Tom Hanks i Tina Fey SNL finały Govt-Sticken 2021

30 była sytuacja w Rox Studio 8H Płyn pełen niepewności.

Sobota o 15:00, The Pozycja Nowego JorkuT poinformował, że doszło między nimi do czegoś w rodzaju rządowej eksplozji Na żywo w sobotę wieczorem Obsada z „A Set Insider” Mówi „Czterech aktorów uzyskało pozytywny wynik testu na obecność wirusa korony – a „trzech” zostało wezwanych, ponieważ teraz „boją się” przybyć do studia NBC w 30 Rockefeller Center, gdzie w Midtown kręcono cotygodniowy pokaz szkiców”.

SNL Następnie Ogłoszony Serial komediowy jest prowadzony „z ograniczoną obsadą i ekipą” z powodu „braku widzów na żywo” i zniszczenia Nowego Jorku przez wariant Omigran, co skutkuje rekordową liczbą codziennych przypadków COVID (w porównaniu z 9822-około 900 przypadkami). dzień na początku listopada).

Jeśli to nie wystarczy, gość muzyki obiadowej Charlie XCX Napisał Powiedziano jej, że jest około 15:00? Poczta Historia biegła — jego „sekcja programu nie mogła się rozwijać ze względu na bezpieczeństwo wszystkich” i powinna zostać anulowana.

Wszystko to nasuwa pytanie: czy Lorne Michaels nie ma 77 lat, który wciąż nadzoruje każdy aspekt serialu? Czy nie musimy go chronić i zabezpieczać naszym nowo koronowanym Egzotycznym Człowiekiem Paulem Rootem? To nie jest odpowiedzialne! SNL Czy wszystko się wydarzy? A jednak byli uparci.

Ostatni odcinek 47. sezonu 2021 rozpoczął się od nagranego wcześniej monologu Toma Hanksa, który wyszedł na scenę, grając swoją pięciokrotną klubową kurtkę do palenia – klub założony przez Hanksa. SNL Pięciokrotnie.

„Dziękuję, jestem Tom Hanks. Dziękuję, ci, którzy przeżyli – zaczął. „Dzisiaj wszyscy Na żywo w sobotę wieczorem Planujemy zorganizować nasze wielkie wydarzenie świąteczne i dodać nowego członka do naszego Five-Timers Club, ale Kovit pojawił się na początku tego roku. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo nie mieliśmy widzów i wysłaliśmy naszą obsadę i większość naszej ekipy do domu. Ale przyjechałem tu z Kalifornii. Jeśli myślisz, że nie lecę 3000 mil i przychodzę do telewizji, będziesz miał inny pomysł!”

READ  Daj dobry przykład życia w różnorodności: Jokowi dla chrześcijan

On Wtedy Tina wyprowadziła Faye, Kolejny członek Klubu Five-Timers. „Wiesz, założyłem Five-Timers Club,” zaproponował Hanks, na co Faye odpowiedziała: „Och, jak ty zacząłeś Govit?”

Obaj następnie zaciągnęli Roota do Five-Timers Club z pomocą najdłużej działającego aktora SNL, Kenana Thompsona.

„Spójrz na to, to jest piękne!” – krzyknął korzeń palącej kurtki.

Następnie przyszła wiadomość wideo od Steve’a Martina – który błędnie zidentyfikował Roota jako Hanks Tylko morderstwa w budynku Gwiazda Martina Shorta ma zostać trzykrotnym reżyserem — po czym nastąpi kilka „ulubionych na początku tygodnia” skeczy ze starymi faworytami.

Wygląda na to SNL To wszystko się wydarzyło. Rodzaj.

Posłuchaj także absolwentów SNL Rachel Trotsch i Any Costier Ostatni śmiech Światło internetowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *