Alabama kontra Teksas zdobywa punkty, na wynos: Numer 1 Tide przetrwa niespokojną ofertę, gdy Bryce Young konstruuje spóźnione przejazdy punktowe

Numer 1 Alabama wywołał ogromny niepokój w Teksasie, gdy zdobywca nagrody Heisman Trophy, Bryce Young, zaprojektował dwa późne przejazdy. Darrell K. w Austin w Teksasie. Kicker Will Reichardt strzelił bramkę z pola z 33 jardów na 10 sekund, aby wysłać Tide nad Longhorns na Royal Memorial Stadium.

Dzięki tej wygranej Bama po raz drugi od wielu lat uniknął upadku z niesklasyfikowanym przeciwnikiem z Teksasu i porzucił grę pozakonferencyjną w regularnym sezonie po raz pierwszy od 2007 roku. Zwycięstwo oznaczało 19. z rzędu początek sezonu 2:0. Trener Nick Saban ma najdłuższą passę w kraju.

Pomimo przegranej początkowej rozgrywającej Quinn Evers pod koniec pierwszej kwarty, Longhornowie wykorzystali cztery gole Berta Auburna – w tym 49-jardowe połączenie na mniej niż 2 minuty przed końcem – aby wyprzedzić Falę do ostatniego strzelca Younga. Evers doznał urazu górnej części ciała Późne trafienie w czerwonej strefie przez obrońcę Bamy Dallasa Turnera nie wróciło. Ewers z łatwością przesunął ofensywę, rejestrując podanie 134 jardy, aby rozpocząć grę. Jednak od tego momentu ofensywa „Horns” miała problemy z generowaniem stałych szans.

Alabama pozwoliła Texasowi pozostać w grze, dzięki najbardziej niezrównoważonej grze ery Saban. The Tide zanotował 15 rzutów karnych, najwięcej w historii w meczu przez którykolwiek z zespołów Sabana w Alabamie lub LSU. All-American linebacker Will Anderson Jr., uznany za najlepszego zawodnika uniwersyteckiego futbolu na początku sezonu, wypadł z gry, popełniając cztery kosztowne rzuty karne za zaledwie pięć odbiorów.

Backup Texas QB Hudson Card skorzystał z podania 158 jardów, wliczając w to ogromne 29-jardowe połączenie z Casey Cainem, które w ostatnich minutach meczu odbiło się w pole bramkowe. 49-jardowy cel Auburna umieścił 'Horns’ na dobre, ale wygrał mecz. Texas biegnący z powrotem BJean Robinson miał kilka dużych biegów i złapań, kończąc na 131 uniwersalnych jardach.

READ  JPMorgan notuje kwartalne zyski dzięki podwyżce stóp procentowych

Obrona Teksasu miała świetną grę z sześcioma workami i parą worków na Younga. The 'Horns mieli kolejny worek i bezpieczeństwo na Youngu w trzeciej kwarcie, co zmieniłoby grę, ale został przewrócony i zakończył się niekompletnym podaniem. Linebacker Jaylon Ford zakończył z 10 odbiorami i dwoma odbiorami za przegraną.

Young ukończył 27 z 39 podań na 213 jardów, konstruując duży napęd przyziemienia w czwartej kwarcie i jazdę na pole bramkowe na 10 sekund przed końcem. Jego łapacze podań były rozciągnięte, ale jednym z powodów, dla których Alabama zmagała się przez większą część gry, były spadki z tej jednostki, która zgromadziła zaledwie trzy przyjęcia na 14 jardów wchodzących w czwartą kwartę.

Pozostań zamknięty tutaj dzięki CBS Sports, aby zagrać w ekscytującą grę w drugim tygodniu.