Giganci-Patrioci, przedsezon, tydzień 1: Relacja na żywo

Aktualizacje gry

Uraz Jameela Douglasa: Giganci stracili teraz ofensywnych liniowych Shane’a Lemieux i Jamila Douglasa w przedsezonowym otwarciu.

Przyziemienie! Giants objęli prowadzenie 17-14 w trzeciej kwarcie.

Połowa czasu: Giganci weszli na połowę z przewagą 10-7. W odciążeniu Daniela Jonesa, Tyrod Taylor był 13 z 21 na 129 jardów i 7-jardową przepustkę do Richiego Jamesa.

Pierwszy kwartał: Szlak Gigantów, 7-3. Daniel Jones ma 6 na 10 na 69 jardów. Saquon Barkley ma cztery chwyty na 13 jardów i jedno przyjęcie na sześć jardów.

Shane Lemieux (TOE) nie wróci. W audycji powiedziano, że Giganci mają nadzieję, że Lemieux będzie później mógł grać w jakimś centrum.

Shane Lemieux nie wydaje się mieć strasznej kontuzji. Ale nie chcesz żadnych kontuzji w takiej grze.


Aktualizacje przed grą

Startują nowicjusze Darian Beavers i DJ Davidson.


The Giganci Nowego Jorku otworzyć przedsezon w czwartek wieczorem (19:00 Sieć ET/NFL i NBC-4), co oznacza debiut Briana Dabolla jako głównego trenera drużyny.

READ  Bali opracowuje nową aplikację do śledzenia lekceważących turystów

Użyj tego posta jako wątku dyskusyjnego i bądź na bieżąco z aktualizacjami na żywo w trakcie gry.

Widząc starych przyjaciół

Debiut Dabolla ma miejsce w starciu z Billem Belichickiem, mentorem, byłym szefem i przyjacielem, oraz głównym trenerem Giants, Joe Judge, którego zastąpił Daboll. Nie jest emocjonalny.

„Jeszcze o tym nie myślałem. Jestem po prostu bardzo skoncentrowany na tym, aby codziennie robić rzeczy dobrze. Oczywiście on jest [Belichick is] Mój przewodnik. „Wiem, że moja żona i dzieci będą starać się tego uniknąć. Ale co trenował przez 750 meczów? To dla mnie pierwszy sezon. Po prostu staram się postępować dobrze w mojej drużynie. Tak naprawdę się o mnie nie martwię”.

Fakt, że sędzia jest po drugiej stronie jako trener rozgrywających Nowej Anglii i asystent ofensywny, może być nieco niezręczny dla niektórych chłopaków z listy, którzy grali dla niego przez ostatnie dwa lata. Ponownie, nie jest to coś, o co martwi się Dabol.

– Nawet o tym nie mówię. Byłeś w tej lidze wystarczająco długo, że trenowałem przeciwko przyjaciołom, zawodnikom, trenerom. To tak, jakbyś się do tego przyzwyczaił, wiesz? Dabol powiedział: „Znam 10 z tych pracowników, ponieważ jestem w lidze tak długo, pracowałem z czterema z nich, lub byłem w tym miejscu w zeszłym roku i jadę do tego miejsca To po prostu natura NFL.

Przystawki a kopie zapasowe

Dabol powiedział, że zagrają wszyscy zdrowi startery Giants.

„Myślę, że granie w piłkę jest ważne: powtórzenia na żywo. Nie możesz teraz powiedzieć, ile to będzie powtórzeń” – powiedział Dabol. Spodziewam się, że wszyscy nasi goście zagrają w czwartek.

Nie dotyczy to Patriotów, którzy nie oczekują przystawek.


Śledź akcję na Twitterze @BigBlueView oraz w strumieniu Twittera poniżej.

READ  Niektóre stany szybko wprowadzają zakaz aborcji po orzeczeniu Sądu Najwyższego

Znajdź u nas wszystkie potrzebne pokrycie kempingowe Obóz treningowy Giants StoryStream.

Strony społecznościowe BBV

PPV na Twitterze | BBV na Facebooku | PPV na Instagramie | Radio BBV (Dostępne we wszystkich Twoich ulubionych witrynach z podcastami) | BBV na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *