Tiger Woods na mistrzostwach PNC: „Wspaniale było tu grać”

Woods rywalizuje ze swoim 12-letnim synem, Charlie, Na mistrzostwach PNC o wartości 1 miliona dolarów w ten weekend w Ritz-Carlton Golf Club Orlando w Grande Lakes na Florydzie. Konkurs przeznaczony jest dla dwóch osób, 36-dołkowych mistrzów turnieju wraz z członkami ich rodzin.

Woods i Charlie zakończyli pierwszy dzień turnieju w rundzie otwarcia w sobotę z 10 mężczyznami w wieku poniżej 62 lat, którzy trzy uderzeniami pokonali liderów klubu Stewarta i Reagana Zinka.

Para, są znani Podobne nawyki Od huśtawki po świętowanie, ptasia stopa w pierwszym dołku – uderzenie.
„To był długi i pełen wyzwań rok, ale jestem bardzo podekscytowany rywalizacją z moim synem Charliem w NPNCchaLChip i ukończeniem go” – powiedział 45-letni Woods. Na Twitterze. „Gram jako tata i nie mogę być bardziej podekscytowany i dumny.”

SUV Genesis, którym jeździł w lutym, został poważnie ranny, gdy zjechał z drogi, dopingując go i tłum otaczający go wokół legendy.

W piątek Woods i Charlie spędzili dzień na kursie przedmeczowym.

„To wspaniały dzień” – powiedział Woods dziennikarzom w piątek. „Miło było być z synem po grze tutaj. Świetnie się bawiliśmy”.

Woods, który zdobył 82 tytuły PGA Tour, w tym 15 głównych tytułów mistrzowskich, powiedział, że nadal ma pasję do rąk i sportu, ale wytrzymałość jest największym problemem w przypadku złamania, które spowodowało tak wiele złamań w jego prawej nodze.

– Niestety ten rok był bardzo trudny i nie mogłem do tego czasu grać. Myślę, że to moja druga lub trzecia runda w tym roku. Więc to był długi rok.

Woods używał wózka golfowego, aby poruszać się po terenie w piątek, a golfiści nie mieli wstępu na trasę PGA.

„Jestem daleki od gry w golfa wyczynowego” – powiedział Woods. „Uderzył, wsiadaj do wózka”.

Supergwiazda golfa powiedziała, że ​​każdego dnia ciężko pracował, aby ponownie zagrać po trzech miesiącach spędzonych w łóżku.

Wyłącznie Wywiad z Golf Digest W zeszłym miesiącu Woods powiedział, że jego dni jako pełnoetatowego golfisty dobiegły końca.

„Prawdziwą rzeczą jest granie w jednodniową trasę, nie w pełnym wymiarze godzin, nigdy więcej, ale wybieraj tak, jak zrobił to pan (Ben) Hogan” – powiedział Woods w wywiadzie Henny Coyak.

READ  Eileen Gu wygrywa złoto w wielkim powietrzu dzięki sztuczce, której nigdy nie próbowała

„Wybierz kilka wydarzeń w roku i baw się nimi. Trenujesz wokół tego, przygotowujesz się do nich. Grasz. Od teraz myślę o tym, jak to rozegrać”.

Para Woodsów w zeszłym roku zajęła siódme miejsce, a dziś Charlie był na prowadzeniu, zwłaszcza w ostatniej dziewiątce, kiedy obaj mieli trzy dołki z rzędu.

Justin Thomas i jego ojciec Mike mają stać się czwartą parą, która z powodzeniem obroniła tytuł PNC Championship po wygranej w zeszłym roku.

Poprawka: Wcześniejsza wersja tej historii błędnie przedstawiała wiek Tigera Woodsa. Ma 45 lat.

Holden Perrelli z CNN, Andy Sholes, Patrick Sung i John Sinnott przyczynili się do powstania raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *