Chirurg szczegółowo opisuje rekonwalescencję Bengals QB Joe Burrow po zabiegu kolana

Joe Burrowpowrót na pole przez Tydzień 1 świętowano sezon 2021 NFL. To było imponujące, że bengalski rozgrywający wrócił na czas na rozpoczęcie sezonu po tym, jak on… zerwał swoje ACL i MCL w swoim debiutanckim sezonie, oprócz uszkodzenia PCL.

Ale do rzeczywistości można się teraz zająć – Burrow nie był sobą. Nie był graczem, którego zobaczysz na boisku w niedzielę dla Super Bowl LVI przeciwko Los Angeles Rams. Grał, ale nie balował.

I według lekarza, który naprawił kolano Burrowa i wprawił koła w ruch, aby uzyskać dramatyczny powrót, który doprowadziłby go do zostania zawodnikiem NFL. Powrót Gracza Rokuróżnice są zauważalne.

„To, co widziałeś w listopadzie i grudniu, było tym, co wszyscy widzieli w LSU – że mógł biegać” – powiedział dr. Neal ElAttrache z kliniki ortopedycznej Kerlan-Jobe, który przeprowadził operację na Burrow. „Dzieciak potrafił biegać i unikać ludzi, a był nieuchwytny. Jeśli obejrzysz go na filmie i zobaczysz, gdzie był w pierwszym meczu, zauważysz, że w miarę upływu sezonu stawał się coraz lepszy. .. piłka dobrze, ale zaczął robić więcej z trudnymi trasami podań w miarę upływu sezonu. To wskazuje, że jest bardzo pewny siebie.

„To noc i dzień od pierwszej połowy sezonu” – powiedział Burrow dziennikarzom w tym tygodniu. „W końcu zaczynam czuć się sobą i jestem w stanie wyciągnąć niektóre z tych wślizgów, gdy obrońcy owinęli mnie w kieszeni, i zaczynam być w stanie wyjść z tych sytuacji i wykonać kilka zagrań. „

Oglądając Burrow tydzień po tygodniu, wydaje się, że w miarę upływu sezonu poprawia mu się. Statystyki też to pokazują.

A ponieważ ElAttrache późno zauważył dodatkowy atletyczny charakter, sztuka Burrowa również to pokazała. Nora miała średnio 2,1 jarda na przenoszenie przez tydzień 9 i od tego czasu 3,6 jarda.

– Jest bardzo niebezpieczny, kiedy trzyma piłkę w rękach, a teraz prowadzi grę do przeciwnika – powiedział ElAttrache, który jest także lekarzem drużyny Rams. „Nie pozwala, żeby to do niego dotarło. Jest agresywny. Na początku po prostu miał to wyczuć. Ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiła się zupełnie nowa agresywność”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *