Alabama kontra Ole Miss, TCU kontra Teksas i nie tylko

Jay Ward (5) i Lane Blue (42) z LSU przenoszą trofeum „The Boot” na boisko po zwycięstwie 13-10 LSU nad Arkansas w sobotę, 12 listopada 2022 r., w Fayetteville, Ark. Zwycięstwo, porażka Ole Miss, pomogły LSU zdobyć tytuł SEC West. (Zdjęcie AP/Michael Woods)

Zbliżamy się do głównej części sezonu szkolnego futbolu.

Podczas gdy Tydzień 11 nie ma tak głośnych pojedynków, jakie widzieliśmy w Tygodniu 10, jest zestaw meczów z implikacjami Playoff College Football i tytułu konferencji. Na tej liście jest słabszy przy przyziemieniu na drodze z Teksasem na nr. Istnieją 4 jednostki TCU.

Widzieliśmy już ogromny rozwój tego dnia Powrót Alabamy 30-24 wygrywa z Ole Miss, który zapewnił LSU tytuł SEC West. tygrysy, Trzymał się, by pokonać Arkansas wcześniej w sobotęOficjalnie zmierzam do tytułowej gry SEC.

Na co jeszcze dzisiaj patrzymy?

Godzina: 19:00 | TV: FS1 | Linia: BU -2,5 | Razem: 53,5

Za niepokonanym TCU wyścig Big 12 jest bardzo zatłoczony. Dwie najlepsze drużyny w lidze grają o mistrzostwo, a Kansas State, Texas i Baylor zajmują 4-2 w grze konferencyjnej. K-State przegrało z Teksasem w zeszłym tygodniu, więc Wildcats naprawdę muszą udać się do Waco i wygrać w sobotni wieczór. Tymczasem Baylor po cichu odniósł trzy zwycięstwa z rzędu po serii dwóch przegranych, które rozpoczęły się w październiku. The Bears zajęli się Kansas i Texas Tech w zeszłym tygodniu przed udaniem się do Norman, aby pokonać Oklahomę. Kansas State jest o krok przed Baylorem, który w zeszłym sezonie zdobył tytuł Wielkiej Dwunastki.

Godzina: 19:30 | TV: ABC | Linia: Teksas -7 | Razem: 64,5

Z implikacjami tytułu Big 12 również w tej grze, stawka dla TCU jest ogromna. Horned Frogs, teraz 9-0 w tym roku, awansowało na 4. miejsce w rankingu CFP we wtorek wieczorem. TCU wygrało kilka meczów tight, aby dojść do tego punktu. W rzeczywistości o sześciu z dziewięciu zwycięstw decydowało 10 punktów lub mniej. Wiele z tych zwycięstw pochodzi z tyłu. Ta ustawa na linie wyjaśnia, dlaczego Horned Frogs mają w sobotę siedem punktów straty w Austin. Teksas był faworyzowany przez bukmacherów przez cały sezon; Wizyta z Alabamy była jedynym okresem, w którym Longhornowie prześcigali się w tym roku. Ale UT nie zawsze sprostał tym rozliczeniom. Texas wszedł do gry z rekordem 6:3, chociaż wszystkie trzy porażki przypadły na jedno posiadanie piłki.

READ  Apelacja Jussie Smollett: w więzieniu Cook County rozpoczyna się 150 dni kary; aktor krzyknął „Nie mam zamiaru samobójstwa” po ogłoszeniu wyroku

Co jeszcze wydarzyło się dzisiaj?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *