85-latka zabita przez krokodyla na Florydzie

Poważne obrażenia spowodowane przez krokodyle są rzadkością w stanie, powiedział urzędnik.

85-letnia kobieta została zabita w poniedziałek przez aligatora na Florydzie – poinformowali stanowi urzędnicy zajmujący się dziką przyrodą.

Florida Fish and Wildlife Conservation Commission (FWC) oraz biuro szeryfa St. Lucie odpowiedziały na wezwanie dotyczące ukąszenia aligatora w hrabstwie St. Lucie na Florydzie.

Według Florida Fish and Wildlife Conservation Commission urzędnicy odzyskali ciało kobiety, a aligator został schwytany przez uciążliwą pułapkę na aligatory.

„Nasze myśli i najgłębsze wyrazy współczucia są z rodziną i przyjaciółmi ofiary” – powiedział przedstawiciel agencji w oświadczeniu.

Według FWC poważne obrażenia od aligatorów są rzadkie w tym stanie.

Biuro szeryfa St. Lucie i Florida Wildlife Conservation Commission nie odpowiedziały na prośbę ABC News o komentarz.

W niedzielę 4-metrowy aligator został usunięty z jeziora w Prospect Park na Brooklynie w Nowym Jorku, poinformowali urzędnicy miejscy.

Według Departamentu Parków i Rekreacji miasta Nowy Jork aligator „pochodzący z ciepłego, tropikalnego klimatu był wyjątkowo powolny i zszokowany zimnem”.

Według biura szeryfa hrabstwa Beaufort, w sierpniu 88-letnia kobieta z Południowej Karoliny została zabita przez aligatora podczas pracy w ogrodzie w pobliżu stawu w Sun City Hilton Head, społeczności tylko dla dorosłych. i Departament Zasobów Naturalnych.

Urzędnicy powiedzieli, że 9-stopowy i 8-calowy aligator został uśpiony.

Inna starsza kobieta na Florydzie została zabita w lipcu po tym, jak wpadła do stawu i została zaatakowana przez dwa aligatory.

Aligatory są aktywne wiosną i latem, ponieważ wraz ze wzrostem temperatury ich metabolizm wzrasta i szukają pożywienia, powiedział rzecznik FWC w zeszłym roku ABC News.

Emily Shapiro, Meredith Deliso i Will McDuffie z ABC News przyczynili się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *