Sześć osób zostało rannych, gdy Porsche Cayenne rozbiło się na festiwalu ulicznym w południowym Los Angeles, podała policja.

Południowe Los Angeles (KABC) — Co najmniej sześć osób zostało rannych, gdy kierowca w sobotę wieczorem wjechał na uliczny festiwal w południowym Los Angeles.

Incydent został zgłoszony w bloku 3000 South Trinity Street w pobliżu Martin Luther King Boulevard około godziny 20:00.

Według policji funkcjonariusze próbowali zatrzymać kierowcę białego Porsche Cayenne, ale ten odmówił zatrzymania. Właśnie wtedy przemknął przez betonową balustradę i wjechał w karnawałową konstrukcję w dół ulicy.

Kierowca, który nie został jeszcze zidentyfikowany, uderzył co najmniej sześć osób, z których wszystkie były w wieku od 30 do 50 lat, podała policja.

„To było trochę smutne, ponieważ uderzył dwóch moich strażników” – powiedział jeden ze świadków. „Właściwie to dał jednemu ze strażników wstrząs mózgu i złamał nogę. To nie powinno było się wydarzyć, człowieku”.

Nagranie uzyskane przez Eyewitness News pokazało kilka osób uciekających w bezpieczne miejsce. Wszystkich sześciu pacjentów zostało zabranych do szpitala z obrażeniami zagrażającymi życiu, podała policja.

Policja powiedziała, że ​​pojazd podejrzanego został zauważony kilka przecznic dalej, a interesująca osoba została aresztowana.

„Wygląda na to, że próbował wydostać się z targów, ale z powodu barier nie mógł się z nich wydostać, więc pojechał dalej na zachód MLK i kontynuował przez tłum, który, jak szacujemy, pochodzi z dowolnego miejsca. od tysiąca do 2000 osób” – powiedział sierż. Robert Leary z LAPD.

Biorąc pod uwagę, jak zajęty był uliczny jarmark, powiedział Leary, wynik mógł być gorszy.

„To naprawdę błogosławieństwo, że nikt nie został poważnie ranny” – powiedział. „Myślę, że słyszeli samochód, nie wiem, czy trąbił, najwyraźniej ludzie krzyczeli. Było naprawdę tłoczno, więc ludzie widzieli nadjeżdżający samochód i na szczęście wydaje mi się, że wysiedli na czas”.

Nie jest jasne, czy kierowca Cayenne był pod wpływem jakiejkolwiek substancji lub alkoholu. Incydent pozostaje przedmiotem dochodzenia.

READ  Indonezja stara się o wpisanie Kolintong na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO

Copyright © 2022 Telewizja KABC, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *