Tafur: W ostatnim roku prób Dereka Carra, Raiders QB Mark Davis przykuł jego uwagę

Wiesz, jak to się kończy Dereka Carra I to testerzy.

Kiedy rozgrywający był dopingowany przez kibiców gospodarzy w ostatnim meczu Raiders w Oakland w 2019 roku…

Raiders dali mu „długoterminowe” przedłużenie w kwietniu, które obejmowało niewielką premię za podpisanie kontraktu i Inna zasada odchylenia

I znowu w listopadzie, kiedy samochód złamany Na konferencji prasowej po meczu, o tym, jak minął ten sezon i jak sobie radził z frustracjami związanymi z jego dziewięcioma latami tutaj…

W środę drużyna 6-9 miała niewielkie szanse na awans do playoffów, ale Raiders ustawili Carra na dwa ostatnie mecze sezonu, przeciwko niedzieli. 49ers. Jeśli Carr będzie kontuzjowany w ciągu najbliższych dwóch tygodni, nie będą chcieli zagwarantować 32,9 miliona dolarów w następnym sezonie (kolejne 7,5 miliona dolarów w 2024 roku).

To mówi ci wszystko, co musisz wiedzieć o odczuciach zespołu na temat samochodu. Trener Josh McDaniels powiedział, że chciałby mieć możliwość oceny kopii zapasowej Jareda Stidhama (Był z Patrioci) jest prawdopodobne, ponieważ niektóre raporty krajowe mówią, że Raiders nie podjęli decyzji w sprawie Carra w następnym sezonie i chcą zachować jego zdrowie na ewentualną wymianę.

Rzeczywiście, Carr był obiektywnym człowiekiem od dłuższego czasu – i ilekroć pojawiały się nowe plotki, żartował, że powinien był zostać sprzedany wiele lat temu.

Głębiej

Reid: Derek Carr stoi w obliczu załamania, ale presja spoczywa teraz na mosiądzu jeźdźców

Właściciel Mark Davis przez jakiś czas był obojętny na Carra, najwyraźniej myśląc, że rozgrywający powinien był wygrać ze wszystkimi katastrofalnymi wyborami w drafcie i podpisami wolnych agentów oraz wszystkimi trenerami, których Davis zatrudnił i zwolnił od 2014 roku. Ziegler i McDaniels zadzwonili do Carra w styczniu, kiedy Davis zatrudnił Dave’a jako dyrektora generalnego.

Podczas tego wywiadu Ziegler i McDaniels musieli być nieco zszokowani, słysząc o samochodzie. Davis przekazał stery dwutygodniowych poszukiwań byłemu wiceprezesowi ds. personalnych graczy, Kenowi Herockowi, obecnie 81-letniemu, a Herock nie przebiera w słowach. Według osób zaznajomionych z dyskusjami, inni kandydaci na GM i trenerów byli zszokowani tym, jak pesymistyczni oficjele Raiders w pokoju przesłuchań mówili o samochodzie.

READ  Kontrakty terminowe na akcje spadają, gdy inwestorzy rozważają gołębie ostrzeżenie FedEx

W końcu Carr był twarzą organizacji przez dziewięć lat – nigdy nie powiedział złego słowa pomimo wszystkich żenujących momentów franczyzy – i był świetny w społeczności i bardzo dobry na boisku. Jest wszechczasowym liderem Raiders pod względem podań przyziemienia (z 217) i został pierwszym QB i piątym graczem w historii Raiders, który przeszedł 30 000 jardów w karierze. NFL Historia z co najmniej 30 000 jardów w pierwszych ośmiu sezonach.

Ale nie odniósł sukcesu. The Raiders mieli dwa zwycięskie sezony i dwa występy w play-offach w ciągu dziewięciu lat Carra, a on przegapił jeden mecz play-off (w 2016 roku) ze złamaną nogą. W zeszłym roku przywództwo Carra było głównym powodem, dla którego Raiders przezwyciężyli kilka przerażających incydentów poza boiskiem, a trener Jon Gruden zrezygnował z powodu rasistowskich, homofobicznych i mizoginistycznych e-maili, ale Davis utknął w fazie playoff. bengalski (I niektóre wyniki samochodu w ostatniej jeździe).


Jedynym występem Dereka Carra w play-offach jako Raidera była ubiegłoroczna przegrana z Bengals dziką kartą. (Karim Elkazar/USA Today)

Zawsze pojawiały się pytania o wytrzymałość Carra w kieszeni – jak na ironię, był jednym z najtrwalszych rozgrywających w lidze, przegapił tylko trzy mecze w ciągu dziewięciu sezonów – a Gruden polubił go w ciągu 3,5 roku tutaj. Ostatecznie Davis nigdy nie był wielkim zwolennikiem.

Jeźdźcy dobrze się bawili Toma Brady’ego Na sezon 2020 Gruden zdecydował, że Brady jest za stary. Podpisywanie Marek Mariota Popchnij samochód, a samochód go zakopie. Wyścig zakończył się, zanim jeszcze się zaczął, ze względu na prowadzenie samochodu.

Carr stawał się coraz lepszy pod rządami Grudena — bardziej agresywne mieszanie i przedłużanie gry w kieszeni — a Raiders rozpoczynają 3-0 w 2021 roku. Ale Gruden zrobił to dopiero dwa tygodnie później, kiedy e-maile wyciekły. 1 odbiornik Henry Ruggs III został uniewinniony po wypadku samochodowym, w którym zginęła kobieta i jej pies i doprowadził do wielu zarzutów o przestępstwo DUI i lekkomyślnej jazdy, w wyniku której śmierć i uszkodzenie ciała.

READ  Burmistrzowie Nowego Jorku, DC Adams, Bowser wzywają bezdomnych do opuszczenia ulic, aby uniknąć strzelca

Raiders nadal awansowali do playoffów, ale Davis zdecydował się nie zatrzymywać tymczasowego trenera Richa Pisaccii pomimo jego sukcesu i popularności zawodników. Poszedł za modelem Patriotów i zatrudnił protegowanych Billa Belichicka, Zieglera i McDanielsa. Davis pozwolił im zadzwonić do Carra i nie tylko postanowili przedłużyć jego kontrakt, ale także wymienili go na syndyka. Davante AdamsWieloletni All-Pro, jeden z najlepszych przyjaciół Carra i były kolega z drużyny we Fresno State.

Ale Raiders nie zrobili mniej, stając się pierwszą drużyną w historii NFL, która straciła cztery dwucyfrowe prowadzenie do przerwy. Było jasne, że McDaniels i Carr nigdy nie byli zsynchronizowani. Carr powiedział na początku sezonu, że po prostu próbował zrobić to, czego chciał McDaniels, a im więcej razy to powtarzał, tym bardziej tłum szedł na górę. Procent ukończenia Carra wynoszący 60,8 i ocena podań wynosząca 86,3 to jego najniższe wyniki od debiutanckiego sezonu, a 7,0 jardów na próbę i 235 jardów na mecz to jego najniższe wyniki od 2017 roku.

Czytam, że Ziegler i McDaniels spotkali się przez dwie noce, aby omówić stan samochodu, a we wtorek wieczorem skłaniali się ku pozostawieniu samochodu jako rozrusznika. W końcu głosili, jak ważne jest wygrywanie i technicznie wciąż żyją w play-offach (choć możliwe, że zostaną wyeliminowani, zanim wyjdą na boisko w niedzielę). Carr jest liderem zespołu i jest bardzo szanowany przez kolegów z drużyny w szatni, a koledzy z drużyny nie uważają, że robienie z niego kozła ofiarnego jest uczciwe lub honorowe. Davis wkroczył i powiedział: „Myślę, że nadszedł czas na zmianę”.

Co się teraz dzieje?

Carr przegapił swój czwarty i piąty mecz od dziewięciu lat, a nie pierwszy z powodu kontuzji. Nie będzie trenował z drużyną i opuści dwa ostatnie mecze, aby uniknąć rozproszenia uwagi.

READ  Ministerstwo Transportu rozbudowuje stację Tanah Abang

Raiders będą mogli odciąć samochód po sezonie, ponieważ 40,4 miliona dolarów dodatków na 2023 i 24 rok będzie w pełni gwarantowane 15 lutego, trzy dni po Super Bowl. Ale najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że obie strony zgadzają się na wymianę do innego zespołu. Carr otrzymał klauzulę zakazu handlu, zgadzając się na kontrakt z rocznym planem wyjścia i musi zatwierdzić wszelkie cele handlowe.

„Zobaczymy, jak to pójdzie. Nie zamierzam tu siedzieć i przewidywać przyszłości” – powiedział McDaniels w środę o przyszłości Carra. „Po zakończeniu sezonu jest wiele rzeczy do załatwienia”.

Carr powiedział kiedyś, że przeszedłby na emeryturę, zanim zacząłby grać w innej drużynie, i chociaż z pewnością mógł – jest rzadkim graczem NFL, który zaplanował swoją przyszłość jako pastor, człowiek rodzinny i golfista – ja tego nie zrobiłem. Myślę, że tak się dzieje. Jest bardzo konkurencyjny i chciałby udowodnić, że Raiders się mylili.

Jego przyjaciel Adams przyjechał do Riders, aby bawić się z Carrem i być blisko rodziny. Wyszedł Piekarze Ponieważ status Aarona Rodgersa wisiał w powietrzu, a teraz jest tutaj po środowym treningu, wpatrując się w pustą szafkę samochodu.

„Szczerze mówiąc, nie sądzę, żeby ktokolwiek tutaj był tym podekscytowany” – powiedział dziennikarzom Adams. „Jest jednym z moich dobrych przyjaciół i powodem, dla którego tu przyjechałem. Gdyby nie on, nie byłoby mnie tutaj teraz.

„Myślę, że wszyscy wiedzą, co do niego czuję i jest proces, jak to idzie. Nie zamierzam tu siedzieć i brać tego. Wspieram mojego chłopca i musimy zakończyć ten sezon tak dobrze, jak my mogą.

(Górne zdjęcie: Jeff Bottari/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *