Trump Live News: Ostatnie ogłoszenia wiszą w wywiadzie dla byłego prezydenta NPR

Prezenter Fox News mówi, że Trump musi „nauczyć się przegrywać”

W nowym wywiadzie wyemitowanym w NPR Donald Trump gniewnie zakończył dyskusję z nadawcą na temat pytań dotyczących powstania w Kapitolu i fałszerstw wyborczych, które nie nastąpią w 2020 roku.

Trump, który rozmawiał z dziennikarzem Stevem Inskepe, zdymisjonował Republikanów, przyznając, że jego oszukańcze twierdzenia były fałszywe, nazywając Mitcha McConnella „przegranym” za odmowę uznania tych, którzy uznają go za „nosorożców”. Według pana InSkeep rozmowa powinna trwać 15 minut, ale ostatecznie trwała tylko dziewięć, ponieważ pan Trump opuścił rozmowę.

Były prezydent jest pod presją komisji specjalnej, aby zbadać wydarzenia z 6 stycznia 2021 r. z komisją. Dostarczanie saponin Były rzecznik Białego Domu i doradca Donalda Trumpa juniora do tej pory, wielu sojuszników Białego Domu i Trumpa odmówiło spełnienia żądań grupy, ale uważa się, że wielu osobiście dostarczyło dowody i przekazało odpowiednie dokumenty.

Tymczasem Eric Trump, środkowy syn byłego prezydenta, atakuje prokurator generalną stanu Nowy Jork, Letidię James, prowadząc długie dochodzenie w sprawie naruszenia przez niego lub jego firmy przepisów podatkowych. W następstwie pozwu, w którym stwierdzono, że wysiłki pani James „nie były w żaden sposób powiązane z celami organów ścigania, ale raczej subtelną próbą publicznego zniesławienia Trumpa i jego sojuszników”, syn prezydenta powiedział, że prowadzi śledztwo. Niekonstytucyjny.

Młodszy Trump złożył fałszywe oświadczenia, gdy pojawił się w programie Seana Hannittiego w Fox News, w którym powiedział, że dochodzenie pani James w sprawie naruszenia przez jego rodzinną firmę przepisów podatkowych w Nowym Jorku uniemożliwi jego ojcu kandydowanie na prezydenta w 2024 roku. Skuteczne przekazanie tych wyborów prezydentowi Joe Bidenowi.

Śledź poniższe powiadomienia na żywo

1641986735

Co Trump powiedział NPR przed powieszeniem?

ten தமிழாக்கம் Pełny wywiad prezydenta z NPR jest teraz transmitowany na żywo z dźwiękiem rozmowy. Prezydent nie tylko upiera się, że wybory były sfałszowane, ale pokazuje, że bardzo niska frekwencja na wiecach Bidena (odbywających się pod restrykcjami Rządu-19) jest niewiarygodna, że ​​obecny prezydent mógł otrzymać więcej głosów niż jakikolwiek inny kandydat. Historia.

Andrzej Natty12 stycznia 2022 11:25

1641986725

Andrzej Natty12 stycznia 2022 11:25

1641984664

NPR podąża za trudnym wywiadem z Trumpem

Jako jego słuchacze Poranna edycja Czekajcie na pierwszy wywiad NPR po pierwszej kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa.

Andrzej Natty12 stycznia 2022 10:51

1641981340

Trump nazywa republikanów, którzy nie popierają szczepionek, „odważnymi”

Donald Trump ostatnio zawstydził i zawstydził wielu prawicowych republikanów, entuzjastycznie promując szczepionkę Govt-19, która staje się coraz bardziej niecywilizowana i szkodliwa dla partii i jej fundacji. Teraz, w wywiadzie dla skrajnie prawicowego sklepu OAN, pan Trump powiedział: Walczyłem.

– Mam wzmacniacz – powiedział. „Wielu polityków – widziałem jednego lub dwóch polityków, z którymi przeprowadzano wywiady, z których jeden zapytał: „Czy dostałeś wzmacniacz?” – Bo byli zaszczepieni – Odpowiadają – Innymi słowy odpowiedź brzmi „tak”, ale nie chcą tego powiedzieć, bo są odważni. Musisz powiedzieć, czy to masz, czy nie. Absolutnie żadnych skutków ubocznych.

ten New York TimesMaggie Heberman spekuluje, że Trump mógł być w umyśle konkretnego Republikanina.

Andrzej Natty12 stycznia 2022 09:55

1641979457

Trump próbuje wykorzystać nieobecność Abramsa w przemówieniu Bidena przeciwko prezydentowi

Kiedy Joe Biden wygłosił jedno z najmocniejszych przemówień swojego prezydenta na temat wagi egzekwowania ustawy o prawie do głosowania, jego poprzednik zaatakował go nie z fundamentalnych powodów, ale gdy ścierał się z innymi Demokratami w tej sprawie. W szczególności on Przechwycone w wiadomości Stacy Abrams nie będzie uczestniczyć w przemówieniu pana Bidena w jej rodzinnym stanie.

„Stacy Abrams pomogła Bidenowi ukraść wybory w Gruzji w 2020 roku”, skłamał Trump, „ale teraz nawet nie dzieli platformy z Joe. Nie chcę teraz nic z nim robić.

Trump może zostać postawiony w stan oskarżenia o wywieranie nacisku na gruzińskich urzędników, aby „znajdowali” głosy po tym, jak dla Bidena stało się jasne, że utracił państwo.

Pani Abrams i pan Biden twierdzą, że przegapił przemówienie z powodu konfliktu związanego z planowaniem. Wielu Demokratów skrytykowało przemówienie pana Bidena jako nieadekwatne ze względu na wyzwania stawiane przez Senat.

Andrzej Natty12 stycznia 2022 09:24

1641978017

Fauci kontra senator GOP: „Co za idiota”

Pan Marshall wykorzystał swój czas, by zaatakować dr Fassi i innych świadków, w tym zapytać doradcę rządowego, czy powinien wypełnić publicznie dostępny formularz ujawnienia informacji finansowych. Dr Fassi nazwał senatora „całkowicie się myli” i wskazał, że jego rewelacje były dostępne od lat.

Andrzej Natty12 stycznia 2022 09:00

1641975848

Jim Jordan zaprzeczył „prawdzie” 6 stycznia przez członka zespołu Jamiego Ruskina

Jim Jordan z Kongresu Ohio, kluczowy sojusznik Trumpa z Kapitolu, odmówił 6 stycznia zaproszenia do składania zeznań przed komisją specjalną, wyjaśniając, co wiedział przed dniem powstania i co miał zrobić z panem Trumpem i białymi. . Dom, w którym trwały zamieszki.

W wywiadzie członek komisji Jamie Ruskin przypomniał słuchaczom, jak pan Jordan potraktował siebie agresywnie podczas dochodzenia w sprawie tego, co Hillary Clinton wiedziała o ataku w Bengazi. Powołując się na prośbę pana Jordana, aby „prawda wyszła na jaw”, pan Ruskin wyjaśnił, co myśli o ukamienowaniu swojego kolegi.

„Jim Jordan, bardziej niż ktokolwiek inny, wie, czym jest uparte, agresywne śledztwo” – powiedział Demokrata z Maryland. „Chociaż goni go za dziką gęś, szuka wszystkich informacji, których potrzebuje, a nas w tym nie ma.

Andrzej Natty12 stycznia 2022 08:24

1641971053

Były komisarz policji Nowego Jorku Kerrick zostanie przesłuchany przez komisję 6 stycznia

Były komisarz policji miasta Nowy Jork, Bernard Kerrick, dobrowolnie zgodził się zasiąść w komisji kwalifikacyjnej Izby na rozmowę kwalifikacyjną. Jego prawnik powiedział, że prowadzi śledztwo w sprawie zamieszek z 6 stycznia.

Kerry został sabotowany przez komisję w listopadzie za jego zaangażowanie z byłym prezydentem Donaldem Trumpem w staraniach o utrzymanie kontroli nad Białym Domem.

Prawnik Kerricka, Timothy Barlador, powiedział Hillowi, że planowali się pojawić, ale wycofali się z zeznania przedstawionego komisji w czwartek, powołując się na rolę Republikanów w strukturze grupy.

Powiedział jednak, że podjęli decyzję po tym, jak panel zgodził się, aby były komisarz nowojorskiej policji pojawił się poza formalnym przyznaniem się do winy.

Swetha Szarma12 stycznia 2022 07:04

1641969211

Don Jr. pieczony po nazwaniu Erica Swallowella „głupcem”

Donald Trump Jr. został brutalnie upieczony w internetowej bójce po tym, jak zaatakował demokratę Erica Schwelle, kluczowego członka zespołu śledczego Izby Reprezentantów, który sprowokował rodzinę Trumpów do śledztwa.

Walka na Twitterze rozpoczęła się po tym, jak Trump Jr., przedstawiciel i prawnik z Kalifornii, nazwał Swallowella „głupcem”.

„Czy uważasz, że Chiny wybrały Swallowwella za to, że są tak” zdolne „czy też myśleli, że był idiotą?” Powiedział syn byłego prezydenta.

Jednak Swallowwell szybko zareagował na obelgi skierowane przeciwko niemu i zareagował kpiąc z historii Trumpa Jr., że był traktowany przez obcokrajowców.

„Dlaczego Rosja wybrała ciebie?” Może nie dla Coli. Jeśli tak mówisz, podoba mi się to, szczególnie późnym latem ”- powiedział Swallowell.

Trump Jr. zaatakował Svalbard, odnosząc się do rzekomego incydentu, w którym demokratyczna chińska szpieg Christine Fong podeszła do niego i rzekomo próbowała się z nim kochać. Dopiero po tym, jak FBI poinformowało o kontaktach kobiety, Swallowell zerwała z nią więzi, aby zapobiec naruszeniu bezpieczeństwa narodowego.

Swetha Szarma12 stycznia 2022 06:33

1641966906

Biden po raz pierwszy nazywa powstanie w Kapitolu „spiskiem próbnym”

Prezydent USA Joe Biden nazwał we wtorek zamieszki 6 stycznia na Kapitolu „próbą zamachu stanu” po raz pierwszy od roku, gdy zaostrzył swój atak na byłego prezydenta Donalda Trumpa.

„Jesteśmy tu dzisiaj przeciwko siłom Ameryki, które szanują władzę nad doktryną – próbie zamachu stanu, spisku przeciwko prawnie wyrażonej woli narodu amerykańskiego, aby siać podejrzenia, znaleźć zarzuty oszustwa i ukraść rok 2020. Wybory od narodu – powiedział pan Biden.

Jego komentarze pojawiły się podczas przemówienia wzywającego do uchwalenia ustawy o prawie do głosowania we wspólnej przestrzeni Atlanty dla historycznie czarnych uczelni.

Prezydent dodał: „Chcą rządzić chaosem. Chcemy, aby rządzili ludzie. Wojna o duszę Ameryki jeszcze się nie skończyła. Musimy być silni i stać razem, aby zapewnić, że 6 stycznia nie będzie końcem demokracji, ale początkiem odrodzenia naszej demokracji.

To pierwszy raz, kiedy Biden określił to jako „zamach stanu” po nazwaniu go „zbrojnym powstaniem”.

(EPA)

Swetha Szarma12 stycznia 2022 05:55

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *