Trzech z pięciu studentów rannych w strzelaninie w stanie Michigan jest w stanie krytycznym

East Lansing, Michigan. – Dwóch z pięciu studentów rannych, gdy bandyta otworzył ogień na Michigan State University, ma się dobrze i nie jest w stanie krytycznym, poinformowali urzędnicy medyczni.

poniedziałek, luty 13 stycznia trzech studentów zginęło, a pięciu innych zostało rannych w strzelaninie w dwóch budynkach kampusu East Lansing. Pięciu rannych uczniów trafiło do szpitala w Lansing i początkowo ich stan określono jako krytyczny. Urzędnicy powiedzieli, że cztery z nich wymagały interwencji chirurgicznej po przybyciu do szpitala.

Od poniedziałku, 20 lutego stan trojga rannych uczniów poprawił się, a szpital poprawił ich stan. Stan dwóch uczniów jest krytyczny, a stan innego ucznia jest krytyczny. Według urzędników.

Dwóch rannych uczniów jest w stanie krytycznym od poniedziałku.

Policja powiedziała, że ​​nie potwierdzi tożsamości żadnego z pięciu rannych uczniów ze względu na szacunek dla ich rodzin. Jednak niektóre tożsamości są nadal upubliczniane przez rodzinę lub przyjaciół.

„Pełne wyzdrowienie zajmie miesiące”: Zidentyfikowano hospitalizowaną ofiarę strzelaniny w Michigan

Motyw strzelaniny nie jest jeszcze ustalony. Dochodzenie jest w toku i prowadzi oprócz policji Uniwersytetu Stanowego Michigan i agencji partnerskich, takich jak policja stanowa Michigan, FBI i Departament Policji Lansing.


Strzelanina w kampusie MSU: tutaj znajdziesz całą naszą relację online

Copyright 2023 by WDIV ClickOnDetroit — Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Hotel Saratoga: Co najmniej osiem osób zginęło w potężnej eksplozji w hotelu w Hawanie na Kubie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *