Astros pokonali Yankees w czwartym meczu ALCS, aby osiągnąć swój czwarty World Series w ciągu 6 sezonów.

The Jankesi z nowego yorku Sprawili, że na to pracowali, ale Houston Astros nadal panował. Dominujący moloch AL wygrał tę i z powrotem grę ALCS 4, 6-5. Awansuj do World Series vs Filadelfia Filadelfia.

Astros pokonał wczesny przegrany 3:0 na początkującym shortstopie Jeremy Rockniedawne bohaterstwo, a następnie przekształciło deficyt jednobiegowy w przewagę kończącą serię Alex BregmanPrzebojowy singiel w siódmej rundzie. Bullpen rzucił cztery bezcelowe rundy na ulgę Lance McCullers Jr.

Mecz 4 został uznany za poważny przełom w ofensywie Yankees. Anthony Rizzo wjechałem na dwoje i Harrison Bader Homer po raz piąty w tym postsezonie. Ale to nie wystarczy.

Starter Nestor Cortez Jr. odszedł po ponad 2 inningach — krótko po tym, jak Peña zremisował z trzybiegowym homerem — z kontuzją pachwiny, która ograniczyła jego szybką piłkę. Menedżer Aaron Boone powiedział później nadawcy TBS, że Cortes radził sobie z kontuzją od początku play-offów.

Decydujący rajd Astrosa w siódmym wyścigu rozpoczął się od uderzeń w ziemię. Jose Altuve uderzył w ziemię. Później Gleyber Torres I Isiah Kiner-Falefa Niewłaściwie obszedł się z potencjalną podwójną piłką. Jordan Alvarez a Bregman zremisował w singli, aby objąć prowadzenie.

Po osiągnięciu szóstego z rzędu ALCS, Astros zmierzają do czwartej z rzędu World Series i jeszcze nie przegrali swojej passy w play-offach w 2022 roku. 73-letni menedżer Dusty Baker wyruszy w trzecią podróż do Fall Classic, szukając jedynej rzeczy, która umknęła mu jako menedżerowi: pierścionka.

Jedyne mistrzostwo Astros przyszło w 2017 roku, tytuł później nadszarpnął publiczną wyobraźnię skandalem związanym z kradzieżą znaków. Wiele gwiazd z tej drużyny – George Springer, Carlos Correa Wśród nich – po lewej. Ale organizacja masowo produkuje nowych produktywnych graczy, takich jak Peña, Alvarez i zaskakujące nietoperze uderzeniowe ALCS Chas McCormick.

READ  Chiny i MFW zobowiązują się do dalszej współpracy

Zmierzą się z Phillies, szczycąc się potężnym arsenałem broni. Justin Verlander, Framber Valdez I Christian Ksawery Każdy pozwalał na jeden bieg lub mniej na starcie przeciwko Yankees, podczas gdy bullpen Astros pozwalał na jeden bieg w całej serii. Wydają się być gotowi na wyzwanie przeciwko awanturniczemu bandowi Phillies, którym przewodzą Port Bryce. Seria ma się rozpocząć w piątek wieczorem.

Na Bronksie Yankees odpadli z play-offów, ale światło reflektorów nie blednie wraz z nadejściem zimy. Sędzia Aarona – Sensacja 62-osobowa – dotarła do finału w Game 4 i teraz uda się do bezpłatnej agencji. Zamieścił świetny kontrakt na rok Po odrzuceniu na wiosnę oferty rozszerzenia Yankees.

Chcesz poznać najważniejsze wątki z października? Jesteśmy z Tobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *