Stephen Colbert zawstydza Ainsley Earhart z Fox News z powodu „głupiej” teorii nalotu na Trumpa FBI

Stephen Colbert otworzył przed swoim ostatnim monologiem Późny pokaz Robienie przerw trwa całe lato Jeszcze jedno zwycięskie okrążenie W nalocie FBI na Mar-a-Lago.

W szczególności prezenterka zauważyła nowy wzorzec w sposobie, w jaki najwięksi obrońcy byłego prezydenta zmieniali melodię w ciągu ostatnich dwóch dni. „Zaczyna się od: »Tu nie ma nic do zobaczenia«, a wkrótce przechodzi w »Wszystko, co widzisz, jest tu umieszczane przez FBI«” – powiedział. „A wszyscy adiutanci byłego prezydenta są nękani”.

Po odtworzeniu kolekcji sojuszników Trumpa rozpowszechniających ten spisek w konserwatywnych mediach, Colbert powiedział: „Wiesz, kiedy oskarżasz kogoś, że podkłada dowody, zanim powie, że coś znalazł? Wiesz, że coś znajdą.

„Więc jak agenci FBI wymyślili 12 pudeł z dowodami?” on zapytał. – Ainsley Earhart ma bardzo głupią teorię.

The Lis i przyjaciele Agenci FBI przyszli w plecakach i zapytali: „Co było w tych plecakach?” Współgospodarz zaznaczył w tym tygodniu, że zapytał.

„Dobra uwaga, Ainslie!” Colbert odpowiedział. „Wszyscy wiedzą, że musisz poszukać policji, zanim oni będą szukać ciebie. Dlatego zawsze mówię do TSA: „Trzymaj się, proszę pana, najpierw rozwalę twoje śmieci.

Później gospodarz wyjaśnił: „Aby przeprowadzić przeszukanie, FBI musi przedstawić nakaz przeszukania, a żeby cokolwiek zabrać, musi dać byłemu prezydentowi szczegółowe pokwitowanie za wszystko, co zabrali”. Trump mógłby ujawnić te dokumenty, a „tajemnica i intryga zostałyby zniszczone”, powiedział Colbert, dodając: „Oczywiście, że tego nie chce, ponieważ dopóki nic nie wiemy, może cokolwiek powiedzieć”.

Dlatego prokurator generalny Merrick Garland ogłosił w czwartek, że Departament Sprawiedliwości złożył wniosek o zapieczętowanie tych dokumentów. „Były prezydent ma czas do jutra, aby złożyć nakaz sądowy, aby temu zapobiec” – powiedział Colbert – „i po raz pierwszy odrzucił możliwość pełnego ujawnienia”.

Ponadto słuchaj i subskrybuj Podcast „Ostatni śmiech”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *