Mitch McConnell nazwał przemówienie Bidena „niekonsekwentnym” i „do jego biura”.

„Jak głęboko – głęboko – bez prezydenta” – powiedział McConnell w środę na Capitol Hill. „Znałem, kochałem i osobiście szanowałem Joe Bidena od wielu lat. Nie poznaję osoby, która była wczoraj na scenie”.

McNell powiedział, że przemówienie Bidena było „obraźliwe”, „niekonsekwentne”, „błędne”, „poniżej jego urzędu” i „niegodne prezydentury Stanów Zjednoczonych”.

„W ciągłych momentach historii przedstawiają wybór” – powiedział Biden w swoim przemówieniu. „Chcesz być po stronie doktora Kinga czy George’a Wallace’a? Chcesz być po stronie Johna Lewisa czy Bulla Connora? Chcesz być po stronie Abrahama Lincolna czy Jeffersona Davisa?”

McConnell powiedział, że przemówienie Bidena było kolejnym dowodem na to, dlaczego Philippester, który potrzebuje 60 głosów, aby uchwalić większość ustaw, powinien stanąć.

„Nie można znaleźć lepszej reklamy dla Philippstera, niż widzieliśmy teraz, prezydenta porzucającego racjonalne naleganie na czystą, czystą, retoryczną” – powiedział McConnell. „Jeden prezydent krzyczy, że 52 senatorów i miliony Amerykanów są rasistami, udowadniając, dlaczego zbudowali Senat, aby przetestować jego władzę, jeśli nie dostał tego, czego chciał”.

„To najlepszy możliwy argument za obroną całego scenariusza… Senatowe przepisy przedłużają debatę, wymuszają ponadpartyjny kompromis i pozwalają zwyciężyć zimne głowy” – powiedział. „Dostarcza ważne studium przypadku, dlaczego senator Biden miał rację co do Philipa Bustera i dlaczego prezydent Biden się myli”.

McConnell powiedział, że Demokraci zakazują wyborów w 2022 r., ponieważ sondaże pokazują, że poparcie dla Bidena jest pod wodą.

Ci, którzy głosili o sile i świętości naszej demokracji od listopada 2020 r. do 21 stycznia, próbują ją zalegalizować, jeśli przegra w następnych wyborach ”- powiedział McConnell.

„Mamy siedzącego prezydenta, siedzącego prezydenta, który podżega do wojny domowej, krzyczy o dyktaturze i piętnuje miliony Amerykanów jako swoich domowych wrogów” – kontynuował. „Mamy przywódcę senackich Demokratów, który teraz często nazywa wybory w USA „oszukańczą grą”. Posłuchaj, więcej kłamstw, gniewu i bezprawia nie naprawi tego. Niestety, prezydent Biden odrzucił najlepsze anioły naszej natury. „

READ  Minister RZL uruchomił Krajowy Program BHP

Historia została zaktualizowana w środę o dodatkowe ulepszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *