Tamar Hamlin jest w stanie krytycznym

Komentarz

Bezpieczeństwo Buffalo Bills Tamar Hamlin pozostawała we wtorek w stanie krytycznym na oddziale intensywnej terapii szpitala w Cincinnati, poinformował zespół następnego dnia. On miał atak serca podczas poniedziałkowego meczu z Bengals.

Bills powiedział, że 24-letni Hamlin spędził poniedziałkową noc na oddziale intensywnej terapii w Centrum Medycznym Uniwersytetu w Cincinnati i pozostał tam we wtorek.

„Jesteśmy wdzięczni i wdzięczni za wsparcie, które otrzymaliśmy do tej pory” – powiedziała grupa w oświadczeniu.

Mecz został przerwany w pierwszej kwarcie w poniedziałek i nie zostanie wznowiony w tym tygodniu, poinformował we wtorek NFL. The Liga została ogłoszona Nie podjął żadnej decyzji o wznowieniu gry w późniejszym terminie, ale powiedział, że nie zmienia swojego harmonogramu na ostatni weekend sezonu zasadniczego.

Komisarz Roger Goodell napisał w notatce do wszystkich drużyn NFL, że liga podjęła decyzję o harmonogramie po dyskusjach z Bills, Bengals i NFL Players Association.

Hamlin upadł na boisku po złapaniu go w poniedziałek przez bengalskiego szerokiego odbiorcę Dee Higginsa. Bills powiedział, że Hamlin doznał zawału serca we wtorek rano. Sanitariuszom udało się przywrócić tętno Hamlina podczas leczenia go na polu, a karetka zabrała go do szpitala na ocenę i leczenie. Według przedstawiciela marketingu Billsa i Hamlina, Jordana Rooneya, lekarze poddali go eutanazji w szpitalu.

Rooney napisał na Twitterze w poniedziałek wieczorem, że parametry życiowe Hamlina „wróciły do ​​normy”, a lekarze „uśpili go, aby włożyć mu rurkę do oddychania”. Rooney był we wtorek w szpitalu z Hamlinem i jego rodziną w Cincinnati.

„Nie mogę mówić konkretnie o jego stanie zdrowia” – powiedział Rooney – Dzień dobry Ameryko – powiedział. wtorek z Cincinnati. „Powiedziałbym, że walczy. Jest wojownikiem… Teraz jest nieprzytomny, więc rodzina jest w dobrym nastroju. Szczerze bierzemy to z minuty na minutę, z godziny na godzinę.

READ  Yellen ostrzega przed ryzykiem niewypłacalności USA do czerwca, wzywa do podwyższenia pułapu zadłużenia

Rooney nazwał rodzinę Hamlina „silną” i „wspierającą” i powiedział, że tak Powodzenia w dodawaniu Od publiczności.

„Z pewnością jest wielu fanów” – powiedział Rooney. „Było dużo trakcji. Przychodzi wiele osób. Myślę, że najważniejszą rzeczą jest zapewnienie rodzinie prywatności. … Kiedy widzisz kogoś w telewizji lub kogoś grającego, nie widzisz ich jako ludzie. To jest człowiek. Jego rodzina wiele przechodzi.. Wiele się teraz dzieje. Dlatego myślę, że wszyscy powinni pamiętać, że to jest człowiek, a jego rodzina stara się przejść przez wszystko .

– powiedziała rodzina Hamlina w oświadczeniu Wtorek: „W imieniu naszej rodziny chcielibyśmy wyrazić naszą szczerą wdzięczność za miłość i wsparcie okazane Tamar w tym trudnym czasie. Byliśmy przytłoczeni modlitwami, miłymi słowami i darowiznami od fanów z całego kraju. … Wasza hojność i życzliwość są dla nas najważniejsze. Proszę, miej Lotos w swoich modlitwach. Opublikujemy aktualizacje, gdy tylko je otrzymamy. „

Dorian Glenn, wujek Hamlina, powiedział CNN „Załamany”, widząc, jak jego zięć walczy o życie.

„Byliśmy w Pittsburghu, oglądając to w telewizji, a jego młodszy brat był z nami” – powiedział Glenn podczas wywiadu we wtorek wieczorem. „A kiedy on [saw] Jego brat tak upadł… Nigdy nie widziałem, żeby tak płakał czy krzyczał. Próbowaliśmy go uspokoić: „Wszystko w porządku. Pójdzie i wstanie. Wróci do gry. … Następną rzeczą, o której wiesz, jest to, że 10 minut później wykonują uciśnięcia klatki piersiowej. Pół godziny później nadal nie grali. Ja: 'Co się dzieje? Co się stało z moim siostrzeńcem? …

„Wszyscy byliśmy we łzach, człowieku. I nie jestem beksą. Ale nigdy w życiu tak nie płakałem, stary. Mój siostrzeniec zmarł na boisku i przywrócili go do życia. łamiące serce. I widzieć tych wszystkich płaczących dorosłych mężczyzn i wszystkie emocje. , stary, to był cios w brzuch, człowieku. Płakałbym bez względu na to, kto by to był. Ale żeby to był mój zięć, musiał większy wpływ na mnie, człowieku. Cieszę się, że wciąż żyje, jest w stanie walczyć i próbować leczyć i wyzdrowieć.

READ  Ekspert ds. transportu krytykuje Jokowi za dopłaty do biletów kolejowych

Glenn powiedział, że Hamlin był reanimowany dwukrotnie.

„Resuscytowali go na boisku, zanim zabrali go do szpitala” – powiedział Glenn. „Kiedy trafił do szpitala, reanimowano go po raz drugi. Chcę więc podziękować personelowi medycznemu, który był pod ręką, bo gdyby nie oni, mój zięć nie byłby nawet tutaj.

NFL we wtorek przeżyło szok.

„Ostatnia noc powinna być wspaniałą nocą dla NFL i świetną wizytówką naszego rodzinnego miasta” – powiedział właściciel Bengals, Mike Brown. w oświadczeniu wtorek „Zamiast tego, ludzka strona naszej gry była na pierwszym miejscu… W tym momencie człowieczeństwo i miłość wyszły na pierwszy plan”.

Darowizny na Community Toy Drive Tamar Hamlin przekraczają 4 miliony dolarów

Rozgrywający Tampa Bay Buccaneers, Tom Brady Napisał na Twitterze: „Dziś rano modlimy się za Tamar i jej rodzinę w Tampie. Chwile takie jak te pokazują, co to znaczy grać w tę grę, którą kochamy. Dziękuję naszym społecznościom w Cincinnati i Buffalo za ogromną opiekę i wsparcie, które wiem, że nadal będą zapewniać.

Goodell napisał w swojej notatce, że zespoły otrzymały informacje o zdrowiu psychicznym i zasobach wsparcia dostępnych dla graczy i personelu.

„Nasz związek skupia się na zdrowiu naszego brata Tamar Hamlin” – powiedział NFLPA. w oświadczeniu. „Jesteśmy w stałym kontakcie z klubami i NFL, aby zapewnić, że wszystkie zasoby są dostępne, aby pomóc i wesprzeć graczy Bills and Bengals w tym czasie”.

„Musimy skupić się na Damarze i jego rodzinie” – napisał Goodell we wtorkowej notatce o decyzji o przełożeniu poniedziałkowego meczu. Jesteśmy w stałym kontakcie z obydwoma klubami i zespołem medycznym opiekującym się Tamar i przekażemy więcej informacji, gdy tylko je otrzymamy.

The Bills zagrają z New England Patriots w niedzielę w Orchard Park w stanie Nowy Jork. The Bengals zagrają z Baltimore Ravens w niedzielę w Cincinnati. Playoffy rozpoczną się w następny weekend, a Bills i Bengals zajęli miejsca postseason. Więc jeśli NFL pozostawi niezmieniony harmonogram na ten weekend i spróbuje wznowić grę Bills-Bengals po tym, może popchnąć play-offy.

READ  Brak jedności jest głównym wyzwaniem dla „powolnego i nieskutecznego” ASEAN

„Uczciwe pytanie” – powiedział agent David Cantor Napisał na Twitterze, „Czy istnieje sposób na przesunięcie całego harmonogramu NFL o 2-3 tygodnie? Myślę, że gracze i ich rodziny to docenią i faktycznie tego potrzebują. Obecnie dotyczy to wielu wiadomości tekstowych i połączeń od zawodników i trenerów z całej ligi. Gry są tak nieistotne”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *