Trzy najważniejsze wiadomości dzisiejszego dnia: Indonezja potępia „powtarzające się barbarzyństwo” Izraela

Tempo.co, DjakartaTempo angielski Zestawiliśmy 3 najważniejsze wiadomości z poniedziałku 10 czerwca 2024 r. Oto najważniejsze funkcje: Indonezja potępia „powtarzające się barbarzyństwo” Izraela po niedzielnym ataku na obóz Nusirat w Gazie; Przewodnik dla obcokrajowców dotyczący zakładania firmy w Indonezji; oraz projekt Jokowi Redis dotyczący hybrydowych obchodów Dnia Niepodległości w Nusantara i Dżakarcie.

Poniżej znajduje się lista 3 najważniejszych wiadomości Tempo angielski Dzisiaj:

1. Indonezja potępia „powtarzające się barbarzyństwo” Izraela po niedzielnym ataku na obóz Nusirat w Gazie

Rząd Indonezji zdecydowanie potępił masową okupację wojskową Izraela Gaza Strip, w tym ostatni brutalny atak na obóz dla uchodźców w Nusirat w środkowej Gazie, w sobotę 8 czerwca 2024 r.

„Indonezja zdecydowanie potępia powtarzające się barbarzyństwo Izraela w Gazie, w tym w obozie Nusirat” – Ministerstwo Spraw Zagranicznych opublikowało w mediach społecznościowych X niedzielę, 9 czerwca 2024 r.

Ministerstwo wezwało społeczność międzynarodową do podjęcia pilnych działań w celu „powstrzymania izraelskich okrucieństw” wobec ludności cywilnej w Gazie.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

2. Przewodnik dla emigrantów dotyczący zakładania firmy w Indonezji

Pod pewnymi warunkami cudzoziemcy mogą rozpocząć działalność gospodarczą w Indonezji. Cudzoziemcy Założenie spółki zagranicznej lub PT PMA w Indonezji wymaga spełnienia szeregu wymogów administracyjnych. Aby obcokrajowcy mogli lepiej zrozumieć kryteria zakładania działalności gospodarczej w Indonezji, poniżej znajduje się wyjaśnienie.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

3. Plan Jokowi redis na hybrydowe obchody Dnia Niepodległości w Nusantara i Dżakarcie

Prezydent Joko Widodo lub JokowiAdministracja zorganizuje hybrydowe obchody 79. Dnia Niepodległości Indonezji w stolicy Nusantara (IKN) i Dżakarcie. Dyrekcja kontynuuje przygotowania do uroczystości, która odbędzie się 17 sierpnia w IKN.

Po spotkaniu przygotowawczym z Jokowi i innymi ministrami w Pałacu Prezydenckim w Dżakarcie w poniedziałek 10 czerwca 2024 r. Minister Koordynujący ds. Rozwoju Człowieka i Kultury Muhadjir Effendi wyjaśnił plan ceremonii.

READ  Tamar Hamlin upadła na polu; Mecz Bills-Bengals MNF zawieszony

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

Tempo.co

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *