Resorts World Cruises rozpoczyna przenoszenie do Dżakarty

Oferuje cztery pięciodniowe rejsy w obie strony z Tanjung Priok w Dżakarcie do Singapuru i Port Klang (Kuala Lumpur), które wyruszają 16, 21, 26 czerwca oraz 1 lipca.

Resorts World Cruises i władze Indonezji zorganizowały uroczystość z okazji uruchomienia nowej usługi, oferując pasażerom programy kulturalne i pamiątki na powitanie.

Wydarzenie na statku

Statek gościł 250 uczestników pod przewodnictwem Dyrektora ds. Bezpieczeństwa Morskiego i Floty, Dyrekcji Transportu Morskiego Ministerstwa Transportu oraz Dyrektora ds. Turystyki Specjalnej Idoka Parikesita, Dyrektora ds. Turystyki i Gospodarki Kreatywnej. Indonezja. Wśród przedstawicieli Resorts World Cruises znaleźli się prezes wykonawczy Tan Sri Lim Kok Thay, dyrektor generalny/dyrektor wykonawczy Colin Au i prezes Michael Goh oraz zespół zarządzający operacyjnego.

Koh powiedział, że reakcja na wyjazdy była w przeważającej mierze pozytywna i dziękuje rządowi Indonezji, partnerom z branży turystycznej i klientom.

„Wspólnie jesteśmy pionierami rozwoju indonezyjskiej branży turystyki wycieczkowej” – powiedział.

Opcje żywności halal

Resorts World One posiada certyfikat statku wycieczkowego spełniającego wymogi halal i oferuje pasażerom muzułmańskim posiłki dostępne w wyznaczonej części jednej z bezpłatnych restauracji.

W pozostałych restauracjach serwowane są dania kuchni azjatyckiej i międzynarodowej.

READ  Hilton rozwija się w Indonezji dzięki czterem nowym umowom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *