Twitter, Discover Financial i nie tylko

Twitter (TWTR): Raporty, że administracja Bidena rozważa poddanie wysiłków Elona Muska przeglądowi bezpieczeństwa narodowego, są „nieprawdziwe”, powiedział Biały Dom. Akcje Twittera wzrosły w wyniku rozszerzonych notowań w wiadomościach. Musk ma czas do 17:00 czasu wschodniego w piątek, aby sfinalizować transakcję lub zmierzyć się z procesem.

Znajdź usługi finansowe (DFS): Akcje spadły w handlu po godzinach po tym, jak wystawca karty kredytowej utracił zarobki. Znajdź zarobki 3,54 USD na akcję w porównaniu z szacunkami Wall Street wynoszącymi 3,77 USD na akcję. Rezerwa na straty kredytowe wyniosła 773 mln USD, w porównaniu z 185 mln USD rok temu. Wolumen usług płatniczych w tym kwartale wyniósł 84,1 mld USD, co oznacza wzrost o 10% rok do roku.

Qualtrics International (XM): Firma programistyczna opublikowała lepsze niż oczekiwano wyniki kwartalne i podniosła swoje całoroczne prognozy, wysyłając akcje w górę o 11% w rozszerzonym obrocie. Całkowity przychód za trzeci kwartał wyniósł 377,5 mln USD, o 39% więcej niż rok wcześniej. „Nasze wyniki pokazują trwałość naszego modelu biznesowego i kluczową rolę, jaką Qualtrics odgrywa dla naszych klientów, a także dyscyplinę, jaką nasz zespół wnosi do tej chwili” – napisał dyrektor generalny Qualtrics Jim Serafin w komunikacie o wynikach.

Projekt kadencji (CDNS): Firma, lider w projektowaniu systemów elektronicznych, odnotowała zysk i przychody w trzecim kwartale, które przekroczyły szacunki Wall Street. Skorygowany zysk na akcję wyniósł 1,06 USD przy przychodach w wysokości 902,6 mln USD. „Trendy w branży pokoleniowej napędzają ciągłe inwestycje firm półprzewodnikowych i komputerowych, a nasze szerokie, zróżnicowane portfolio bardzo dobrze pozycjonuje nas, aby pomóc naszym klientom przyspieszyć ich innowacje nowej generacji” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny i prezes Anirudh Devgan.

Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowsze trendy giełdowe ze strony Yahoo Finance

READ  Nowy film dokumentalny ujawnia reakcję Benz na nacisk House'a na wdrożenie 25. poprawki

Kliknij tutaj, aby uzyskać dogłębną analizę, w tym najnowsze wiadomości giełdowe i wydarzenia związane z ruchami giełdowymi

Przeczytaj najnowsze wiadomości finansowe i biznesowe od Yahoo Finance

Pobierz aplikację Yahoo Finance Jabłko Lub Android

Obserwuj Yahoo Finance Świergot, Facebook, Instagram, Flipboard, LinkedInI Wskaźnik sieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.