Twitter, Discover Financial i nie tylko

Twitter (TWTR): Raporty, że administracja Bidena rozważa poddanie wysiłków Elona Muska przeglądowi bezpieczeństwa narodowego, są „nieprawdziwe”, powiedział Biały Dom. Akcje Twittera wzrosły w wyniku rozszerzonych notowań w wiadomościach. Musk ma czas do 17:00 czasu wschodniego w piątek, aby sfinalizować transakcję lub zmierzyć się z procesem.

Znajdź usługi finansowe (DFS): Akcje spadły w handlu po godzinach po tym, jak wystawca karty kredytowej utracił zarobki. Znajdź zarobki 3,54 USD na akcję w porównaniu z szacunkami Wall Street wynoszącymi 3,77 USD na akcję. Rezerwa na straty kredytowe wyniosła 773 mln USD, w porównaniu z 185 mln USD rok temu. Wolumen usług płatniczych w tym kwartale wyniósł 84,1 mld USD, co oznacza wzrost o 10% rok do roku.

Qualtrics International (XM): Firma programistyczna opublikowała lepsze niż oczekiwano wyniki kwartalne i podniosła swoje całoroczne prognozy, wysyłając akcje w górę o 11% w rozszerzonym obrocie. Całkowity przychód za trzeci kwartał wyniósł 377,5 mln USD, o 39% więcej niż rok wcześniej. „Nasze wyniki pokazują trwałość naszego modelu biznesowego i kluczową rolę, jaką Qualtrics odgrywa dla naszych klientów, a także dyscyplinę, jaką nasz zespół wnosi do tej chwili” – napisał dyrektor generalny Qualtrics Jim Serafin w komunikacie o wynikach.

Projekt kadencji (CDNS): Firma, lider w projektowaniu systemów elektronicznych, odnotowała zysk i przychody w trzecim kwartale, które przekroczyły szacunki Wall Street. Skorygowany zysk na akcję wyniósł 1,06 USD przy przychodach w wysokości 902,6 mln USD. „Trendy w branży pokoleniowej napędzają ciągłe inwestycje firm półprzewodnikowych i komputerowych, a nasze szerokie, zróżnicowane portfolio bardzo dobrze pozycjonuje nas, aby pomóc naszym klientom przyspieszyć ich innowacje nowej generacji” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny i prezes Anirudh Devgan.

Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowsze trendy giełdowe ze strony Yahoo Finance

READ  Fala upałów w USA: ponad 90 milionów ludzi w USA zmaga się w niedzielę z niebezpiecznie wysokimi temperaturami na południu i północnym wschodzie

Kliknij tutaj, aby uzyskać dogłębną analizę, w tym najnowsze wiadomości giełdowe i wydarzenia związane z ruchami giełdowymi

Przeczytaj najnowsze wiadomości finansowe i biznesowe od Yahoo Finance

Pobierz aplikację Yahoo Finance Jabłko Lub Android

Obserwuj Yahoo Finance Świergot, Facebook, Instagram, Flipboard, LinkedInI Wskaźnik sieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *