RTX 4070 Ti i RTX 40 Mobility Edition

Nvidia CES 2023 Specjalny adres „GeeForce”. Za kilka godzin firma zaprezentuje swoje laptopowe karty graficzne GeForce RTX 40 nowej generacji i RTX 4070 Ti.

Link do specjalnego adresu NVIDIA CES 2023 „GeForce” tutaj! Zaprezentowano procesory graficzne RTX 40 do laptopów i RTX 4070 Ti

Firma poinformowała w komunikacie prasowym, że jej wydarzenie CES 2023 ponownie będzie wirtualne i transmitowane na żywo we wtorek 3 stycznia 2023 r. o godzinie 8:00 czasu pacyficznego. Firma będzie również obecna na parkiecie wystawowym, prezentując swoje najnowsze produkty i innowacje, ale większość ogłoszeń będzie miała miejsce na żywo. Prasa jest następująca:

Zaznacz swój kalendarz do naszego wirtualnego Przemówienie NVIDIA na targach CES we wtorek, 3 stycznia 2023 r. o godz. 8:00, gdzie rozpocząć rok z naszymi najnowszymi innowacjami. Dostroić do NVIDIA.pl. Wiadomości będą publikowane przed i po wydarzeniu Tutaj.

Jeśli planujesz osobiście uczestniczyć w targach CES, zapraszamy do odwiedzenia naszego apartamentu do gier w Cosmopolitan na targach CES 2023, gdzie zaprezentujemy najnowsze technologie, produkty i oprogramowanie firm GeForce i GeForce.

Przez Nvidię

Jeśli chodzi o to, czego się spodziewać, jesteśmy Wyłącznie ogłoszone Kilka dni temu Nvidia ogłosiła swoją kolejną kartę graficzną z serii GeForce RTX 40, RTX 4070 Ti 3 stycznia, a następnie 5 stycznia. To mniej więcej potwierdza, że ​​karta będzie w programie NVIDIA podczas ich przemówienia na CES 23. Jeśli chodzi o inne produkty, oczekuj, że NVIDIA zapewni aktualizację Karty graficzne RTX 40 do laptopów Oczekuje się, że będzie dobrze integrować się z Intelem Procesory Raptor Lake-HX 13. generacji & Chipy AMD Ryzen 7000 „Dragon”.. Oczekuje się, że oba procesory zaprezentują oparte na nich produkty na targach CES 2023.

Oczywiście NVIDIA może mieć w zanadrzu kilka niespodzianek i nowych produktów poza tym, co już słyszeliśmy i widzieliśmy w przeciekach.

Poza tym firma opowie o programowej stronie innowacji GeForce i tytułach obsługujących ich zupełnie nową technologię DLSS 3. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co NVIDIA ma dla nas w zanadrzu, więc zapisz datę i do zobaczenia na targach CES!

READ  Ubierz się odpowiednio, nie wspinaj się na wulkany: nowe zasady Bali dla turystów

Odliczanie

Udostępnij tę historię

Facebook

Świergot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *