga – niektóre spoilery typu „no way home”.

Zacznijmy od łatwego. Kevin, ustaw swoją przyszłą mapę drogową Marvel Cinematic Universe dla Spider-Mana. Potrzebuję szczegółów.

READ  Chiny sprawdzają rejestrator rozmów w kabinie samolotu z rozbitego samolotu

tchórz Co?

Jaki będzie następny film o crossoverze MCU? „Doktor Strange w wieloświatach szaleństwa” Will May Come? Może to wznowienie „Fantastycznej Czwórki”? Nie mów „nie wiem”, bo wiem, że wiesz.

tchórz Pojawi się od czasu do czasu. Kiedy, gdzie, oczywiście, najzabawniejsza część – i ta, o której nigdy nie rozmawialiśmy.

A co z kolejnym samodzielnym filmem o Spider-Manie? Amy, w zeszłym miesiącu ty i Kevin – Sony i Disney – powiedzieliście, że będą współpracować przy trzech kolejnych pracach, co zaskoczyło studia.

Pascal Jesteśmy producentami, więc zawsze mamy nadzieję, że wszystko zadziała. Bardzo chciałbym pracować z Kevinem. Razem z Tomem Rothmanem, który kieruje Sony, mamy świetnego lidera ze świetnymi pomysłami. Mam nadzieję, że to będzie trwało wiecznie.

Wygląda jak klasyczny hollywoodzki krótkofalówka.

tchórz Amy i ja rozmawiamy z Disneyem i Sony – tak, zaczynamy poważnie budować na kolejnej części historii i powiem to otwarcie, ponieważ fani nie chcą doznać takiego szoku dywizji. „Daleko od domu. Co stało się później” [the previous Spider-Man movie, in 2019]. Tym razem tak się nie stanie.

Pascal Pod koniec filmu, który właśnie wyprodukowaliśmy, Spider-Man podejmuje ważną decyzję. To była ofiara. A to daje dużo pracy na kolejny film.

Film „No Way Home” czerpie głównych bohaterów i gwiazdy z 20-letniej serii. Jak zamierzasz dostać się na szczyt?

Pascal Nie każdy film o Spider-Manie będzie miał wiele postaci. Takie podejście było do tego odpowiednie.

Nie można myśleć o pierwszym miejscu w widowiskowej scenie. W przeciwnym razie filmy będą się rozrastać bez powodu, co nie jest dobrym wynikiem. Ale pod względem jakości i emocji zawsze staramy się i chcemy być pierwsi. Kevin i ja nigdy nie chcemy niczego przegapić: Petera Parkera. Że był normalnym dzieckiem. To jest ciągle osierocone. Jest młodym człowiekiem, więc wszystko w jego życiu jest na najwyższym poziomie, wszystko jest ważniejsze niż wszystko. Motywuje go poczucie dobra i winy. Walczy o wielką sprawę i jest dyskredytowany przez prasę.

READ  Indonezja obchodzi 618. rocznicę nawigatora z chińskiej dynastii Ming, Zheng He Semarang-Xinhua

Jakie jest największe wyzwanie przy tworzeniu „No Way Home”?

tchórz Sprawić, by wszyscy zgodzili się z Tobą na świetny, świetny pomysł. „Hej, mamy pomysł. Przyjdziesz, podpiszesz się i będziesz na tym obrazku? „Fajne! Czy mogę przeczytać scenariusz? „” Nie. To najtrudniejsza część.

Amy, przeczytałem gdzieś, że widziałeś go osobiście, kiedy Tom Holland był w wannie. Czy masz jakieś wykresy ekranowe, dzięki którym mogę zweryfikować te informacje?

Pascal To prawda. I nie, nie udostępniam.

Kto był ostatnią podpisaną gwiazdą „No Way Home”?

tchórz Nie jesteś tym, który myśli. Nie warto mówić o tym, kim jesteś, ale za kogo się uważasz.

Jakie jest twoje nastawienie do sceptycznej obsady?

Pascal Że nie będą to kamee przynoszące pieniądze. Części są prawdziwe. Byłem z nimi po raz pierwszy, wrócę i mam do nich ogromny szacunek i za całą pracę, którą wspólnie wykonaliśmy przez lata.

Dlaczego nie wróciły Kirsten Dunst i Emma Stone, bohaterki poprzednich filmów o Spider-Manie?

tchórz Ludzie rozumieją, kiedy widzą film. Chodzi o historię. Amy i John oraz nasi pisarze, Chris McKenna i Eric Somers – wszyscy mieliśmy wspaniały cel – nie zgubić się w szaleństwie spotkania z doktorem Strangem, uczennicą liceum Petera Parkera. Mogło się to łatwo wydarzyć. A to oznacza, że ​​w filmie nie ma 20 osób.

Mówiąc o kobietach, czy kiedykolwiek zobaczymy kobietę z supermocami ze Spider-Manem? Czy fabuła nie jest fabułą, w której MJ kręci zbroją Żelaznego Pająka w komiksach?

Pascal Nie zawsze mów nie. [She offers a coy smile.]

tchórz Mamy wiele fabuł, Brooks! A Bardzo Z Linie fabularne. Sprowadza się to do tych wspaniałych, wspaniałych aktorów. M.J. w komiksach. Twoje pytanie o to, co zrobił, jest mniej i „Jentaya jest niesamowity. Czy możesz zobaczyć o niej więcej?

Toby i Kirsten. Emma i Andrzej. Tom i Gentaya. Dlaczego wszyscy twoi czołowi aktorzy W końcu spadną na siebie W prawdziwym życiu? To nie może być tylko Spandex.

READ  Gdy za Borisem Johnsonem nabiera rozpędu, rozpoczyna się wyścig o zostanie kolejnym premierem Wielkiej Brytanii

Pascal Zabrałam Toma i Gentię osobno, kiedy po raz pierwszy obsadziliśmy ich i pouczyliśmy. Nie idź tam – nie jedź. Nie próbuj. Udzieliłem tej samej rady Andrew i Emmie. To komplikuje sprawy, wiesz? I wszyscy mnie ignorowali.

Czy możesz dać Tomowi jakąś radę ode mnie? Nie okłamuj reporterów! Powiedział w wywiadach w zeszłym roku Toby i Andrew nigdy nie wrócili.

Pascal Cóż, nie potrafi wyrazić tego, co jest na zdjęciu. Nie spodziewałbyś się, że to zrobi. Wybacz mu.

Ostatnie pytanie do Ciebie: Jaka jest prawda o tym, jak rozpoczęła się współpraca produktowa Pascal-Feij? Rozumiem, że Emmy, która prowadziła Sony, stworzyła sequel „Amazing Spider-Man” w 2014 roku. Zadzwoniłeś do Kevina i powiedziałeś „pomoc”.

Pascal To prawda. Zadzwoniłem do Kevina i powiedziałem: „Pomoc”. Potem przyszedł do mojego biura na lunch i powiedział: „Wiem, jak ci pomóc”. Potem rzuciłem w niego kanapką.

tchórz Powiedział: „Chcę, żebyś pomógł przy następnym filmie. Kolejny ma te świetne pomysły. To niesamowite. „Powiedziałem: „Nie jestem w tym dobry – wychodzę z radą. Jedynym sposobem, w jaki mogę pomóc, jest zrobienie dla ciebie filmu.

Przejdź do latającego BLT, czy cokolwiek to jest.

tchórz To całkiem niska kanapka. Nie pamiętam jakie. Ale tak, nie podobała jej się ta sugestia.

Pascal Wtedy Kevin odebrał mnie, wrócił do domu i powiedział: „Mam pomysł. A jeśli Tony Stark stworzył spodnie Petera? I jak tylko to powiedział, zrozumiałam, co możemy razem zrobić. Aby Iron Man i Spidey znaleźli się w tym samym świecie, trzeba być bardziej zakorzenionym w innowacjach technologicznych – nowym pakiecie – a mniej w badaniu klinicznym, w którym wcześniej byliśmy zamknięci, czuliśmy się nowocześniejsi.

Zajęło to dużo pracy. Ale spójrz tylko na wyniki. Bardzo fajne, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *