Tamar Hamlin upadła na polu; Mecz Bills-Bengals MNF zawieszony

CINCINNATI — obrona rachunków Tamara Hamlin Upadł na boisku, otrzymał resuscytację, a następnie został przewieziony karetką do lokalnego szpitala, gdzie pozostaje w stanie krytycznym, powiedział NFL, co przełożyło poniedziałkowy mecz pomiędzy Buffalo a Cincinnati Bengals.

Hamlin otrzymał resuscytację na boisku przez kilka minut po tym, jak upadł po grze w pierwszej kwarcie, w ekscytującej scenie, która zakończyła pojedynek między dwiema najlepszymi drużynami NFL. Został umieszczony w karetce i zabrany z boiska 16 minut później, otrzymał tlen i został przewieziony do University of Cincinnati Medical Center, zgodnie z transmisją ESPN.

„Humlin otrzymał natychmiastową pomoc medyczną na boisku od zespołu i niezależnego personelu medycznego oraz lokalnych ratowników medycznych” – podała liga w oświadczeniu. „Później został zabrany do miejscowego szpitala, gdzie pozostaje w stanie krytycznym.

„Nasze myśli są z Tamar i Buffalo Bills. Przekażemy więcej informacji, gdy tylko będą dostępne. NFL nadal komunikuje się ze Stowarzyszeniem Graczy NFL, które zgodziło się przełożyć mecz”.

Hamlin doznał kontuzji po walce z szerokim odbiornikiem Dee Higginsa Potem szybko wstał. Hamlin nagle upadł wraz z trenerami atletycznymi, którzy natychmiast przybyli mu z pomocą. Na boisko przywieziono nosze, gdy trenerzy lekkoatletyki zabezpieczyli mu głowę.

Cała strona Billsa otoczyła Hamlina, gdy zwrócił na siebie uwagę. Ponieważ był pod opieką trenerów atletycznych, kilku graczy Bills było wyraźnie zmartwionych i pocieszało się nawzajem. Wielu graczy odwróciło się od widoku Hamlina w opałach.

Pierwsza próba przeniesienia Hamlina zaowocowała powrotem na boisko, ale ostatecznie umieszczono go w karetce, która opuściła boisko o 21:25 czasu wschodniego i skierowała się do Centrum Medycznego Uniwersytetu Cincinnati. Rodzina Hamlina zeszła z trybun, aby być z nim w karetce.

Po tym, jak Hamlin opuścił boisko, zawodnicy Bills uklękli razem w kręgu, po czym wrócili na linię boczną, a obrona wznowiła grę. Szeroki odbiornik Buffalo Stefan Dix Zawołał wszystkich na słowo. Jednak zamiast wznowić grę, trener Bengals Zach Taylor udał się do rywala Philsa, Seana McDermotta, i spotkał się tam z sędziami gry. Gra została następnie zawieszona – Bengals prowadzili 7:3 – 21 minut po kontuzji.

READ  Powolna budowa i opóźnienia w zakupie gruntów utrudniają realizację nowego planu inwestycyjnego prezydenta Indonezji - BenarNews

NFL później ogłosiło pełne odroczenie do 22:00 ET. Liga nie powiedziała, kiedy rozpocznie się lub wznowi rozgrywki.

„NFLPA i wszyscy w naszej społeczności modlą się za Tamar Hamlin” – powiedział związek w oświadczeniu. „Jesteśmy w kontakcie z zawodnikami Bills and Bengals, a także NFL. W tej chwili najważniejsze jest zdrowie i dobre samopoczucie Tamar”.

Hamlin został wybrany w szóstej rundzie NFL Draft 2021 z Pittsburgha, kiedy Bills wybrali go na 212. miejscu w klasyfikacji generalnej.

W tym sezonie wystartował w Bills w miejsce kontuzjowanego asekuranta Micah Hyde, jest w rezerwie kontuzjowanych w tygodniu 2 z powodu kontuzji szyi. Hamlin wszedł do poniedziałku z remisem, zajmując drugie miejsce w drużynie (91), aw tym roku ma jedną wymuszoną fumble i 1,5 worka, co daje 13 startów.

Koordynator defensywy Billsa, Leslie Frazier, niedawno zauważył, że Hamlin rozwinął się w ciągu sezonu, w tym awansował jako lider wokalny i poprawił się jako napastnik.

Hyde został kontuzjowany w tym samym meczu drugiego tygodnia przeciwko Tennessee Titans, bliskiemu przyjacielowi Hamlina i byłemu koledze z drużyny z college’u, Cornerbackowi Bills. Dane Jackson, upadł z powodu kontuzji szyi. Jackson opuścił jeden mecz.

Hamlin, jeden z najlepszych obrońców w kraju w klasie 2016 z McKees Rocks w Pensylwanii, zdecydował się grać dla Pitta zamiast Ohio State i Penn State. Dostarczył, stając się trzyletnim starterem i jednym z najbardziej niezawodnych graczy na bezpiecznej pozycji.

W swoim ostatnim sezonie w Pitt w 2020 roku Hamlin był drugim zespołem All-ACC, prowadząc Panthers z 67 wślizgami i siedmioma przerwami podań. Po tym, jak Hamlin został powołany, trener Pitta, Pat Narduzzi, powiedział WGRZ-TV: „Ma serce. Ma przywództwo. To znaczy cała nasza obrona została zbudowana wokół niego. Damar wyjdzie tam i pokaże swoje umiejętności. . Wszechstronny.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *