GE Stock, Raytheon spada na mieszanych zarobkach, słaba orientacja

Ogólne elektryczne (GE) oraz Technologie Raytheona (RTX) podają lepsze niż oczekiwano wyniki za czwarty kwartał przed otwarciem we wtorek, ale prognozy dotyczące przychodów i 2022 r. okazały się jasne. Akcje GE i Raytheon spadły we wtorek we wtorek.
xTowarzysze lotnictwa i obronności Textron (tekst) następuje w czwartek.

Oprócz rzeczywistych zarobków inwestorzy będą szukać komentarzy kierownictwa dotyczących wyzwań związanych z inflacją cen towarów i zakłóceniami w łańcuchu dostaw, w tym niedoborów siły roboczej i wpływu wariantu omikronowego. Analitycy spodziewają się, że presja ta utrzyma się co najmniej do pierwszej połowy 2022 roku.

General Electric Earnings, GE Stock

Szacunki: We wtorek Wall Street prognozuje, że zysk GE wyniesie 85 centów na akcję, co oznacza wzrost o 32%, przy przychodach w wysokości 21,308 miliarda dolarów, co oznacza spadek o 3%, zgodnie z FactSet.

Wyniki: Zarobki GE wzrosły do ​​92 centów, ale przychody spadły o 3,5% do 20,303 miliardów dolarów. Przychody z produkcji organicznej z przemysłu wyniosły 19,6 miliarda dolarów.

Perspektywy: GE widzi skorygowany EPS na poziomie 2,8-3 USD na 2022 r., poniżej konsensusu analityków. Firma powołała się na presję inflacyjną.

Akcje spadły o 2,5% w giełda dzisiaj. W poniedziałek akcje GE wzrosły o 0,6% do 96,91, odbijając się od sesyjnych minimów, ale w dobrej pozycji do 116,27 punktu kupna. Akcje GE podcięły linię 50-dniową w obliczu szerokiej wyprzedaży z zeszłego tygodnia. Według informacji, linia względnej wytrzymałości akcji poprawiła się w tym roku Analiza wykresów MarketSmith, po pojawieniu się z długoterminowego trendu spadkowego.GE ogłosiło w listopadzie plany podziału na trzy spółki giełdowe, oddzielając swoją działalność w zakresie lotnictwa, opieki zdrowotnej i energetyki. Branża lotnicza zachowa nazwę General Electric.

W październiku ubiegłego roku General Electric przewidział ożywienie w lotnictwie komercyjnym, gdy gospodarki światowe pokonały większość wczesnych szkód spowodowanych przez pandemię. To było przed hitem wariantu omikron. Po stronie wojskowej lub obronnej producent silników odrzutowych GE spodziewało się, że wyzwania związane z łańcuchem dostaw będą się utrzymywać do połowy 2022 roku.

READ  Rafy koralowe w Nusa Penida Bali 60%: CTC

Zyski Raytheon Technologies, akcje Raytheon

Szacunki: Również na początku wtorku analitycy spodziewają się, że zarobki Raytheona podskoczą o 38% do 1,02 USD. Sprzedaż wzrosła o 4% do 17,295 miliardów dolarów.

Wyniki: Zarobki Raytheona wyniosły 1,08 USD za akcję, podczas gdy sprzedaż wyniosła 17 miliardów USD.

Perspektywy: Raytheon szacuje skorygowany EPS w 2022 r. na poziomie 4,60 – 4,80 USD przy przychodach 68,5 mld – 69,5 mld USD, oba poniżej celów analityków.

Akcje Raytheona spadły o 3,5% we wtorek we wtorek, sygnalizując kolejny ruch poniżej linii 50-dniowych i 200-dniowych. Akcje lotniczego pure play wzrosły o 1% do 88,12 w poniedziałek, po podcięciu linii 50-dniowych i 200-dniowych w ciągu dnia. Kolba Raytheon pracuje nad wejściem z wysokim uchwytem 92,48. I nawet w środku niedawnego spadku, linia RS akcji poprawia się.


IBD Live: nowe narzędzie do codziennej analizy rynku akcji


Zarobki Textronu, akcje Textron

Szacunki: Na początku czwartku analitycy spodziewają się, że zarobki Textronu spadną o 10% do 95 centów. Sprzedaż spada o 6% do 3,435 miliarda dolarów.

Wyniki: Sprawdź ponownie później w tygodniu.

Akcje TXT nie były jeszcze notowane we wtorek. Akcje wzrosły o 0,4% do 71,89 w poniedziałek, odrabiając straty po spadku w ciągu dnia poniżej 200 dni. W piątek giełda wywołała reguła automatycznej sprzedaży spadając o ponad 8% poniżej 78,23 punktu kupna, po próbie przełamania na początku stycznia.

Znajdź Aparnę Narayanan na Twitterze pod adresem @Ibd_aparna..

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ:

Oto 5 najlepszych akcji do kupienia i obejrzenia teraz

Akcje do obejrzenia: Najwyżej oceniane IPO, duże czapki i akcje wzrostowe

Znajdź najnowsze akcje uderzające w strefy zakupów dzięki MarketSmith

Dlaczego to narzędzie IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych zapasów

Szukasz kolejnych wielkich zwycięzców na giełdzie? Zacznij od tych 3 kroków

READ  Ministerstwo Oceanów Indonezji zapewnia bezpieczeństwo systemu OAI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *