Szeryf mówi, że Vicky White, reformatorka z Alabamy, która uciekła z więźniami, zmarła w szpitalu

Został przyjęty do szpitala z ranami postrzałowymi po tym, jak został zatrzymany po pościgu samochodowym w Evansville w stanie Indiana. Jego obrażenia były „bardzo poważne”, powiedział wtedy Małżeństwo.

Według szeryfa Ricka Singletona z hrabstwa Lauderdale w stanie Alabama żaden funkcjonariusz organów ścigania nie otworzył ognia, a para – niespokrewniona – uciekła 29 kwietnia.

Przed kontynuowaniem pościgu amerykański marszałek Matt Keeley powiedział, że funkcjonariusze nadzoru widzieli Vicky White wychodzącą z hotelu w peruce. Później ona i Casey White wsiedli do samochodu.

Władze kontynuowały monitorowanie pary do końca poszukiwań pojazdu, które zakończyły się, gdy członek US Marshals Task Force wjechał pojazdem do samochodu Cadillaca prowadzonego przez Cadillac Vicky White. Powiedział, że samochód się zepsuł i przewrócił.

Władze były w stanie usunąć więźnia z rozbitego samochodu, ale Vicky White została wyposażona w ranę postrzałową głowy, powiedział Keeley.

Casey White powiedział funkcjonariuszom: „Pomogę mojej żonie. Została postrzelona w głowę. Nie zrobiłem tego”. Casey White i Vicky White, o ile wiedzą, nie są małżeństwem z Keeley.

Schwytanie pary oznacza koniec 11-dniowego polowania, które przyciągnęło powszechną uwagę całego kraju, a setki wskazówek napłynęły ze wszystkich zakątków kraju, co ostatecznie doprowadziło do odnalezienia i aresztowania zbiegów.

Ta wskazówka przyszła w niedzielę wieczorem, powiedział Singleton.

Małżeństwo twierdzi, że małżeństwo odbywa się w Evansville od 3 maja. „Trudno uwierzyć, że byli tu tak wiele dni, ale mamy szczęście, że dzisiaj ich widzimy” – powiedział.

Singleton powiedział, że biali uważani są za niespokrewnionych, ale w romantycznym związku zostaną sprowadzeni z powrotem do Alabamy. 38-letnia Casey White ma do czynienia z wcześniejszymi zarzutami o morderstwo. 56-letnia Vicky White została początkowo oskarżona o umożliwienie lub ułatwienie ucieczki pierwszego stopnia, a teraz jest oskarżona o fałszerstwo i kradzież tożsamości.

– Będzie sam w celi – powiedział Singleton. „Będzie skuty kajdankami i bandażami, kiedy będzie w tym pokoju. Jeśli chce mnie pozwać za naruszenie jego praw obywatelskich, niech tak będzie. Nigdy więcej nie wyjdzie z tego więzienia. Obiecuję ci to”.

Uciekinier z Alabamy, zanim ucieknie ze swoim strażnikiem, zostaje oskarżony o zabicie słodkiej, patriotycznej matki, która nigdy nie zapomniała o swoich urodzinach.

Singleton powiedział: „Zawsze nie mogę się doczekać tej decyzji. Wiem, że ich złapiemy. Minęło trochę czasu.

READ  Co najmniej 12 osób zginęło, gdy oblężenie hotelu w Somalii wkracza w drugi dzień

Powiedział, że większość ucieczek z więzienia okręgowego jest arbitralna.

„Ta ucieczka była najwyraźniej dobrze zaplanowana i obliczona” – powiedział Singleton. „Zajęło to wiele przygotowań. Mieli dużo zasobów, mieli pieniądze, mieli pojazdy, mieli wszystko, czego potrzebowali, aby to zrobić. To właśnie sprawiło, że było to tak trudne w ciągu ostatniego półtora tygodnia. ”.

Opublikowano zdjęcia myjni samochodowej w Indianie

Wcześniej w poniedziałek amerykańscy Marshalls Evansville opublikowali zdjęcia, które według nich to Casey White złapany przez kamerę monitoringu na myjni samochodowej.

To pierwszy raz, kiedy zgłoszono jego zaginięcie, odkąd uciekł z aresztu hrabstwa Lauderdale z Vicky White.

Vicky Biały Nie znaleziono na zdjęciach.
Marszałkowie USA opublikowali zdjęcia, na których według nich jest Casey White, który uciekł z myjni samochodowej w Indianie.
Śledczym powiedziano w niedzielę wieczorem, że Ford F-150 z 2007 roku został znaleziony w myjni samochodowej w Evansville, 175 mil na północ od hrabstwa Williamson w stanie Tennessee, gdzie para Ford Edge podróżowała w 2007 roku. Znaleziono w opuszczonym stanie.

Właściciel dostarczył obrazy z kamery bezpieczeństwa, powiedzieli marszałkowie USA w oświadczeniu.

Agencja poinformowała, że ​​marszałkowie udali się na końcówkę do Indiany.

US Marshals Service powiedział, że wierzy, że mężczyzna na zdjęciu to Casey White.

Został nagrodzony 15 000 dolarów za informacje prowadzące do jego schwytania i 10 000 dolarów za informacje prowadzące do schwytania Vicky White.

Nowe zarzuty przeciwko Vicky White

W Alabamie Departament Szeryfa Hrabstwa Lauderdale poinformował, że przeciwko Vicky White wniesiono nowe oskarżenia w związku z ucieczką Casey White.

W 2007 roku urzędnicy powiedzieli, że Ford Edge został oskarżony o użycie pseudonimu w celu zakupu używanego pojazdu w celu ucieczki. Nakaz pokazuje, że Vicky White Przeszukano pod zarzutem fałszerstwa i kradzieży tożsamości.

Co wiemy o Casey White, więźniu z Alabamy, który uciekł z więzień?

Vicky White, zastępca dyrektora zakładu poprawczego w hrabstwie Lauderdale, zabrała Casey White z więzienia hrabstwa 29 kwietnia i powiedziała, że ​​zabierze ją na badanie psychiatryczne, o którym później urzędnicy dowiedzieli się, że nigdy nie było planowane. Następnie powiedziała więźniowi, że będzie leczona, ponieważ nie czuje się dobrze.

READ  Atak na ukraińską elektrownię jądrową doprowadził do sankcji ONZ za dostęp

Singleton powiedział w poniedziałek, że używanie pseudonimów Vicky White może skomplikować poszukiwania.

„Jeśli użyje swojej własnej tożsamości, będzie nam znacznie łatwiej ją znaleźć” – powiedział Singleton dla Piana Golotrica z CNN. „Wiemy, że użyła niewłaściwego dokumentu tożsamości, aby kupić samochód w hrabstwie”.

Po schwytaniu Singleton powiedział, że ma nadzieję, że Vicky White przeżyje.

„Nie chcemy żadnych wykroczeń na Vicky, ale ma kilka odpowiedzi” – powiedział. „Całkowicie ufam (do niej). Była wzorem do naśladowania. Nigdy nie wiem, czy kiedykolwiek się dowiemy” Co się stało, aby to zmienić.

Nagranie pokazuje, że materiał jest dobrze przygotowany do ucieczki, mówi szeryf

Nagranie wideo z monitoringu Vicky White wykonane przed wyjściem pokazało rozmiar produktu, który uciekł, powiedział Singleton.

Śledczy znaleźli nagranie, na którym White robił zakupy odzieży męskiej w domu towarowym i „sklepie dla dorosłych”, powiedział Singleton, dodając, że więzień „najwyraźniej przebrał się”.

„To mówi nam, że było to bardzo dobrze zaplanowane i skalkulowane” – powiedział Singleton. – Najwyraźniej zaplanowała tę ucieczkę dobrze do t.

Śledczy opublikowali wcześniej materiał wideo, na którym Vicky White przebywa w hotelu we Florencji, gdzie przed tygodniem zatrzymała się na noc przed ucieczką.

Dlaczego polowania na ludzi, takie jak Vicky White i Casey White, fascynują nas?

Radiowóz wiozący oficera i więźnia z więzienia został wysadzony na parkingu centrum handlowego. Wewnątrz znaleziono więzienia, radio i kajdanki Vicky White. Władze uważają, że para pojechała innym pojazdem: SUV Vicky White z 2007 roku, który zaparkował na miejscu zdarzenia poprzedniego wieczoru.

ten Znaleziono pojazd 6 maja na parkingu w Tennessee. Samochód został porzucony w niezidentyfikowanym lesie tego samego dnia, w którym uciekli, co wskazuje, że jechali około dwóch godzin na północ od hrabstwa Williamson w stanie Tennessee z więzienia we Florencji.

Władze uważają, że pojazd mógł zostać nagle zatrzymany w okolicy z powodu awarii silnika.

READ  Przewodniczący Izby Reprezentantów USA, Kevin McCarthy, obiecuje zająć się imigracją, „przebudzoną” polityką edukacyjną i finansowaniem IRS

Vicky White i Casey White znają się od co najmniej 2020 roku, powiedział szeryf CNN na początku tego tygodnia.

Zanim zniknęli, Vicky White ogłosiła swój plan emerytalny i sprzedała swój dom za pewną cenę Cena poniżej wartości rynkowej.

Nie pracuje już w biurze szeryfa, poinformowało biuro, dodając, że chociaż 29 kwietnia był ostatnim dniem jej pracy, jej papiery emerytalne nie zostały sfinalizowane.

Gen Selva z CNN, Joe Sutton i Jameel Lynch przyczynili się do powstania raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *